Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, dpolal είπε

Ακολουθεί λίστα. :D
Ετοιμαζόμουν να τα πετάξω τα περισσότερα αλλά λέω μπας και βρεθεί κάνας παλιατζ...εεεεεε φίλος εννοώ 😅
που μπορεί να τα θέλει.

- 8 χαλασμένοι δίσκοι 2,5" + 3,5" (ένας εκτός φωτό IDE :) )

- usb tv tuner ???? ή ραδιόφωνο, άγνωστο. (λειτουργούσε)

- 2 δίσκοι λειτουργικοί ΑΛΛΑ με υγεία στα τάρταρα όπως αναγράφεται επάνω

- 3 cd-rom, dvd-rom/r whateva ΟΛΑ λειτουργικά αλλά IDE 😵

- Μία μαγική σακούλα με δεκάδες ανεμιστηράκια, ανεμιστήρες, ψύκτρες, καλώδια, εξαρτήματα κλπ κλπ κλπ από επεξεργαστές, κάρτες γραφικών, μπόρντς, τροφοδοτικά κλπ κλπ κλπ που χρονολογούνται από την εποχή του ΡΙΙΙ (ναί Πέντιουμ 3 εννοώ :D) μέχρι και τις μέρες μας. :D :D :D

Τα κλασσικά, παραλαβή από Ν. Σμύρνη.

UPDATE

- Μία ωραιότατη συλλογή από ΑΔΕΙΕΣ συσκευασίες δίσκων SSD, ιδανική για γιουτιούμπερς και στρίμερς που θέλουν να στήσουν ντεκόρ για τα βίντεο τους. :D 

- 3 ADSL modem/router. (βλέπετε μοντέλα στις φωτό)

 

IMG_20191024_122746 (Large).jpg

IMG_20191024_122855 (Large).jpg

IMG_20191024_123007 (Large).jpg

IMG_20191024_123335 (Large).jpg

IMG_20191024_123445 (Large).jpg

IMG_20191024_135024 (Large).jpg

IMG_20191024_135114 (Large).jpg

IMG_20191024_135120 (Large).jpg

IMG_20191024_135129 (Large).jpg

Ενδιαφέρομαι για τους χαλασμένους δίσκους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Ενδιαφέρομαι για τους χαλασμένους δίσκους.

Φίλε μου, τους έχει ήδη προλάβει άλλο παλικάρι.
Αν είναι συννενοηθείται μαζί μήπως και τους μοιραστήτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινάμε  Και  λέμε.....
Για  αρχη  αλυσιδες αυτοκινητου  για  13-14αρι λαστιχο
1 κουτα  με  καμια  10αρια  φλυτζανια!

Επειδη  προεκυψε μετακομιση  παιδια  αμεσα ερχεστε και  τα περνετε!!!
Καλλιπολη  Πειραια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dpolal είπε

Ακολουθεί λίστα. :D
Ετοιμαζόμουν να τα πετάξω τα περισσότερα αλλά λέω μπας και βρεθεί κάνας παλιατζ...εεεεεε φίλος εννοώ 😅
που μπορεί να τα θέλει.

- 8 χαλασμένοι δίσκοι 2,5" + 3,5" (ένας εκτός φωτό IDE :) )

- usb tv tuner ???? ή ραδιόφωνο, άγνωστο. (λειτουργούσε)

- 2 δίσκοι λειτουργικοί ΑΛΛΑ με υγεία στα τάρταρα όπως αναγράφεται επάνω

- 3 cd-rom, dvd-rom/r whateva ΟΛΑ λειτουργικά αλλά IDE 😵

- Μία μαγική σακούλα με δεκάδες ανεμιστηράκια, ανεμιστήρες, ψύκτρες, καλώδια, εξαρτήματα κλπ κλπ κλπ από επεξεργαστές, κάρτες γραφικών, μπόρντς, τροφοδοτικά κλπ κλπ κλπ που χρονολογούνται από την εποχή του ΡΙΙΙ (ναί Πέντιουμ 3 εννοώ :D) μέχρι και τις μέρες μας. :D :D :D

Τα κλασσικά, παραλαβή από Ν. Σμύρνη.

