Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως....δε γινεται να ειναι τοσο ευκολο ρε φιλε....Δε γινεται να μας "αφησουν" να "κονομησουμε" τοσο ευκολα.

Ειμαι στις επαλξεις να δω που θα παει η βαλιτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα γινει ενα καλο dump και θα κλαψει και καθε πικραμενος..Εγω σχεδον πουλησα οτι εχω και δεν εχω και εχω βαλει buys για πιο χαμηλα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, archer100 είπε

Πες ρε συ σιγα, το πολυ πολυ να εβαλες υποθηκη το αυτοκινητο και να εριξες στο Λουνα, σιγα τα ωα 😄

Περα απο την πλακα μαγκες, παιξτε μονο οσα δε σας πειραζει να χασετε. 

Εγω εχω ριξει συνολικα 430 ευρω τις τελευταιες 3 μερες αλλα ειναι λεφτα που δε με ενδιαφερουν, ειναι ηδη διαγραμμενα απο τον προυπολογισμο μου. Ηδη ειμαι στα λεφτα μου, αλλα οπως ειπα μπηκα για κερδος μερικων χιλιαδων η τιποτα. Και ειναι κινησεις που κανω σπανια καθε λιγα χρονια. Αυτο που με επηρεασε αυτη τη φορα ειναι πως δεν ηθελα να ξαναπαθω ο,τι επαθα με το μπιτκοιν το 2014 αν θυμαμαι καλα οπου σκεφτομουν να μπω στα 70 δολλαρια και δεν μπηκα και μαλιστα ειχα ανοιξει θρεντ σε φορουμ για το αν αν αξιζει να μπει κανεις σε εκεινες τις τιμες. Απο τοτε το μπιτκοιν εφτασε εως και 1000 φορες πανω σχεδον την αξια του...

Εχθες το ειδα και στα 0.00003718 οποτε απο τοτε εχει κανει 7 φορες πανω, δηλαδη 700%

Το mood της ημερας 😂

Image

 Τίγκα στα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, icenex είπε

Θα γινει ενα καλο dump και θα κλαψει και καθε πικραμενος..Εγω σχεδον πουλησα οτι εχω και δεν εχω και εχω βαλει buys για πιο χαμηλα.

Εσυ πουλας τοση ωρα και λεω ποιος πουλαει και κραταει κοντρα την ανηφορα; 😄

Ολο το παιχνιδι θα παιχτει σε λιγο που αρχιζει να ξυπναει η Αμερικη. Πιστευω θα γινει μεγαλη ανοδος. Και παλι δε θελω να παρω κανεναν στο λαιμο μου, ειναι καθαρα προσωπικη προβλεψη. 

Δεν θυμαμαι ποτε τετοια συγκυρια στην ιστορια των αγορων, πλην ισως καποιων κομβικων στιγμων. Σημερα ομως ευθυγραμιστηκαν τα παντα.

Κομβικο σημειο πιστευω θα ειναι τα 0.002 οπου θα αρχισουν να πουλανε ατομα σαν κι εμενα. Πιστευω αυτη τη στιγμη ειναι γεματη η αγορα με ατομα σαν κι εμενα που εβαλαν καποια κατοσταρικα κοντα στο 0.0001-0.0002 και θα πουλησουν για μερικα χιλιαρικα κερδος. Απο τα 0.002 και πανω θα αρχισουν να ζοριζουν τα πραγματα πιστευω. 

Επεξ/σία από archer100
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραβάτε κέρδος παιδιά καλά πήγε με το 10x και αφήστε λίγα και ότι γίνει. Τα Luna είναι 6.5 τρις αυτή τη στιγμή θα τραβήξουν οι μεγάλοι μαζικά sell orders και θα γίνει χαμός. Η άνοδος για όσο αντέξει είναι. 

32 λεπτά πριν, rallistas είπε

Παντως....δε γινεται να ειναι τοσο ευκολο ρε φιλε....Δε γινεται να μας "αφησουν" να "κονομησουμε" τοσο ευκολα.

Ειμαι στις επαλξεις να δω που θα παει η βαλιτσα.

Και όμως τόσο εύκολο είναι αρκεί να τα πάρεις μην πηγαίνετε all in από πότε θα βρεθεί από το 0.002 στο 0.00002 δεν θα πάρουμε χαμπάρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο τη στιγμη που εσπασαν τοσο ευκολα τα "take profit" των 0.0005 πλεον παει σφαιρα για το 0.001

Και σε λιγο μπαινουν στο παιχνιδι οι Αμερικανοι

Επεξ/σία από archer100
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τραβάτε κέρδος παιδιά καλά πήγε με το 10x και αφήστε λίγα και ότι γίνει. Τα Luna είναι 6.5 τρις αυτή τη στιγμή θα τραβήξουν οι μεγάλοι μαζικά sell orders και θα γίνει χαμός. Η άνοδος για όσο αντέξει είναι. 

Και όμως τόσο εύκολο είναι αρκεί να τα πάρεις μην πηγαίνετε all in από πότε θα βρεθεί από το 0.002 στο 0.00002 δεν θα πάρουμε χαμπάρι. 

Arkin καλα κανεις και τα λες αλλα ρε φιλε οποτε μιλας γαμιεται το συμπαν(γκαντεμης γαρ?) κατσε μπας και παρουμε πισω τα σπασμενα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, snet είπε

παιδιά είχα βάλει μέσα 10 σήμερα έχω 50

δε μπορούσα να βάλω 1000 ??

#LUNA

 

image.png.20edc440dd9e15418040e3133871cb0a.png

Αν έβαζες 10k θα είχες 50k τώρα. Όλα είναι ρίσκο για τον καθένα τι δεν τον νοιάζει να χάσει. 

Μόλις τώρα, icenex είπε

Arkin καλα κανεις και τα λες αλλα ρε φιλε οποτε μιλας το γαμιεται το συμπαν(γκαντεμης γαρ?) κατσε μπας και παρουμε πισω τα σπασμενα.

Αφού ανεβαίνει ακόμα βρε γιατί γκαντέμης? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, archer100 είπε

Απο τη στιγμη που εσπασαν τοσο ευκολα τα "take profit" των 0.0005 πλεον παει σφαιρα για το 0.001

Και σε λιγο μπαινουν στο παιχνιδι οι Αμερικανοι

Ένα παιδί πιο πίσω είχε 1 εκατομμύριο Luna με 0.001 είναι ένα 1000αρικο. Με το καλό και με μέτρο κάθε ευρώ και σουβλάκι να σκεφτεστε ώστε να τραβάτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ένα παιδί πιο πίσω είχε 1 εκατομμύριο Luna με 0.001 είναι ένα 1000αρικο. Με το καλό και με μέτρο κάθε ευρώ και σουβλάκι να σκεφτεστε ώστε να τραβάτε. 

Φιλε μου η ωρα ειναι 6:48 πμ στη Νεα Υορκη τωρα. Σε λιγο αρχιζουν να βαραν τα ξυπνητηρια. Δεν ακουμπαμε sell button απο τωρα μεχρι και τις 10:00 πμ ωρα Νεας Υορκης

Επεξ/σία από archer100
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NiKoSmile είπε

Απλά βάλτε και κάνα stop loss μη μας πάει κουβά!

Τυπε το stop loss ειπαμε πως ειναι τηλεφωνημα στον φιλο ψαροταβερνιαρη της διπλανης πολης για ακυρωση του γευματος με τα φαγκρια 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...