Προς το περιεχόμενο

Gamato, τι απέγιναν οι διαχειριστές;


flienky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 4/6/2018 στις 9:13 ΜΜ, Diskimpex είπε

Τρομερό το άρθρο πάντως, λες και το έγραψε κάποιος το 2003...

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Εχμ? Και αυτό το κάνει νόμιμο?

Ε ας εφαρμόσουμε πρώτα τον Κ.Ο.Κ. που είναι θέμα ζωής και θανάτου κ μετά ας δούμε τα πνευματικά δικαιώματα κι άλλες γλυκανάλατες μαλακίες του 21 αιώνα.. Αυτά αφορούν άλλες χώρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το greek team συνεχεια του blue white δεν ειναι; Ιδιες ομαδες ειναι μεσα που μεταφράζουν. Ενδιάμεσα ειχε μετονομαστει και σε mytog. Οντως παντως τα παλια blue white και gamato ειχαν φοβερο και πολυτιμο υλικο απο παιδικά 80's και 90's με αυθεντική μεταγλώττιση που πλεον δεν τα βρίσκεις δυστυχώς οπως και πολλα παλια comics και βιβλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, De@th L0rd είπε

 

Ε ας εφαρμόσουμε πρώτα τον Κ.Ο.Κ. που είναι θέμα ζωής και θανάτου κ μετά ας δούμε τα πνευματικά δικαιώματα κι άλλες γλυκανάλατες μαλακίες του 21 αιώνα.. Αυτά αφορούν άλλες χώρες.

Βασικά, δεν πρέπει να υπάρχει άλλος λαός που να έχει εφεύρει το παρανομόμετρο. Είναι εργαλείο, που μετράει πόσο παράνομος είσαι σε σχέση με άλλους που παρανομούν αλλά σε άλλου είδους αδικήματα. Και παίρνοντας ως βάση μέτρησης το ύψιστο αδίκημα που μένει ατιμώρητο, όλοι οι υπόλοιποι είμαστε υπό του μηδενός και μένουμε ατιμώρητοι.

Δεν υπάρχει ολίγον έγκυος φίλε μου. Προτιμώ να πω "ξέρεις ναι, το κάνω εν γνώσει μου και ας τιμωρηθώ", ή "το κάνω εν γνώσει μου και ελπίζω να μην τιμωρηθώ επειδή ξέρω ότι δεν υπάρχει σοβαρός έλεγχος", παρά να τσιρίζω όταν τη φάω.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Lanike71 είπε

Βασικά, δεν πρέπει να υπάρχει άλλος λαός που να έχει εφεύρει το παρανομόμετρο. Είναι εργαλείο, που μετράει πόσο παράνομος είσαι σε σχέση με άλλους που παρανομούν αλλά σε άλλου είδους αδικήματα. Και παίρνοντας ως βάση μέτρησης το ύψιστο αδίκημα που μένει ατιμώρητο, όλοι οι υπόλοιποι είμαστε υπό του μηδενός και μένουμε ατιμώρητοι.

Δεν υπάρχει ολίγον έγκυος φίλε μου. Προτιμώ να πω "ξέρεις ναι, το κάνω εν γνώσει μου και ας τιμωρηθώ", ή "το κάνω εν γνώσει μου και ελπίζω να μην τιμωρηθώ επειδή ξέρω ότι δεν υπάρχει σοβαρός έλεγχος", παρά να τσιρίζω όταν τη φάω.

Ηρέμησε, υπάρχουν πολλοί πιο σοβαροί κοινωνικοί λόγοι από τα πνευματικά δικαιώματα για να ανησυχείς. Γι αυτό εξάλλου το παρανομόμετρο το έχει ο ίδιος ο νόμος εφεύρει. Άλλη ποινή έχει η κλοπή, άλλη ο φόνος, κι άλλη το παράνομο παρκάρισμα. Εδώ σκοτώνονται άνθρωποι καθημερινά από τα τροχαία ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, και εμείς ασχολούμαστε με το πως θα κλάψουμε για το "Τζούλια δύο μαύροι" και τα πνευματικά δικαιώματα... Υπάρχει κάτι που λέγεται προτεραιότητες και δυστυχώς σαν λαός έχουμε μαύρα μεσάνυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, De@th L0rd είπε

Ηρέμησε, υπάρχουν πολλοί πιο σοβαροί κοινωνικοί λόγοι από τα πνευματικά δικαιώματα για να ανησυχείς. Γι αυτό εξάλλου το παρανομόμετρο το έχει ο ίδιος ο νόμος εφεύρει. Άλλη ποινή έχει η κλοπή, άλλη ο φόνος, κι άλλη το παράνομο παρκάρισμα. Εδώ σκοτώνονται άνθρωποι καθημερινά από τα τροχαία ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, και εμείς ασχολούμαστε με το πως θα κλάψουμε για το "Τζούλια δύο μαύροι" και τα πνευματικά δικαιώματα... Υπάρχει κάτι που λέγεται προτεραιότητες και δυστυχώς σαν λαός έχουμε μαύρα μεσάνυχτα.

