Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 3/4/2019 στις 10:12 ΠΜ, arisg90 είπε

Δινω ενα Xiaomi Mi Band 1S με μαυρο λουρακι το οποιο λιγες εβδομαδες μετα την αγορα του (πριν 3 χρονια) σταματησε να φορτιζει.

Δεν γνωριζω αν φταιει αυτο η'  το καλωδιο φορτισης του (δεν το εχω πλεον).

Συναντηση στο Βυρωνα η' στο μετρο Αμπελοκηπων καποιες ωρες.

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται ένα floppy drive (τελευταία φορά που είχε ελεχθεί λειτουργούσε) και διάφορα backplates.

Μετρό Νέος Κόσμος, Συγγρού Φιξ, Άγιος Ιωάννης.
 

IMG_20190406_150549_HDR -.jpg

IMG_20190406_150642_HDR -.jpg

Επεξ/σία από Aurumnus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται σκληρός δίσκος Western Digital 160GB sata2 με 90% health (10 bad στο spare area σύμφωνα με το smart).Mε ένα πέρασμα που του έκανα με hd sentinel δεν σκάλωσε κάπου.

Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, roybatty είπε

Χαρίζεται σκληρός δίσκος Western Digital 160GB sata2 με 90% health (10 bad στο spare area σύμφωνα με το smart).Mε ένα πέρασμα που του έκανα με hd sentinel δεν σκάλωσε κάπου.

 Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης.

ενδιαφερομαι φιλε αν θες να μου το δωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται ένα σωρό πράγματα όλα μαζί για να αδειάσει ο χώρος στην δουλειά. Παραλαβή από σήμερα το απόγευμα απο Καλλιθέα. 

Πολυμηχάνημα epson SX435W με πρόβλημα στις κεφαλές. Τον βρήκα στα σκουπίδια. Σαν scanner δουλευει (willduck κρατημένο)

ΜΙα σακούλα με 2 ζευγάρια ηχεία , ποντίκια, φορτιστές για laptop Που δεν δουλεύουν, 3 barcode scanners Που δεν δουλευουν.(crybal κρατημένα)

Δίνονται όλα μαζί και παραλαβή από το σπίτι μου στην Καλλιθέα

Ζητώ και δημόσια συγνώμη από τον φίλο που τον έστησα με τα πράγματα (δεν θυμάμαι ονομα μιας και έχω σβήσει την συζήτηση). Απλά εμπλεξα με δουλειες και μετακομίσεις και άλλα θέματα και δεν τα κατάφερα να του τα στείλω.

Edit: το atx case δεν ειναι σε καλή κατάσταση, λείπουν βίδες και πραγματα από μέσα. Θα πάει σκουπίδια

Επεξ/σία από ΜΑΝΩΛΗΣ1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Χαρίζονται ένα σωρό πράγματα όλα μαζί για να αδειάσει ο χώρος στην δουλειά. Παραλαβή από σήμερα το απόγευμα απο Καλλιθέα. 

Πολυμηχάνημα epson SX435W με πρόβλημα στις κεφαλές. Τον βρήκα στα σκουπίδια. Σαν scanner δουλευει

Atx case χωρίς το πλαινό, με 3.5 tray για δίσκο sata 

ΜΙα σακούλα με 2 ζευγάρια ηχεία , ποντίκια, φορτιστές για laptop Που δεν δουλεύουν, 3 barcode scanners Που δεν δουλευουν.

Δίνονται όλα μαζί και παραλαβή από το σπίτι μου στην Καλλιθέα

Ζητώ και δημόσια συγνώμη από τον φίλο που τον έστησα με τα πράγματα (δεν θυμάμαι ονομα μιας και έχω σβήσει την συζήτηση). Απλά εμπλεξα με δουλειες και μετακομίσεις και άλλα θέματα και δεν τα κατάφερα να του τα στείλω.

Θα με ενδιέφερε το πολυμηχάνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Χαρίζονται ένα σωρό πράγματα όλα μαζί για να αδειάσει ο χώρος στην δουλειά. Παραλαβή από σήμερα το απόγευμα απο Καλλιθέα. 

Πολυμηχάνημα epson SX435W με πρόβλημα στις κεφαλές. Τον βρήκα στα σκουπίδια. Σαν scanner δουλευει

Atx case χωρίς το πλαινό, με 3.5 tray για δίσκο sata 

ΜΙα σακούλα με 2 ζευγάρια ηχεία , ποντίκια, φορτιστές για laptop Που δεν δουλεύουν, 3 barcode scanners Που δεν δουλευουν.

