Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά,  κοιτούσα λίγο το Chia farming/mining (κλασικά είναι πλέον αργά απο ότι κατάλαβα) αλλά γενικά, το farming/mining έχει νόημα (καλούτσικο κέρδος) σε κάποιο νόμισμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, runner69 είπε

Το ada εφτασε χθες το 1,05$. Το δε matic εφτασε τα 0,75 και τωρα ειναι 1,4$. Οποιος αγορασε χθες σχεδον 100% πανω. 

ναι όντως όποιος ξέρει και έχει τα κότσια να σερφάρει σε αυτές τις τιμές εννοείται ότι κερδίζει κανονικά όπως και κάθε μέρα! η μόνη μέρα που δεν κερδίζει είναι όταν οι τιμές είναι σταθερές!

 

σε κάθε περίπτωση τα ανταλλακτήρια έχουν σταθερό κέρδος από όλες τις συναλλαγές!!!!!!😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μια αντίδραση αλλά έχουμε δρόμο όλη τη βδομάδα για να δούμε αν το σοκ ξεπεράστηκε.

Προς το παρόν για μένα που με ενδιέφεραν τα Cardano, Polygon, Vechain είμαι οκ. Ίσως να ήθελα αντί να τοποθετηθώ αποκλειστικά σε Vechain να προλάβαινα και τα άλλα 2....αλλά εντάξει...και έτσι ευχαριστημένος είμαι.

Υπομονή, υπομονή, υπομονή. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οι περισσοτεροι περιμενουν αλλη μια μεγαλη βουτα στα ~20k που θα σημανει ξεπουλημα και μετα την αποτομη ανοδο,

μεχρι τοτε μου φαινεται θα παιζουμε το μαρτυριο της σταγονας με τσουκου-τσουκου ball

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Odyss3us είπε

οι περισσοτεροι περιμενουν αλλη μια μεγαλη βουτα στα ~20k που θα σημανει ξεπουλημα και μετα την αποτομη ανοδο,

μεχρι τοτε μου φαινεται θα παιζουμε το μαρτυριο της σταγονας με τσουκου-τσουκου ball

Κ πότε γίνεται αυτό που περιμένουν οι περισσότεροι?

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μπορούσε να εκτιμηθεί θα είχαν πέσει επάνω η ΤΕΣΛΑ και όλες οι εταρείες και θα αγόραζαν σα τρελλές!

 

εδώ υπάρχουν εταιρείες που παίζουν λόττο, δεν θα αγόραζαν crypto λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, batigoal83 είπε

Κ πότε γίνεται αυτό που περιμένουν οι περισσότεροι?

 

7 λεπτά πριν, Odyss3us είπε

μισο να δω και θα σου πω 😆

1EoG.gif

 

ο batigoal83 προφανώς και δε σε ρώτησε για να του απαντήσεις....

ήταν ρητορικό ερώτημα. ;)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ο καθένας μιλά για πάρτη του. Από πότε απαγορεύεται να πει τι πιστεύει για την αγορά; Δημοκρατία έχουμε . Μην κάθεστε και ρωτάτε τι και πως για την εκτίμηση που κάνει για το πως θα κινηθεί η αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε καλα κι εμενα ρητορικη ηταν η απαντηση τεσπα..

ΥΓ. αν αντι για "περισσοτεροι" εγραφα μερικοι ή ορισμενοι θα ειχε αραγε μεγαλη διαφορα;

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...