Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Το έκανα μια δυο φορές, εκτός από το χρόνο που με τρώει... αγχώνομαι. Οπότε πλέον μόνο DCA, Stacking και trade μεταξύ τους.

Θα συμφωνησω σ αυτο. 

Γενικως κανω dca αλλά κανω κ κανενα trading. Εδωσα στα 38 μερικα για λιγο κέρδος, κι αυτο μετα απο μικρη βουτιτσα που δεν αξιζε αγορά, πήγε κ καρφωθηκε στο 40+ αχαχαχα. Επρεπε να τα ειχα κανει bvb στο καπακι, δυστυχώς. 

Κι εμεινα με τα ευρω στο χερι. Λιγα μεν αλλά κακώς δε. 

Αμα περάσει κ η κυριακη και δεν πεσει κατω απο 40, θα τα ξαναβαλω κ τέλος το trading. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Συνηθισατε στον πατο 2 μηνες πουλακια μου και δε μπορειτε να το βλεπετε πανω απο τα 40 ε; :P

Στο μεταξυ αυτο που εχει ανεβει τελειως στα μουλωχτα, τσιμπαει λιγο λιγο καθε μερα και δε το καταλαβα για ποτε εφτασε τα 2500$ , ειναι το eth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BackFromHell είπε

Συνηθισατε στον πατο 2 μηνες πουλακια μου και δε μπορειτε να το βλεπετε πανω απο τα 40 ε; :P

Στο μεταξυ αυτο που εχει ανεβει τελειως στα μουλωχτα, τσιμπαει λιγο λιγο καθε μερα και δε το καταλαβα για ποτε εφτασε τα 2500$ , ειναι το eth.

Το eth έπρεπε να είχε περάσει τα 3κ όταν πέρασε τα 40κ το btc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Το eth έπρεπε να είχε περάσει τα 3κ όταν πέρασε τα 40κ το btc.

Γενικοτερα σε αυτο το pump το btc εχει κανει overperform τη συντριπτικη πλειοψηφια των alts. Πιστευω πως οταν περασουμε σε περιοδο alt, το eth θα συρει το χορό. Αλλα αυτη τη στιγμη το btc κυριαρχει σε αποδοση.

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Συνηθισατε στον πατο 2 μηνες πουλακια μου και δε μπορειτε να το βλεπετε πανω απο τα 40 ε; :P

Στο μεταξυ αυτο που εχει ανεβει τελειως στα μουλωχτα, τσιμπαει λιγο λιγο καθε μερα και δε το καταλαβα για ποτε εφτασε τα 2500$ , ειναι το eth.

Εχω παρει (και) στα 29...δεν παει το δακτυλο στο bye στα 40 😁

Πολυ μουλωχτο το eth. Θα κανει κανενα μπαμ κ θα το κυνηγαμε κ αυτο. Αχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Εχω παρει (και) στα 29...δεν παει το δακτυλο στο bye στα 40 😁

Πολυ μουλωχτο το eth. Θα κανει κανενα μπαμ κ θα το κυνηγαμε κ αυτο. Αχαχαχα

Κι εγω αν ηταν να ανοιξω long στο btc θα περιμενα αυτη τη στιγμη και μεχρι να δειξει μια ξεκαθαρη κατευθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

μαζευει εδαφος το eth!

Σερνει τον χορο εδω κ λιγη ωρα. 

Για να δουμε κ τους Ασιάτες πόσο καλά θα ξυπνήσουν. 

Πολλά καλα νεα, ανεβηκε κ ο fear index. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mourgakos2007 είπε

Σερνει τον χορο εδω κ λιγη ωρα. 

Για να δουμε κ τους Ασιάτες πόσο καλά θα ξυπνήσουν. 

Πολλά καλα νεα, ανεβηκε κ ο fear index. 

Πήρε μπροστά και το matic, άντε να πιάσει σιγά σιγά το 1.25 που είχα μπει να ησυχάσει το κεφάλι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκόμενοι εδώ και λίγοι ώρα σταθερά  πάνω απ τα 42 και γνωρίζοντας την πλεονεξία που εμπεριέχεται στην ερώτηση μου, αλλα, κι επειδή έχω αρχίσει να το πιστεύω: 

Αν πράγματι μείνει εδώ κι αντέξει ώρες, ετά τα 42, ποιό είναι το επόμενο όριο, οπου θα βρει μεγάλη αντίσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, trelaras22 είπε

Βρισκόμενοι εδώ και λίγοι ώρα σταθερά  πάνω απ τα 42 και γνωρίζοντας την πλεονεξία που εμπεριέχεται στην ερώτηση μου, αλλα, κι επειδή έχω αρχίσει να το πιστεύω: 

Αν πράγματι μείνει εδώ κι αντέξει ώρες, ετά τα 42, ποιό είναι το επόμενο όριο, οπου θα βρει μεγάλη αντίσταση.

Αν τα 40-42K γίνουν στήριξη, η επόμενη αντίσταση είναι τα 50K.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trelaras22 είπε

Βρισκόμενοι εδώ και λίγοι ώρα σταθερά  πάνω απ τα 42 και γνωρίζοντας την πλεονεξία που εμπεριέχεται στην ερώτηση μου, αλλα, κι επειδή έχω αρχίσει να το πιστεύω: 

Αν πράγματι μείνει εδώ κι αντέξει ώρες, ετά τα 42, ποιό είναι το επόμενο όριο, οπου θα βρει μεγάλη αντίσταση.

Ανάλογα πότε θα το συναντήσει στα 43 με 44Κ είναι το major downtrend που έχει ξεκινήσεις απο το ATH. Εάν περάσει αυτό μετά 47.8Κ και 51.2Κ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...