Προς το περιεχόμενο

Gamato, τι απέγιναν οι διαχειριστές;


flienky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω αναρωτιεμαι αν εχει μεινει πια κανενας ελληνας tracker της προκοπης...μεχρι πριν λιγα που το ειχα ψαξει, αντιδια, αηδιες, τιποτε σπουδαιο...

φοβερα χρονια εκεινα με το gamato....Λαρισα ηταν οι περισσοτεροι αν θυμαμαι καλα; Ετσι, να μας ζησει η επαρχία!

Το υλικο που ειχε το gamato ηταν μοναδικο, και μιλω για ελληνικο υλικο. Βιβλια σκαναρισμενα, εγκυκλοπαιδεις που δεν τις βρισκεις πουθενα(ελληνικες) κλπ.

Κριμα που χαθηκε τετοιος πλουτος...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, nipoa είπε

εβγαλε η σαλουφα τις τσοντες και ο σειρηνακης μη χασει τα ευρω σιγα ρε μλκ παλιολιναρα τοσα ΤΒ χαμενα για την βλακεια την τζουλια, στο μεταξυ κυκλοφορουσε αβερτα στους ξενους χχχ τρακερς

Νομιζω το εκλεισαν γενικα για πνευματικα δικαιωματα  http://www.lifo.gr/articles/mikropragmata/78594

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, mindreader είπε

Εγω αναρωτιεμαι αν εχει μεινει πια κανενας ελληνας tracker της προκοπης...μεχρι πριν λιγα που το ειχα ψαξει, αντιδια, αηδιες, τιποτε σπουδαιο...

φοβερα χρονια εκεινα με το gamato....Λαρισα ηταν οι περισσοτεροι αν θυμαμαι καλα; Ετσι, να μας ζησει η επαρχία!

Το υλικο που ειχε το gamato ηταν μοναδικο, και μιλω για ελληνικο υλικο. Βιβλια σκαναρισμενα, εγκυκλοπαιδεις που δεν τις βρισκεις πουθενα(ελληνικες) κλπ.

Κριμα που χαθηκε τετοιος πλουτος...

 

Ο magico.info είναι αξιοπρεπέστατος και το greek-team επίσης αλλά δεν φτάνουν την τέραστια ποικιλία του gamato ούτε την παρανοϊκή για ερασιτέχνες ποιότητα του blue-whitegt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Με εξαίρεση τις ελληνικές σειρές (που δεν με ενδιέφεραν), δεν έβρισκες τίποτα διαφορετικό από αυτά που είχαν οι ξένοι trackers..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν κ εγώ beta uploader στο undersec ωραίες εποχές μάγκες αλλά όταν άλλαξε διαχειριστή έπεσε κρίμα έμαθα πολλά από κει όσο αφορά χακινγκ είχε άτομα με γνώσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, GenesisX είπε

Με εξαίρεση τις ελληνικές σειρές (που δεν με ενδιέφεραν), δεν έβρισκες τίποτα διαφορετικό από αυτά που είχαν οι ξένοι trackers..

 

Αμέτρητα βιβλία,κόμικ,μάνγκα και περιοδικά σκαναρισμένα. Ως και τις σημειώσεις μου από μαθηματα της σχολης μου στην Κρητη ειχα βρει στο gamato. Παιδικά και anime με αυθεντικη ελληνικη μεταγλώτιση. Ψαγμένες και σπανιότατες ξένες ταινίες με τέλειους ελληνικους υπότιτλους. Αν εσύ τα έβρισκες αυτά στους ξένους τράκερ τι να πω. 

17 λεπτά πριν, Diskimpex είπε

Μηπως εκεινη την εποχη δεν υπηρχαν πολλοι .Και τα ειχε ολα μαζεμενα αυτος

Τότε υπήρχαν περισσότεροι ποιοτικοί ελληνικοι τράκερ από σήμερα. 

Επεξ/σία από Backpacker
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 07/06/2018 at 16:25, Diskimpex said:

Αυτο το Tsibato.info που εγραψε αλλος πιο πανω τι επαιζε ; Βρηκα και εδω σχετικα για κλεισιμο https://www.insomnia.gr/forums/topic/413769-tsibato/

το τσιμπατο το εκανε ενας απο τα μελη του γαματο που ηταν στην ομαδα των peirates δεν τραβηξε, πηγε και καρφωτη και τελειωσε το πανυγηρι.. φυσικα καμια σχεση με το αθανατο gamato.info..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tzini_Gr είπε

το τσιμπατο το εκανε ενας απο τα μελη του γαματο που ηταν στην ομαδα των peirates δεν τραβηξε, πηγε και καρφωτη και τελειωσε το πανυγηρι.. φυσικα καμια σχεση με το αθανατο gamato.info..

Βαλανε φυλακή αυτους που μοίραζαν δωρεάν υλικό και αυτους που τρώνε εκατομμύρια και δισεκατομμύρια τους έχουν στη βουλή και οτι συνεπάγεται αυτής... Hail Piracy! For every head you cut two more shall take its place!

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Tzini_Gr είπε

το τσιμπατο το εκανε ενας απο τα μελη του γαματο που ηταν στην ομαδα των peirates δεν τραβηξε, πηγε και καρφωτη και τελειωσε το πανυγηρι.. φυσικα καμια σχεση με το αθανατο gamato.info..

Τα αλλα μελη μηπως επισης ανοιξαν αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/6/2018 στις 1:28 ΜΜ, logistoulis είπε

η τζούλια νίκησε την πειρατεία, άσχετοι,  εσείς τι κάνετε στη ζωή σας; 

Η Τζούλια να μ@μησε όλα. Κυριολεκτικά και μεταφορικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...