Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εχω και εγω ενα ide  ND-3520A αν το θελει κανεις αλλα αυστηρα απο το Περιστερι δεν εχω χρονο για εξορμησεις.

Υπαρχει και ενας 775 dual core E2180 για χαρισμα και αυτο απο τα μερη μου παραλαβη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, geioannou είπε

Σωστο και αυτο!

Ηλιουπολη Αθηνα και σε ολες τις γυρω περιοχες

Θα με ενδιεφερε ενα dvd-rw, ιδιαιτερα σε μαυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/3/2019 στις 5:53 ΜΜ, tigergreg είπε

Yπαρχει   μια   τηλεοραση   σαν  και   της   φωτογραφιας   SAMSUNG   CRT  29IN   FLAT  PANEL   αγνωστης   λειτουργικης   καταστασης  αλλα   μαλλον  λειτουργει  η   οποια   μεθ αυριο   παει

ανακυκλωση.

samsung_tv_29in_slimfit_crt_1510634447_d

Αποσύρω το ενδιαφέρον 

Επεξ/σία από Dark_Beast_John_Gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζω τραπεζι κουζινας σπαστο σε πολυ καλη κατασταση χωρις γρατσουνιες κτλ.Παρομοιο με της εικονας

Διαστασεις επιφανειας 60χ80εκ και υψος περ 70εκ.

Παραλαβη απο Βυρωνα.Ειναι ελαφρυ.

125.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, arisg90 είπε

Χαριζω τραπεζι κουζινας σπαστο σε πολυ καλη κατασταση χωρις γρατσουνιες κτλ.Παρομοιο με της εικονας

Διαστασεις επιφανειας 60χ80εκ και υψος περ 70εκ.

Παραλαβη απο Βυρωνα.Ειναι ελαφρυ.

125.jpg

με ενδιαφέρει..Στέλνω PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με τα CD/DVD drives, επειδηεισατε τρεις (Dark_Beast_John_Gr, runner69, Crybal) και επειδη δεν θα ειναι ευκολα μεχρι να σας βρω ολους σας, συμφωνηται να τα δωσω ολα στον που εκδήλωσε πρωτος ενδιαφερον και να βρεθειτε μεταξυ σας να κανονισετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται το παρακάτω κουτί . Μπορώ να παραδώσω για θεσσαλονίκη μόνο μαρτίου με δελφών μέχρι πέμπτη. Δεν έχει κουμπιά + usb, είναι σκέτος σκελετός χωρίς τις βίδες για το καπάκι του

Επεξ/σία από rayven18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Έχω πολλά καλώδια ρεύματος για PC/εκτυπωτές και 1-2 προεκτάσεις ρεύματος. Έχω και δικτύου καθώς και τηλεφώνου. Ορισμένα από αυτά φαίνονται αχρησιμοποίητα. Δεν ξέρω πόσα δουλεύουν και πόσα όχι (αλλά δούλευαν πριν ετοιμαστούν για πέταμα). Αν θέλει κάποιος να τα πάρει και να τα μοιράσει (καθώς δεν βρήκα πάνω από 2 άτομα να θέλουν), τα παραλαμβάνει από τον χώρο μου καθημερινές μετά τις 18:00 ή ΣΚ οποιαδήποτε ώρα κατόπιν συνεννόησης. Σε περίπτωση που δεν ενδιαφέρουν κανέναν, θα τα φάει η μαρμάγκα 😛 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Καλησπέρα. Έχω πολλά καλώδια ρεύματος για PC/εκτυπωτές και 1-2 προεκτάσεις ρεύματος. Έχω και δικτύου καθώς και τηλεφώνου. Ορισμένα από αυτά φαίνονται αχρησιμοποίητα. Δεν ξέρω πόσα δουλεύουν και πόσα όχι (αλλά δούλευαν πριν ετοιμαστούν για πέταμα). Αν θέλει κάποιος να τα πάρει και να τα μοιράσει (καθώς δεν βρήκα πάνω από 2 άτομα να θέλουν), τα παραλαμβάνει από τον χώρο μου καθημερινές μετά τις 18:00 ή ΣΚ οποιαδήποτε ώρα κατόπιν συνεννόησης. Σε περίπτωση που δεν ενδιαφέρουν κανέναν, θα τα φάει η μαρμάγκα 😛 

Τα θέλω αν βολεύει Μέτρο η είσαι κοντά Περιστέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλλιθέα είμαι Λευτέρη. Μπορώ και σε μετρό αλλά απόγευμα μόνο (Συγγρού-Φιξ μετά το σχόλασμα με βολεύει μόνο) :) Θα τα πάρω μαζί μου αν είναι και μπορείς. Όποια μέρα θέλεις

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...