Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, aka69 είπε

Καλησπέρα σε όλους! Παρατηρώ γενικά ότι το ΣΕΠΕ στο στακινγκ της Binance πέφτει συνέχεια στα δημοφιλή νομίσματα, όπως και να έχει πάντως είναι καλύτερο απο τράπεζες κ.λπ. 

Ποια η γνώμη σας για το launch pool? Δεν βλέπω καθόλου να αναφέρει ποσοστά στο τελευταίο πρότζεκτ που έβγαλε για το HFT. Οποιαδήποτε εμπειρία απο το παρελθόν με αλλά πρότζεκτς που συμμετείχατε θα με ενδιέφερε! 

Σας ευχαριστώ πολυ και εύχομαι καλό απόγευμα σε όλους 

δεν μπορεί να βγάλει ποσοστά μέχρι να αρχίσει να γίνεται trade το τοκεν. Μετά μπορεί να γίνει υπολογισμός.Συνήθως το trading ξεκινά λίγες μέρες μετά την έναρξη του launchpool και δίνει καλά apy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καρότο και μαστίγιο απο FED και Powell. Απο τη μία αρχικά αφήνoυν υπόνοιες ότι θα μειωθεί ο ρυθμός αύξησης των επιτοκίων ήδη απο το Δεκέμβρη, απο την άλλη στο καπάκι ο Powell δηλώνει ότι αναμένονται μεγαλύτερες αυξήσεις επιτοκίων στο μέλλον.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tcktcktck καλά θυμάσαι.

για να δούμε τι θα πει ως υπεράσπιση των από πάνω...και τι θα πει επίσης και το άλλο παλικαράκι ο Jordan Camirand που είναι και "κολλητάρια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, tcktcktck είπε

Στα 50$ θα πουλήσουμε τα dot

Κατι τετοιο βλεπω να γινεται εντωμεταξυ εφτιαξα revolut και στην γυναικα και τσιμπησα απο εκει 0.7 με τις τιμες που παιζουν τωρα ενω οταν το ειχα κανει εγω ειχα παρει 0.3 και στην γυναικα εδωσε 3 ευρω απο το Inch η οπως λεγεται.Ρε θα παω να κανω revolut ακομη και στο παππου μου και μετα θα τα στειλω στο δικο μου λογαριασμο αφου τα εστειλα και δεν κρατησε προμηθεια.

Spoiler

Screenshot_2022-11-03-00-40-18-565_com.revolut.revolut.jpg

Παντως περι cryptorus επειδη βλεπω σχεδον καθημερινα τα live του, αν θυμαμαι καλα ειχε πει στον κοσμο οποιος εχει τα λεφτα του εκει να προσεχει και κατι τετοια παρεμφερη.Τωρα δεν θυμαμαι αν ειχε πει οτι εγω θα βγω μαγκες απλα θυμαμαι σιγουρα οτι προειδοποιησε τον κοσμο και ελεγε πραγματα τυπου αν ακουγετε πολυ στην πιατσα κατι ισως και να ειναι αληθεια.Αυτος νομιζω ειτε καποιος του το σφυριζε ειτε οχι επειδη ειχε καει η γουνα του (νομιζω εχασε πανω απο 100κ) απο το luna νομιζω με το που ακουσε fud δεν το ρισκαρε.

Περα απο αυτο δεν τον υποστηριζω απλα λεω τα γεγονοτα οπως τα εζησα εγω απο εκει και περα σιγουρα ο καθενας κοιταει το συμφερον του δεν περιμενα απο εναν αγνωστο να κοιταει 100% το δικο μου συμφερον.Αυτο λεει η κοινη λογικη οποιος ειναι τοσο αφελης και δεν το καταλαβαινει τοτε ειναι αξιος της μοιρας του.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άσχετο ασχολείτε κανείς με το pumpkin king δίνει καλά δώρα στους πρώτους 100.Ειδικα ο πρώτος θα τσιμπήσει 1 btc.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, icenex είπε

Άσχετο ασχολείτε κανείς με το pumpkin king δίνει καλά δώρα στους πρώτους 100.Ειδικα ο πρώτος θα τσιμπήσει 1 btc.

Αν δεις τα σκορ των πρώτων 100 είναι σχεδόν ακατόρθωτο να καταφέρεις να μπεις, αν πάλι τα καταφέρεις αξιζει τον κόπο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, aka69 είπε

Αν δεις τα σκορ των πρώτων 100 είναι σχεδόν ακατόρθωτο να καταφέρεις να μπεις, αν πάλι τα καταφέρεις αξιζει τον κόπο!!

Μεχρι τους πρωτους 10 φαινεται...Δεν ειναι ακατορθωτο απλα θελει να κανεις συστασεις...

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eight Letter Binance Wodl Answer Today

  • Priority
  • Contract

Seven Letter Binance Wodl Answer Today

  • utility
  • Royalty
  • Auction
  • Minting
  • Creator
  • Network
  • Presale
  • Display

Six Letter Binance Wodl Answer Today

  • Rarity
  • Wallet

Five Letter Binance Wodl Answer Today

  • Asset

Four Letter Binance Wodl Answer Today

  •  

Three Letter Binance Wodl Answer Today

  • IGO
  • Like 1
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...