Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, greekfragma είπε

σόρρυ κιόλας αλλά παρακολουθώ λίγες σελίδες να ψειρίζετε τη μαϊμού. χ@στηκε η binance και η καθε binance με τη κατάσταση του luna. αυτοί με κάτι τέτοια τρίβουν τα χέρια τους.

νομίζω πετάτε στα σύννεφα αν νομίζετε οτι θα ασχοληθούν σοβαρά για να "αποκαταστήσουν την τάξη των συναλλαγών". χωρίς διάθεση ειρωνείας. 

Καλα και εγω δεν πιστευω να γινει τιποτα απλα συζητηση κανουμε να περναει η ωρα.

Πιο πολυ αμπελοφιλοσοφιες ειναι και πως θα μπορουσε να βρεθει μια μεση λυση να σωθουν οι περιουσιες καποιων που οντως ειχαν βαλει καλα λεφτα στο προτζεκτ αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, greekfragma είπε

σόρρυ κιόλας αλλά παρακολουθώ λίγες σελίδες να ψειρίζετε τη μαϊμού. χ@στηκε η binance και η καθε binance με τη κατάσταση του luna. αυτοί με κάτι τέτοια τρίβουν τα χέρια τους.

νομίζω πετάτε στα σύννεφα αν νομίζετε οτι θα ασχοληθούν σοβαρά για να "αποκαταστήσουν την τάξη των συναλλαγών". χωρίς διάθεση ειρωνείας. 

Μπορει να εχεις δικιο αλλα προσωπικα πιστευω πως την ενδιαφερει και πολυ μαλιστα καθοτι το Luna ηταν μεταξυ των πρωτων 10 κοινς, με το ολο σκηνικο πληττεται γενικα η κρυπτο αγορα και τελος το θεμα εχει παρει κοινωνικες διαστασεις γιατι πολυς κοσμος εχασε ολη την περιουσια του και καποι καταστραφηκαν εντελως, κυριως επειδη πιστεψαν πως υπηρχε οντως κλειδωμα της αξιας με το δολλαριο. 

Απο δω και περα, αν το Luna παραμεινει μια καταστροφη οπως ειναι τωρα, ολοι στο μελλον θα ταυτιζουν την αγορα κρυπτο με τον κινδυνο Λουνα. 

Οπως πχ εχασα εγω απο την Grupper και απο τοτε δε θελω να ακουω για P2P πλατφορμες. 

Και οικονομικα να το δεις, αν παραμεινει το συννεφο πανω απο ολη την αγορα, η Binance σιγουρα θα βγει χαμενη. 

Αν και προσωπικα δεν περιμενω κινησεις σωτηριας απο την καθε Binance αλλα κυριως απο αλλους φορεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, volman είπε

Ένοιξε το λούνα στην μπάινανς.

Έκανα χαβαλέ χτες ότι αγόρασα 1 μύριο λούνα με 10 ευρώ.

Μόλις τώρα πούλησε με κέρδος 970%.

Τρέξτε τώρα που είναι στα 0.00009000

97 ευρω πηρες? Αψογα και για το πιο πανω παιδι που τσιμπησε 15χ πανω. Δεν εχω κανει verify στη binance και δεν με αφηνει να κανω deposit η withdraw οποτε δεν ασχοληθηκα αλλιως κατι θα εβγαινε. Γινεται χαμος απο trade στο luna τρελες διακυμανσεις καποιοι θα βγαλουν καλο μεροκαματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

97 ευρω πηρες? Αψογα και για το πιο πανω παιδι που τσιμπησε 15χ πανω. Δεν εχω κανει verify στη binance και δεν με αφηνει να κανω deposit η withdraw οποτε δεν ασχοληθηκα αλλιως κατι θα εβγαινε. Γινεται χαμος απο trade στο luna τρελες διακυμανσεις καποιοι θα βγαλουν καλο μεροκαματο.

Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες 3-4 μέρες πριν το κλείσει η μπάινανς, υπήρχαν ρευστοποιήσεις και από τις 2 μεριές.

Τα ποσά των ρευστοποιήσεων ήταν εφάμιλα μίας κίνησης του μπιτκόιν 3-5Κ προς τα κάτω.

Εγώ έβγαλα τυχερό "μεροκάματο".

Δεν πρόκειται να κάνω συναλλαγές με αυτό το νόμισμα για τις επόμενες βδομάδες.

