Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, snot είπε

Δεν υπάρχει άνω ή κάτω όριο, βαζεις όσα έχεις

Έβαλα 20 ευρώ σε bnb και μπήκα. Επειδή πρώτη φορά το κάνω, τώρα τι ακριβώς θα γίνει και τι πρέπει να κάνω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Donmitsos10 είπε

Έβαλα 20 ευρώ σε bnb και μπήκα. Επειδή πρώτη φορά το κάνω, τώρα τι ακριβώς θα γίνει και τι πρέπει να κάνω; 

Καλά, μην περιμένεις να βγάλεις και τίποτα με 20€.

Για να βγει μεροκάματο θέλει μεγάλες ποσότητες.

Για να απαντήσω στην ερώτηση σου ... τίποτα δεν κάνεις. Όταν τελειώσει η διαδικασία θα ανταμειφθείς με ένα ποσό του νέου αυτού coin.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Donmitsos10 είπε

Έβαλα 20 ευρώ σε bnb και μπήκα. Επειδή πρώτη φορά το κάνω, τώρα τι ακριβώς θα γίνει και τι πρέπει να κάνω; 

Υποψιν πρεπει να τα βαλεις στο earn/vault κατα προτιμηση. Οχι απλα στο spot wallet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξιζει και ιδιαιτερα το launchpool αμα δεν εχεις ενα καλο αριθμο bnb...

Αλλα αν εχεις αρκετα bnb βγαζεις καλο μεροκαματο/μισθο.

Προσωπικα μπηκα για τα καλα οταν επεσε κοντα στα 200€ και τωρα θεριζω τους καρπους αυτης της κινησης καθε φορα που εχουμε launchpool.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, icenex είπε

Δεν αξιζει και ιδιαιτερα το launchpool αμα δεν εχεις ενα καλο αριθμο bnb...

Αλλα αν εχεις αρκετα bnb βγαζεις καλο μεροκαματο/μισθο.

Προσωπικα μπηκα για τα καλα οταν επεσε κοντα στα 200€ και τωρα θεριζω τους καρπους αυτης της κινησης καθε φορα που εχουμε launchpool.

Για δολάρια που κάθονται πάλι αξίζει. Κάθε φορά μαζί με τα ΒΝΒ βάζω και τα δολάρια που έχω στην άκρη. Πρόχειρα και εμπειρικά, αν μπεις μόνο σε δολάρια σε καμιά 10ρια lunchpools (πχ 60 μέρες) θα πάρεις στα δολάρια σου ένα boost +13%. Αυτό σε APY είναι 80%. Σε BNB δεν το συζητάμε, έχει ξεφύγει η κατάσταση, βρέχει χρήμα 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Για δολάρια που κάθονται πάλι αξίζει. Κάθε φορά μαζί με τα ΒΝΒ βάζω και τα δολάρια που έχω στην άκρη. Πρόχειρα και εμπειρικά, αν μπεις μόνο σε δολάρια σε καμιά 10ρια lunchpools (πχ 60 μέρες) θα πάρεις στα δολάρια σου ένα boost +13%. Αυτό σε APY είναι 80%. Σε BNB δεν το συζητάμε, έχει ξεφύγει η κατάσταση, βρέχει χρήμα 😀

Καλα αν το μετρας σε ποσοστα προφανως και αξιζει..Αλλα τωρα οπως λεει και το μελος πιο πανω που θα βαλει 20€...εε εκει δεν αξιζει ρε φιλε να ασχοληθεις ποσα να βγαλεις με 20€ 20 λεπτα?

Κατι αλλο που παρατηρησα με το bnb και τα launchpool επειδη εγω μπηκα με καλο κεφαλαιο, εκατσα πριν λιγο να δω τι λεφτα εχω βγαλει..Εχω παρει πισω το 25% του κεφαλαιου που μπηκα στο bnb μονο απο τα launchpool χωρις να εχω κανει πουλησει bnb και χωρις να υπολογιζω το apy που παιρνω σε bnb.

Τελικα οσο μεγαλυτερο το ρισκο τοσο περισσοτερα τα gains δεν ειναι τυχαια αυτη σαν κουβεντα.

Που το βλεπετε να φτασει το bnb σε αυτο το bullrun?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sanshiro_Ugata είπε

1.5k-2k

Και εγω εκει το υπολογιζω...θα βγαλουμε καλα λεφτα αν οντως καταφερει να φτασει τοσο ή και παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, icenex είπε

Που το βλεπετε να φτασει το bnb σε αυτο το bullrun?

Δύσκολο να το απαντήσεις καθώς θα εξαρτηθεί από τη διάρκεια του bull run.

Καλή σύγκριση είναι αυτή με το ETH.

Το ζεύγος BNB/ETH είχε φτάσει το 2022/23 στο 0,2.

Μετά είχαμε το σκάνδαλο της Binance και με συνεχή πτωτική πορεία έφτασε στο 0,09 για λίγο.

Τώρα με το ράλι του BNB φτάσαμε στο 0.15-0.16.

Προσωπικά το βλέπω να φτάνει στο 0.25 ΒΝΒ/ΕΤΗ αλλά πρόβλεψη για τιμή σε $ δε νομίζω να μπορεί να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...