Προς το περιεχόμενο

Ποσο θα κοστισει το τατου?


Effy Stonem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/6/2018 στις 11:24 ΠΜ, YourTrueLegend είπε

Nαι φοβερη επενδυση. Οταν φτασει εκει γυρω στα 40 και θα εχουν θαμπωσει/ζαρωσει κλπ και θα θελει αλλα τοσα να τα αφαιρεσει, θα... τα εχουν βγαλει τα λεφτα τους :lol:

Στο μεταξυ τετοιου τυπου τατου, μου ειπε ενας φιλος μου οτι εχει δει σε κατι σελιδες ενηλικων, σε επωνυμες πρωταγωνιστριες του ειδους.

Μια χαρά θα είναι και στα 40 και στα 50 και στα 60.Όταν κάνεις tattoo δεν αναζητάς την τελειότητα και φυσικά θα πρέπει να είσαι συμβιβασμένος και με την ηλικία και με τις ζάρες και με την κοιλίτσα...

 

elderly-tattoos-comp.jpg.9bfc9531455068df8e5b5dffc850b42c.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2018 στις 11:46 ΠΜ, vins είπε

Αρχικά το επενδύσεις ήταν σε εισαγωγικά. Μετέπειτα, το γούστο είναι υποκειμενικό και κανένας δε σε αναγκάζει να κάνεις τπτ. Κι εμείς που ασχολούμαστε με υπολογιστες (γιατί κυρίως τεχνολογικό φορουμ είμαστε) δε δίνουμε 500αρες για την κ@υλ@ μας? Είναι επένδυση; Όχι!

Πολυ αστοχο το παραδειγμα σου απο ολες τις πλευρες.

Εμεις αυτο που κανουμε εχει απειρες χρησεις και εφαρμογες.

2 πιστολια που δεν πυροβολουν και ειναι διακοσμητικα τι χρηση μπορει να εχουν;

Και εαν το βαλουμε σε αναλογια,το να σκας ενα σκασμο λεφτα σε pc ειναι το ιδιο με εναν προχωρημενο tatto enthusiast που θελει να γεμισει ολο του το σωμα μελανια.

Παραμενουν βεβαια το ιδιο αχρηστα με τα πιστολια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Πολυ αστοχο το παραδειγμα σου απο ολες τις πλευρες.

Εμεις αυτο που κανουμε εχει απειρες χρησεις και εφαρμογες.

2 πιστολια που δεν πυροβολουν και ειναι διακοσμητικα τι χρηση μπορει να εχουν;

Και εαν το βαλουμε σε αναλογια,το να σκας ενα σκασμο λεφτα σε pc ειναι το ιδιο με εναν προχωρημενο tatto enthusiast που θελει να γεμισει ολο του το σωμα μελανια.

Παραμενουν βεβαια το ιδιο αχρηστα με τα πιστολια :P

Ξεκίνησες με το ότι είναι άστοχο το παράδειγμά μου από όλες τις πλευρές και στο τέλος κατάλαβες τι εννοούσα 😛

Θες να το πεις enthusiasm, θες κ@υλ@.. Εγώ θυμάμαι από μικρό να με κρίνουν για την τρέλα μου με τα πισι άνθρωποι που δεν το καταλαβαιναν και πιστεύω ότι αρκετοί εδώ μέσα έχουμε βιώσει αυτό το συναίσθημα.. Οπότε πιστεύω ότι είμαστε οι τελευταίοι που πρέπει να κρίνουμε κάτι που ίσως δεν μπορούμε να καταλάβουμε if you know what I mean! 😀

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, janpap08 είπε

Μια χαρά θα είναι και στα 40 και στα 50 και στα 60.Όταν κάνεις tattoo δεν αναζητάς την τελειότητα και φυσικά θα πρέπει να είσαι συμβιβασμένος και με την ηλικία και με τις ζάρες και με την κοιλίτσα...