Εύκολα μπορεί να ξαναπάει στο μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Arkin είπε

97 ευρω πηρες? Αψογα και για το πιο πανω παιδι που τσιμπησε 15χ πανω. Δεν εχω κανει verify στη binance και δεν με αφηνει να κανω deposit η withdraw οποτε δεν ασχοληθηκα αλλιως κατι θα εβγαινε. Γινεται χαμος απο trade στο luna τρελες διακυμανσεις καποιοι θα βγαλουν καλο μεροκαματο.

Εχουν σταματησει απο χθες deposit/withdraw παντου οχι μονο στην binance.Αν μπορουσα πχ να στειλω οτι εχω στην binance θα τα εστελνα στην bybit που σημερα επαιζε στα 4-5 σεντ να παρω τα λεφτα μου πισω και ενα μικρο κερδος.Σταματησαν επιτηδες το δικτυο γιατι εκαναν πολλοι arbitage η οπως λεγεται αυτη η διαδικασια.

Καταγραφή.JPG

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, ThanosR92 said:

Έβαλα 14€ στο LUNA..ετσι για τον χαβαλέ που λέμε.. 

ε αφού κάηκες με το χυλό....θες να φυσήξεις και το γιαούρτι...κρατάω το ποστ σου για μελλοντική χρήση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εχω ριξει συνολικα 430 ευρω και τωρα με την τιμη στα 0,00009026 η αποτιμηση μου ειναι η παρακατω. Τα λεφτα τα εχω ηδη ξεχασει και σταματαω να παρακολουθω την εξελιξη της τιμης. Κάνετε με ένα ping αν φτάσει η τιμή στο 0,00000000000000001 ή περάσει τα 0,01 😄

@icenex τελικα το ψαρακι στη διπλανη πολη εγινε φαγκρι κερασμενο για μεγαλη παρεα και μεταβαση με ταξι 😄

image.png.3c287fb06c394e5b7845d8fba815a22c.png

Επεξ/σία από archer100
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@archer100 0χα0χα0χαχα0 Δεν βαριεσαι εσενα τουλαχιστον πιανουν και 160 εμενα που εβαλα 350€ δες ποσα αξιζουν.Τα 420 απο αυτα τα αγορασα με 1.15-1.30 το ενα και τα υπολοιπα στο 1-3 σεντ.

Καταγραφή.JPG

Καταγραφή10.JPG

Επεξ/σία από icenex
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, icenex είπε

@archer100 0χα0χα0χαχα0 Δεν βαριεσαι εσενα τουλαχιστον πιανουν και 160 εμενα που εβαλα 350€ δες ποσα αξιζουν.

Καταγραφή.JPG

Στη θεση σου θα εριχνα κατι ψιλα ακομα, γιατι τι δεδομενη στιγμη εισαι ουσιαστικα εκτος αγορας με τα 10.000 κομματια. Ριξε 1-2 πενηνταρικα ακομα και ο,τι γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, archer100 είπε

Στη θεση σου θα εριχνα κατι ψιλα ακομα, γιατι τι δεδομενη στιγμη εισαι ουσιαστικα εκτος αγορας με τα 10.000 κομματια. Ριξε 1-2 πενηνταρικα ακομα και ο,τι γινει

Φτανει ο τζογος δεν ειναι για μενα, ειχα ξεχασει οτι ειμαι γκαντεμης για αυτο δεν τζογαρα τοσο καιρο και το θυμηθηκα λογω luna :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, volman είπε

Ένοιξε το λούνα στην μπάινανς.

Έκανα χαβαλέ χτες ότι αγόρασα 1 μύριο λούνα με 10 ευρώ.

Μόλις τώρα πούλησε με κέρδος 970%.

Τρέξτε τώρα που είναι στα 0.00009000

2022-05-13 15:39
Fellow Binancians,
Binance has removed all LUNA and UST trading pairs on Binance Convert due to the recent volatility of the assets. We apologize for any inconvenience.

αλλα βλεπετε εσεις αλλα εγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostasathv είπε
2022-05-13 15:39
Fellow Binancians,
Binance has removed all LUNA and UST trading pairs on Binance Convert due to the recent volatility of the assets. We apologize for any inconvenience.

αλλα βλεπετε εσεις αλλα εγω?

Εχει κλεισει το LUNA/USDT αλλα εχει ανοιχτο το LUNA/BUSD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...