Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Κάνε όνειρα..

Παντως τρωει ξυλο ποτε ηταν που το αφησα 4-5$ και πλεον παιζει στα 2.5+-$ το classic τελευταια φορα το αφησα στο 0.00009 και χθες που το κοιταξα ειχε πεσει στο 0.00005 ωσπου εγινε ενα καλο pump μεχρι το 0.00007  και τωρα ειναι στο 0.000065.

Επρεπε να τα στειλω με το που τα πηρα λαλακια εκανα. τεσπα υγεια..

Περα απο αυτο απο οτι ειδα εχουν βαλει στην binance staking με 2% αλλα εχει εξαντληθει, γνωριζει καποιος τι επιτοκιο παιζει και οντως παιζει στο οφισιαλ σαιτ?

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, M A T R I X είπε

Α να χαθεις και σκιαχτηκα.Για το χρηματιστηριο ειναι.

Παντου βλεπω crypto :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα μην παραξευτειτε αν ξεφυτρωσει κανενα κρυπτο με αυτο το ονομα κ σημα και παει ο κοσμος βαλει λεφτα και μετα κλασσικα θα γινει ενα καλο τραβηγμα χαλιου.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Σκέφτομαι να τα στείλω άμα ανέβει λίγο ακόμα lunc/luna, να τελειώνουμε με αυτό το αστείο. Τι λέτε εσείς; 

Εγω σκεφτομαι γυρω στο 10αρικο αλλιως τι να πω ουτως η αλλως θα παρουμε και αλλα aidrop μεσα σε βαθος χρονου.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, icenex είπε

Εγω σκεφτομαι γυρω στο 10αρικο αλλιως τι να πω ουτως η αλλως θα παρουμε και αλλα aidrop μεσα σε βαθος χρονου.

Εγώ προσωπικά δεν βλέπω μέλλον, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να τα κρατήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Εγώ προσωπικά δεν βλέπω μέλλον, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να τα κρατήσω 

Θέλοντας κ μη για τα επόμενα 2 χρόνια θα παιρνεις νομίσματα.Τωρα ούτως η άλλως έχεις μόνο το 30% από το σύνολο για να πεις ότι θα τα στείλεις κ θα ξεμπερδευεις.Αν θεωρείς ότι θα πάνε πιο κάτω τα στέλνεις τωρα.Εγω το σκέφτομαι ως εξής αν όντως πάει πιο κάτω έχω το μεγαλύτερο μέρος των νομισμάτων κλεισμένα δεν θα με σώσει το 30% προτιμώ να περιμένω μπας κ πάρουν λίγη αξία αλλιώς καλή καρδιά.οσο για τα λουνα1 εγώ τα έστειλα και μετανοιωνω που δεν τα έστειλα την ίδια μέρα που άνοιξαν πάλι τα trade και τα έστειλα την δεύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εαν μια ανακοινωση που γινεται σε γνωστη ωρα και μερα καθε μηνα, επηρεαζε σημαντικα και προς τα κατω την τιμη του bitcoin θα ηταν ολοι εκατομμυριουχοι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...