Δίνονται όλα μαζί και παραλαβή από το σπίτι μου στην Καλλιθέα

Ζητώ και δημόσια συγνώμη από τον φίλο που τον έστησα με τα πράγματα (δεν θυμάμαι ονομα μιας και έχω σβήσει την συζήτηση). Απλά εμπλεξα με δουλειες και μετακομίσεις και άλλα θέματα και δεν τα κατάφερα να του τα στείλω.

Με ενδιαφερουν τα 2 ζευγάρια ηχεία , ποντίκια, φορτιστές για laptop Που δεν δουλεύουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Crybal είπε

Με ενδιαφερουν τα 2 ζευγάρια ηχεία , ποντίκια, φορτιστές για laptop Που δεν δουλεύουν

Σου στελνω μηνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Χαρίζονται ένα σωρό πράγματα όλα μαζί για να αδειάσει ο χώρος στην δουλειά. Παραλαβή από σήμερα το απόγευμα απο Καλλιθέα. 

Πολυμηχάνημα epson SX435W με πρόβλημα στις κεφαλές. Τον βρήκα στα σκουπίδια. Σαν scanner δουλευει (willduck κρατημένο)

ΜΙα σακούλα με 2 ζευγάρια ηχεία , ποντίκια, φορτιστές για laptop Που δεν δουλεύουν, 3 barcode scanners Που δεν δουλευουν.(crybal κρατημένα)

Δίνονται όλα μαζί και παραλαβή από το σπίτι μου στην Καλλιθέα

Ζητώ και δημόσια συγνώμη από τον φίλο που τον έστησα με τα πράγματα (δεν θυμάμαι ονομα μιας και έχω σβήσει την συζήτηση). Απλά εμπλεξα με δουλειες και μετακομίσεις και άλλα θέματα και δεν τα κατάφερα να του τα στείλω.

Edit: το atx case δεν ειναι σε καλή κατάσταση, λείπουν βίδες και πραγματα από μέσα. Θα πάει σκουπίδια

Μένουν 3 barcode scanners. Οποίος τα θέλει τα παιρνει. Ο crybal θα πάρει τα υπολοιπα

Επεξ/σία από ΜΑΝΩΛΗΣ1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/4/2019 στις 10:19 ΠΜ, Mr Chill είπε

https://www.skroutz.gr/s/6440933/Wahl-Home-Pro-100-30264.html

Χαριζεται η παραπανω μηχανη , δυτικα Θεσσαλονικης , εχει χρησιμοποιηθει μια φορα για μουσια και τπτ αλλο , με την εγγυηση της κανονικα απο μαγαζι στην Αθηνα. Δινεται διοτι ειναι πολυ θορυβωδης και δυνατη για τα γουστα μου και δεν κανει για τριμαρισμα. 

Κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Mr Chill είπε

Κανεις?

Δεν σε κάλεσα γιατί αρρώστησε το παιδί και δεν προλάβαινα.Αύριο.

Επεξ/σία από roybatty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2019 στις 10:17 ΠΜ, tsiv είπε

Χαρίζονται τα εξής.

1. Θήκη για tablet ή netbook 10 ίντσες κόκκινη

2. Λάμπες Spot Philips 5 τεμάχια 40w Made in Holland.

2. Κεντρικό ηχείο Sony 15W 8Ω

4. Πολυμηχάνημα HP F2180 το scaner δουλεύει κανονικά, χαρτί "τραβάει" για εκτύπωση αλλά σίγουρα έχουν στεγνώσει τα μελάνια διότι έχει να δουλέψει 6+ χρόνια. Με τα καλώδιά του και  το cd με τους drivers.

5. Καλώδιο HDMI 10 μέτρα! + 2 καλώδια VGA 5 μέτρα

Παραλαβή ΜΟΝΟ από Νίκαια.

Στείλτε πμ με τηλέφωνο διότι δεν έχω όλες τις ώρες ίντερνετ.

8hkh_tablet.jpg

Philips_lampes_spot__1.jpg

Philips_lampes_spot__2.jpg

Sony_kentriko_hxeio.jpg

Ektypoths_HP_F2180.jpg

Kalodia_HDMI___VGA.jpg

Καληαοερα, Με ενδιαφέρουν τα καλώδια ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...