Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, BackFromHell είπε

Δε μπορει να πηγαινει τραινο καθε μερα ολη μερα..Κοντευει 2 μηνες ετσι :P Mια χαρουλα ειναι και σημερα. Οσο η πτωση δεν ειναι πανω -10% στο btc μεσα σε 24ωρες, ολα βαινουν καλως!

Δεν περασαν 3 ωρες απο το παραπανω ποστ. Τυχερουλης ειμαι οταν ανοιγω το στομα μου 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BackFromHell είπε

Δεν περασαν 3 ωρες απο το παραπανω ποστ. Τυχερουλης ειμαι οταν ανοιγω το στομα μου 🤣

που ειναι ο "το βαρελι δεν εχει πατο"??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα stop lose τα διαβαζουν και τα χτυπανε. Το σολ ειχε πεσει στα 13 πριν γυρισει στα 30 στιγμιαια. 

Επεξ/σία από kostasathv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bitfinex έχει πλάκα πάντα που σε τέτοια μεγάλα crash και καλά κάτι συμβαίνει με την πλατφόρμα και σταματάει τις συναλλαγές :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πυραυλος θα ανεβει τώρα. 

Δεν προλαβα να ξεφωρτοσω οταν επρεπε, αλλα ευτυχώς πηρα κατι πριν γυρίσει

Tο btc εκανε γουικ μεχρι τα 42. Πωωωωωω 

Καποιοι θα γλεντησουν σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Silverage είπε

Και καλά λόγο του Ελ Σαλβαδόρ σήμερα είχαν πει να pumpάρουν την τιμή του bitcoin. Φυσικά κάποιοι βρήκαν ευκαιρία και πούλησαν.

Κερδισμένος το Ελ Σαλβαδόρ που αγοράζει φθηνά τώρα.

4 ώρες πριν, BackFromHell είπε

Δε μπορει να πηγαινει τραινο καθε μερα ολη μερα..Κοντευει 2 μηνες ετσι :P Mια χαρουλα ειναι και σημερα. Οσο η πτωση δεν ειναι πανω -10% στο btc μεσα σε 24ωρες, ολα βαινουν καλως!

Είπες κάτι για -10%;;; 😛😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικός δεν είμαι αλλά τελικά όλο το παιχνίδι είναι στο να κάνεις όσο το δυνατόν λιγότερες κινήσεις βραχυπρόθεσμα.

Αυτοί που κινούν τα νήματα βγάζουν λεφτά με τη σέσουλα με όποιον μπαινοβγαίνει και παίζει το παιχνίδι τους. άλλοι χάνουν λιγότερο άλλοι περισσότερο και μόνιμα κερδισμένοι αυτοί που ξέρουν τι θα σκάσει την επόμενη ώρα.

Αν αποστασιοποιηθείς και κοιτάξεις τη καμπύλη του δεινόσαυρου που έβαλα πιο πίσω....οκ τι 52900 τι 45000-47000 σε 1 μέρα.

Μπήκες πριν 5μήνες γύρω στα 32000....ε βάλε ένα στόχο και άραξε. Όσο περισσότερο χρόνο έχεις σαν πολυτέλεια,....τόσο πιο κερδισμένος θα είσαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τραβάω τα μαλλιά μου που ακύρωσα το order στο 1,75 για cardano σήμερα το πρωί απλα και μόνο για να χτυπήσω Poly τις επόμενες ημέρες.. 

Επεξ/σία από Alexis-9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...