elderly-tattoos-comp.jpg.9bfc9531455068df8e5b5dffc850b42c.jpg

μια ΑΗΔΙΑ και μιση...και χαλανε και την αισθητικη οταν πηγαινουν σε κοινωνικα  γεγονοτα τετοιοι ηλικιωμένοι τυποι με τατοο

τεσπα, το μνι ξερουμε οτι ειναι πυρηνικο οπλο, δε χρειαζεσε κανενα τατοο με οπλα

Επεξ/σία από NemeSis1990
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, varoul k. είπε

εχουμε πλεροφοριες για το μεταγκιλφ αριστερα; το εχω αδήριτη ανάγκη τύποι

Για τη γωνία κάτω δεξιά κάτι υπάρχει αν υπάρχει επείγον θέμα.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, NemeSis1990 είπε

μια ΑΗΔΙΑ και μιση...και χαλανε και την αισθητικη οταν πηγαινουν σε κοινωνικα  γεγονοτα τετοιοι ηλικιωμένοι τυποι με τατοο

τεσπα, το μνι ξερουμε οτι ειναι πυρηνικο οπλο, δε χρειαζεσε κανενα τατοο με οπλα

Ανεβασε μας φωτο οταν εισαι ηλικιωμενος

Ειμαι σιγουρος πως δεν θα εισαι αηδιας και μισος

Επεξ/σία από DYEL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, janpap08 είπε

Μια χαρά θα είναι και στα 40 και στα 50 και στα 60.Όταν κάνεις tattoo δεν αναζητάς την τελειότητα και φυσικά θα πρέπει να είσαι συμβιβασμένος και με την ηλικία και με τις ζάρες και με την κοιλίτσα...

elderly-tattoos-comp.jpg.9bfc9531455068df8e5b5dffc850b42c.jpg

 

i9Hj6iC.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα τατου οι τιμες δεν ειναι στανταρ,ισχυει λιγο το οπου σε πιασουν

Δεν θα περιμενα κατω απο 150 και θεωρω οτι καποιος μπορει να ζητησει εως 500, ομως για παραπανω το βλεπω πολυ χλωμο

Επειδη τα τατου εχουν καποιους συμβολισμους,βεβαιωσου οτι εισαι ΟΚ με αυτο, γιατι εγω αν εβλεπα καποια ετσι θα αναρωτιομουνα αν εχει κανει σε συμμορια μαυρων σε γκετο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, NemeSis1990 said:

χαλανε και την αισθητικη οταν πηγαινουν σε κοινωνικα  γεγονοτα τετοιοι ηλικιωμένοι τυποι με τατοο

Επίσης τη χαλάνε και ηλίθιοι κρετίνοι όταν ανοίγουν το στόμα τους, αλλά δεν κάνουμε έτσι.

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 ώρες πριν, varoul k. είπε

 

ασε που εχει εγγραφει το 2015, οπότε αν είναι τρολ παίρνει βραβείο υπομονής και αυτοσυγκρατησης επιπέδου θιβετιανου μοναχού 

επί τη ευκαιρία μια και αναφερθηκα στο προφιλ της νηματοθετριας, να δώσω τα θερμά μου συγχαρητήρια στον συμφορουμίτη που εμφανίζεται να "ακολουθεί" το προφιλ της Έφης μετα την γενεση του παρόντος προβληματισμού-τοπικ. Η αλληλεγγύη και η ενσυναισθηση του Άλλου θα μας σώσει μονο αδέρφια 

ενώ στην λίστα των λιγουρ εεε των επισκεπτών του προφίλ της, δεσπόζει το ονομα του Πουλινου του ορειβατη. Ειναι αυτό που λεμε, σαν δεις ορειβατη στο βουνό, πιστολι-τατου τον εχει σπρώξει 

Πολύ καταρτισμένο σε βρίσκω για μόνο 3 ημερών λογαριασμό, λαδάκη εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...