Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, mourgakos2007 είπε

Εγω περιμενω να πεσει στις 20000

Και το matic στα 10 λεπτα. 

Ότι πλάνο εχει ο καθένας καλο ειναι , αμα είσαι χωρίς είναι προβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mcstefan7 είπε

Με τη φήμη οτι η τέσλα θα δέχεται πάλι το μπιτκόιν δεν νομίζω να πέσουμε. Νομίζω τα 31κ θα μας κρατήσουν.

Financial advice?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, mcstefan7 είπε

Financial suggestion 😛 χαχαχα

Ωραίες οι φήμες λοιπόν αλλά και οι retailers έμαθαν να ψωνίζουν στα dip και να πουλάνε μερικές μέρες μετά. Οπότε σύντομα θα σπάσει και αυτό το pattern.FUD και FOMO news δεν φαίνεται να δουλεύουν πλέον οπότε ότι κάνουν οι θεσμικοί και ο μπαφακιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, laserjesus είπε

Δεν λέει όμως κανένας που πάμε .. sideways , down , up ?

Χάθηκαν και οι moonakides.

Αφού είπαμε τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου(4 του μήνα) eth 3k usd! Που δυσκολεύεσαι;

Επεξ/σία από cliobaccarra
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

Αφού είπαμε τέλος Ιουλίου αρχές Αυγούστου(4 του μήνα) eth 3k usd! Που δυσκολεύεσαι;

All in ? Δεν είναι κακό σίγουρο 50% σε 6ψηφιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, laserjesus είπε

All in ? Δεν είναι κακό σίγουρο 50% σε 6ψηφιο

Εμείς δώσαμε συγκεκριμένους στόχους σε συγκεκριμένες ημερομηνίες. Από εσένα δεν ακούσαμε όμως κάτι πέρα από ένα θα πάει στα 20Κ. Θα πάει στα 20 πότε , θα κάνει bounce εκεί ; η τέρμα κάτω μέχρι τα 8Κ για τα επόμενα 3 χρόνια

bearish σενάριο , σε 2:45 αν έχουμε local low στο 4H και δεν αντέξει το support στα 30800 πάμε για κάτω από 30

η τεχνική ανάλυση καλή είναι σε ένα βαθμό γιατί βλέπουν πολλά άτομα τα ίδια πράγματα. Η αγορά στο τέλος θα πάει όπου θέλει

Επεξ/σία από InsWat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, InsWat είπε

Εμείς δώσαμε συγκεκριμένους στόχους σε συγκεκριμένες ημερομηνίες. Από εσένα δεν ακούσαμε όμως κάτι πέρα από ένα θα πάει στα 20Κ. Θα πάει στα 20 πότε , θα κάνει bounce εκεί ; η τέρμα κάτω μέχρι τα 8Κ για τα επόμενα 3 χρόνια

bearish σενάριο , σε 2:45 αν έχουμε local low στο 4H και δεν αντέξει το support στα 30800 πάμε για κάτω από 30

Έχω γράψει παλιότερα με γράφημα ότι θα κάνει copy paste πορεία 2018 , για το eth που με ενδιαφέρει. Νούμερα και ςρες δεν ξέρω να πω δεν είμαι μάντης ούτε έχω crystal ball.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...