Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, snet είπε

πάλι καλά που δεν τα πούλησα όλα!! θέλω ΑΤΗ!!

image.png.492f78228e0e715f64a46b7fae14064a.png

Πόσο να αγοράσουμε ποια ? Ας πάρουν και οι αιμοδότες τίποτα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Shadowmancer είπε

Tο προβλημα με κρακεν και εθνικη τραπεζα παραμενει. Μολις ελαβα email απο kraken οτι εχουν αρκετες αναφορες για μπλοκαρισμα ή απορριψη συναλλαγων με την Εθνικη Τραπεζα. Γνωριζει καποιος αν υπαρχει αλλη τραπεζα που να μην υπαρχει προβλημα με kraken?

Αν έχεις Revolut, δοκίμασε να τα στείλεις πρώτα εκεί από το Kraken, με την μέθοδο Bank Frick SEPA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AbreLosOjos είπε

Αν έχεις Revolut, δοκίμασε να τα στείλεις πρώτα εκεί από το Kraken, με την μέθοδο Bank Frick SEPA.

Διαβαζω πως και η revolut εχει θεμα με kraken...αν καποιος εχει πειραιως ή eurobank ή alphabank, optima bank και κανει κανονικα transactions με kraken παρακαλω να με ενημερωσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Shadowmancer είπε

Διαβαζω πως και η revolut εχει θεμα με kraken...αν καποιος εχει πειραιως ή eurobank ή alphabank, optima bank και κανει κανονικα transactions με kraken παρακαλω να με ενημερωσει!

Kraken με Πειραιώς μία χαρά εδώ και χρόνια.

Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να το λέμε.

ΥΓ. Για πρώτη φορά στα τέσσερα χρόνια που ασχολούμαι με τα κρυπτονομίσματα έκανα μέσα σε 2,5 ημέρες 20x profit! Απίστευτο! Μόλις πούλησα το 80% και έχω ένα τεράστιο χαμόγελο.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Fan είπε

2,5 ημέρες 20x profit!

Πώς έγινε αυτό ?

Και νόμιζα ότι ο παρακάτω τα είχε πάει καλά (126% την ημέρα)εσύ τον διέλυσες με 2000% σε 2 μέρες.

image0.png.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Fan είπε

Kraken με Πειραιώς μία χαρά εδώ και χρόνια.

Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να το λέμε.

ΥΓ. Για πρώτη φορά στα τέσσερα χρόνια που ασχολούμαι με τα κρυπτονομίσματα έκανα μέσα σε 2,5 ημέρες 20x profit! Απίστευτο! Μόλις πούλησα το 80% και έχω ένα τεράστιο χαμόγελο.

Πως γκενεν αυτο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mourgakos2007 είπε

Πως γκενεν αυτο? 

Μιλούσα στο Telegram με έναν άγνωστο για δύο φάρμες που έχουμε βάλει κάποια χρήματα, πότε πρέπει να κάνουμε harvest, compounding κτλ. Μου λέει θα βάλω ένα ποσό σε ένα καινούριο νόμισμα που βγήκε πριν 2 ώρες γιατί δίνει μεγάλα rewards σε ADA, άντε λέω και εγώ να αγοράσω κάτι για πλάκα.

Οπότε συνέβη αυτό:

ΥΓ. Κράτησα ένα 20% από τα κέρδη και δεν τα έδωσα την τρίτη φορά που πούλησα, οπότε δεν μιλάμε για 20x πλέον. Έχει πάει σε άλλη διάσταση. Plus έχω πάρει και 15 ADA ως reflections, αλλά αυτά είναι ψίχουλα με αυτό που συμβαίνει. Αισθάνομαι σαν αυτούς που είχαν αγοράσει τις πρώτες ημέρες Dogecoin και Shiba Inu.

superadaaa.jpg

Επεξ/σία από Fan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Fan είπε

Μιλούσα στο Telegram με έναν άγνωστο για δύο φάρμες που έχουμε βάλει κάποια χρήματα, πότε πρέπει να κάνουμε harvest, compounding κτλ. Μου λέει θα βάλω ένα ποσό σε ένα καινούριο νόμισμα που βγήκε πριν 2 ώρες γιατί δίνει μεγάλα rewards σε ADA, άντε λέω και εγώ να αγοράσω κάτι για πλάκα.

Οπότε συνέβη αυτό:

ΥΓ. Κράτησα ένα 20% από τα κέρδη και δεν τα έδωσα την τρίτη φορά που πούλησα, οπότε δεν μιλάμε για 20x πλέον. Έχει πάει σε άλλη διάσταση. Plus έχω πάρει και 15 ADA ως reflections, αλλά αυτά είναι ψίχουλα με αυτό που συμβαίνει. Αισθάνομαι σαν αυτούς που είχαν αγοράσει τις πρώτες ημέρες Dogecoin και Shiba Inu.

superadaaa.jpg

Ωραιος. 

Σου έκατσε. 

Παντα τέτοια 👍

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Δεν φταίνε οι εργοδότες αλλά οι τράπεζες! Αν είστε σε διαφορετική τράπεζα θα χρεώνεσαι προμήθεια στη μισθοδοσία σου.

Δεν ισχυει, ποτε δεν χρεωθηκα οταν ετυχε να μου βαζουν τον μισθο σε αλλη τραπεζα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NTC Labs είπε

Δεν ισχυει, ποτε δεν χρεωθηκα οταν ετυχε να μου βαζουν τον μισθο σε αλλη τραπεζα.

 

Ισχύει εξ ορισμού, ήσουν τυχερός γιατί δέχτηκε να χρεωθεί ο εργοδότης σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Ισχύει εξ ορισμού, ήσουν τυχερός γιατί δέχτηκε να χρεωθεί ο εργοδότης σου. 

Η χρεωση του εργοδοτη για καταβολη μισθοδοσιας ομως εκπιπτει για αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, NTC Labs είπε

Η χρεωση του εργοδοτη για καταβολη μισθοδοσιας ομως εκπιπτει για αυτον.

Για μισθοδοσια. Για την προμήθεια? 

Πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι συνεχίζεται η συζητηση.  Οι ελληνικες τράπεζες εχουν προμηθεια κ καποιος την πληρωνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...