Βασικά ήρεμος είμαι. Το παρανομόμετρο άλλη δουλειά κάνει, δεν κατάλαβες τι έγραψα.

Εγώ να απαιτήσω ας πούμε, αν παρκάρω χωρις να πληρώσω το εισιτήριο στο δήμο, να μην τιμωρηθώ; Επειδή κάνει μόνο 1 ευρώ; Ή επειδή ο Χ Υ Ζ Μαρινάκης κλέβει εκατομμύρια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, De@th L0rd είπε

Εδώ σκοτώνονται άνθρωποι καθημερινά από τα τροχαία ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, και εμείς ασχολούμαστε με το πως θα κλάψουμε για το "Τζούλια δύο μαύροι" και τα πνευματικά δικαιώματα...

To 'Tζουλια δυο μαυροι" δεν εγινε τσαμπα, πληρωθηκε και η Τζουλια και οι δυο μαυροι που ηταν επαγγελματιες πορνοσταρ και ηρθαν απ το εξωτερικο. Αν κανεις δε πληρωνε δε θα παραγοταν και τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Heybro είπε

Όχι άλλο bwhite άλλο mytog Greek team. 

Απο φιλο που ασχολειται πολλοι ειναι λιγο απατη.Σε διαγραφουν αν δεν πληρωσεις συνδρομη καποτε,Σου στελνουν μηνυμα

Επεξ/σία από Diskimpex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Diskimpex είπε

Απο φιλο που ασχολειται πολλοι ειναι λιγο απατη.Σε διαγραφουν αν δεν πληρωσεις συνδρομη καποτε,Σου στελνουν μηνυμα

Είμαι 10 χρόνια στο mytog ποτέ δεν έχω δώσει ούτε ευρώ σε κανένα tracker. Κανένας δεν είναι απάτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Diskimpex είπε

Μηπως ζητανε για αλλους λογους .Δεν μπαινεις συχνα ,κατεβαζεις πολλα κλπ

Το σίγουρο είναι ότι αν έχεις πάντα ratio 1+ ποτέ δεν πρόκειται να σου πουν τίποτα ειδικά σε Greek team. Τώρα για κάτι forum με Warez easybytez κτλ εκεί κάτι είχα ακούσει ότι ζήταγαν χρήματα αλλά δεν ήταν torrent αλλά Warez όπως ήταν παλιά το rapidshare. Greekzlive warezakias κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ο χειροτερος τρακερ, εχουν υφακι αυτοκρατορα οσοι ειναι εκει μεσα admin, και σιγα τα πραγματα που εχει. 

Καθε μερα warning γιατι το 50mb αρχειο που κατεβασα δεν εχει γινει seed για συνεχομενα 10 μερες,  ελεος.

Εχω να πατησω εκει μηνες.

το rarbg δε το φτανει κανεις, ειδικα στην ποιοτητα αρχειων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Ειναι ο χειροτερος τρακερ, εχουν υφακι αυτοκρατορα οσοι ειναι εκει μεσα admin, και σιγα τα πραγματα που εχει. 

Καθε μερα warning γιατι το 50mb αρχειο που κατεβασα δεν εχει γινει seed για συνεχομενα 10 μερες,  ελεος.

Εχω να πατησω εκει μηνες.

το rarbg δε το φτανει κανεις, ειδικα στην ποιοτητα αρχειων.

Σιγουρα λες για Greek team? Είμαι 10 χρόνια εκεί ποτέ δεν με είπαν τίποτα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Heybro είπε

Σιγουρα λες για Greek team? Είμαι 10 χρόνια εκεί ποτέ δεν με είπαν τίποτα.. 

Ύφος 1000 καρδιναλίων στο Greek Team και δεν το λέει μόνο ο φίλος από πάνω. Από περιεχόμενο , τρίχες κατσαρές. Σαν τους ξένους τράκερ τίποτα. IPT , best of all.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...