Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, tommybertsen είπε

Καλλιθέα είμαι Λευτέρη. Μπορώ και σε μετρό αλλά απόγευμα μόνο (Συγγρού-Φιξ μετά το σχόλασμα με βολεύει μόνο) :) Θα τα πάρω μαζί μου αν είναι και μπορείς. Όποια μέρα θέλεις

Pm σε πέντε λεπτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Καλησπέρα. Έχω πολλά καλώδια ρεύματος για PC/εκτυπωτές και 1-2 προεκτάσεις ρεύματος. Έχω και δικτύου καθώς και τηλεφώνου. Ορισμένα από αυτά φαίνονται αχρησιμοποίητα. Δεν ξέρω πόσα δουλεύουν και πόσα όχι (αλλά δούλευαν πριν ετοιμαστούν για πέταμα). Αν θέλει κάποιος να τα πάρει και να τα μοιράσει (καθώς δεν βρήκα πάνω από 2 άτομα να θέλουν), τα παραλαμβάνει από τον χώρο μου καθημερινές μετά τις 18:00 ή ΣΚ οποιαδήποτε ώρα κατόπιν συνεννόησης. Σε περίπτωση που δεν ενδιαφέρουν κανέναν, θα τα φάει η μαρμάγκα 😛 

Έχεις ΠΜ.

Επεξ/σία από Aurumnus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Έχουν κλείσει για τον @LLLEFTERIS τα καλώδια :) Φυσικά αν συνεννοηθείτε και αποφασίσει να σου δώσει κάποια, ευχαρίστως :) 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται εκτυπωτής HP DESKJET 1000. Έχουν χρησιμοποιηθεί τα πρώτα μελάνια που είχε και μετά δεν ξαναχρησιμοποιηθηκε. Δεν έχω καλώδιο εκτυπωτή και ως εκ τούτου δεν γνωρίζω αν λειτουργεί. Βάζοντας το στο ρεύμα φαίνεται να κάνει τις κινήσεις άψογα.

 

Χαρίζεται dvd player Samsung  με eisa award hd935. Έχει να χρησιμοποιηθεί χρόνια. Δεν ανοίγει το συρτάρι του. Όποιος γνωρίζει να το φτιάξει το παίρνει απευθείας.

IMG_20190313_094121.jpg

IMG_20190313_094106.jpg

Επεξ/σία από tasosv1
ΔΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, tasosv1 είπε

Χαρίζεται εκτυπωτής HP DESKJET 1000. Έχουν χρησιμοποιηθεί τα πρώτα μελάνια που είχε και μετά δεν ξαναχρησιμοποιηθηκε. Δεν έχω καλώδιο εκτυπωτή και ως εκ τούτου δεν γνωρίζω αν λειτουργεί. Βάζοντας το στο ρεύμα φαίνεται να κάνει τις κινήσεις άψογα.

Χαρίζεται dvd player Samsung  με eisa award hd935. Έχει να χρησιμοποιηθεί χρόνια. Δεν ανοίγει το συρτάρι του. Όποιος γνωρίζει να το φτιάξει το παίρνει απευθείας.

IMG_20190313_094121.jpg

IMG_20190313_094106.jpg

Περιοχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2019 στις 11:59 ΜΜ, ΛεναΛενα είπε

Χαριζεται ενας δισκος Hitachi παπουδιασμενος που οπως βλεπετε εχει καπως χαμηλη υγεια...θα τον κρατουσα αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν τον πολυεμπιστευομαι για γενικη αποθηκευση διοτι προηλθε απο swapping με αλλο μερος πολυ καιρο πριν και δεν εχω ιδεα ποσο καιρο τον ειχε ο ιδιος....Σαλονικα κατα προτιμηση!peace!😁

Untitled-1.jpg

IMG_1541.JPG

Ευχαριστώ για τον δίσκο.

Super packaging!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Καλημέρα. Έχουν κλείσει για τον @LLLEFTERIS τα καλώδια :) Φυσικά αν συνεννοηθείτε και αποφασίσει να σου δώσει κάποια, ευχαρίστως :) 

Οκ, ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Χαρίζεται μπαταρία για laptop Fujitsu Siemens ( btp-b4k8 ) , τώρα σε τι κατάσταση βρίσκεται θα σας γελάσω...

Μένω επαρχία αλλά αν σας συμφέρει πολύ ευχαρίστως να σας την στείλω.

Αν την θέλει κάποιος και γράψει εδώ , ας μου στείλει και ένα PM...

IMG_20190306_134146.jpg

IMG_20190306_134215.jpg

IMG_20190306_134230.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, tasosv1 είπε

Χαρίζεται εκτυπωτής HP DESKJET 1000. Έχουν χρησιμοποιηθεί τα πρώτα μελάνια που είχε και μετά δεν ξαναχρησιμοποιηθηκε. Δεν έχω καλώδιο εκτυπωτή και ως εκ τούτου δεν γνωρίζω αν λειτουργεί. Βάζοντας το στο ρεύμα φαίνεται να κάνει τις κινήσεις άψογα.

Χαρίζεται dvd player Samsung  με eisa award hd935. Έχει να χρησιμοποιηθεί χρόνια. Δεν ανοίγει το συρτάρι του. Όποιος γνωρίζει να το φτιάξει το παίρνει απευθείας.

IMG_20190313_094121.jpg

IMG_20190313_094106.jpg

Αν υπάρχει κ το τηλεκοντρόλ για το dvd ενδιαφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tasosv1 είπε

Χαρίζεται εκτυπωτής HP DESKJET 1000. Έχουν χρησιμοποιηθεί τα πρώτα μελάνια που είχε και μετά δεν ξαναχρησιμοποιηθηκε. Δεν έχω καλώδιο εκτυπωτή και ως εκ τούτου δεν γνωρίζω αν λειτουργεί. Βάζοντας το στο ρεύμα φαίνεται να κάνει τις κινήσεις άψογα.

Χαρίζεται dvd player Samsung  με eisa award hd935. Έχει να χρησιμοποιηθεί χρόνια. Δεν ανοίγει το συρτάρι του. Όποιος γνωρίζει να το φτιάξει το παίρνει απευθείας

 

Ευχαριστω   πολυ   για  το   DVD  PLAYER  SAMSUNG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται τα παρακατω...

Φωτο Νο1

3 παντελονια καλοκαιρινα καινουρια.

Νουμερα αριστερα προς δεξια

Νο42  μαλλον τοσο ειναι
Νο46  λεει αλλα το κανω για 29
Νο38  λεει αλλα το κανω για 29

 

Φωτο Νο2

4 παντελονια καλοκαιρινα καινουρια.

Νουμερα αριστερα προς δεξια

Νο38
Νο29
Νο36
Νο34


Φωτο Νο3

Καπαρντινα σε πολυ καλη κατασταση, μου πεφτουν κοντα τα μανικια.
Νο46


Φωτο Νο4

NOKIA Model: RM-1012

μαλλον αυτο ειναι
https://www.gsmarena.com/nokia_225-6288.php

χωρις φορτιστη

Το κινητο βλεπω να λειτουργει σωστα και ειναι σε μετρια εξωτερικη κατασταση

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΑΘΗΝΑ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

1.gif

2.gif

3.gif

4.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...