UPDATE I

- Μία ωραιότατη συλλογή από ΑΔΕΙΕΣ συσκευασίες δίσκων SSD, ιδανική για γιουτιούμπερς και στρίμερς που θέλουν να στήσουν ντεκόρ για τα βίντεο τους. :D 

- 3 ADSL modem/router. (βλέπετε μοντέλα στις φωτό)

UPDATE IΙ

- Ψηφιακός δέκτης Crypto, αγνώστη κατάσταση

- Panasonic 100% λειτουργικό μεν ΑΛΛΑ θέλει άνοιγμα και καθάρισμα η επιφάνεια κάτω από τα πλήκτρα επειδή έχει πιάσει τη γνωστή μάκα και δεν ακούνε  καλά στο πάτημα.

IMG_20191024_122746 (Large).jpg

IMG_20191024_122855 (Large).jpg

IMG_20191024_123007 (Large).jpg

IMG_20191024_123335 (Large).jpg

IMG_20191024_123445 (Large).jpg

IMG_20191024_135024 (Large).jpg

IMG_20191024_135114 (Large).jpg

IMG_20191024_135120 (Large).jpg

IMG_20191024_135129 (Large).jpg

IMG_20191024_145559 (Large).jpg

IMG_20191024_151727 (Large).jpg

 

εχεις πμ με ενδιαφερει το zte

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dpolal είπε

Ακολουθεί λίστα. :D
Ετοιμαζόμουν να τα πετάξω τα περισσότερα αλλά λέω μπας και βρεθεί κάνας παλιατζ...εεεεεε φίλος εννοώ 😅
που μπορεί να τα θέλει.

- 8 χαλασμένοι δίσκοι 2,5" + 3,5" (ένας εκτός φωτό IDE :) )

- usb tv tuner ???? ή ραδιόφωνο, άγνωστο. (λειτουργούσε)

- 2 δίσκοι λειτουργικοί ΑΛΛΑ με υγεία στα τάρταρα όπως αναγράφεται επάνω

- 3 cd-rom, dvd-rom/r whateva ΟΛΑ λειτουργικά αλλά IDE 😵

- Μία μαγική σακούλα με δεκάδες ανεμιστηράκια, ανεμιστήρες, ψύκτρες, καλώδια, εξαρτήματα κλπ κλπ κλπ από επεξεργαστές, κάρτες γραφικών, μπόρντς, τροφοδοτικά κλπ κλπ κλπ που χρονολογούνται από την εποχή του ΡΙΙΙ (ναί Πέντιουμ 3 εννοώ :D) μέχρι και τις μέρες μας. :D :D :D

Τα κλασσικά, παραλαβή από Ν. Σμύρνη.

UPDATE I

- Μία ωραιότατη συλλογή από ΑΔΕΙΕΣ συσκευασίες δίσκων SSD, ιδανική για γιουτιούμπερς και στρίμερς που θέλουν να στήσουν ντεκόρ για τα βίντεο τους. :D 

- 3 ADSL modem/router. (βλέπετε μοντέλα στις φωτό)

UPDATE IΙ

- Ψηφιακός δέκτης Crypto, αγνώστη κατάσταση

- Panasonic 100% λειτουργικό μεν ΑΛΛΑ θέλει άνοιγμα και καθάρισμα η επιφάνεια κάτω από τα πλήκτρα επειδή έχει πιάσει τη γνωστή μάκα και δεν ακούνε  καλά στο πάτημα.

IMG_20191024_122746 (Large).jpg

IMG_20191024_122855 (Large).jpg

IMG_20191024_123007 (Large).jpg

IMG_20191024_123335 (Large).jpg

IMG_20191024_123445 (Large).jpg

IMG_20191024_135024 (Large).jpg

IMG_20191024_135114 (Large).jpg

IMG_20191024_135120 (Large).jpg

IMG_20191024_135129 (Large).jpg

IMG_20191024_145559 (Large).jpg

IMG_20191024_151727 (Large).jpg

Καλησπερα! εχει μεινει καποιο adsl modem router?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται δύο μετατροπείς microUSB σε HDMI (1080p).

1. Ο εικονιζόμενος μετατροπέας SlimPort/MyDP σε HDMI. Σύνδεση: Micro USB male σε HDMI Female (+ Micro USB Type B Female για ταυτόχρονη φόρτιση του κινητού/tablet). Υποστηρίζει μεταφορά ήχου και εικόνας/video σε ανάλυση έως και Full HD 1080p. Στο κατάστημα πώλησης έλεγε ότι είναι συμβατό με LG Optimus G Pro, LG G2, HP Chromebook 11. Στο site της SlimPort το Asus Nexus 7 2013 μου αναφέρεται επίσης ως συμβατή συσκευή αλλά δεν δουλεύει στο δικό μου Asus Nexus 7 2013 (Το Asus Nexus 7 2013 δεν έχει MHL αλλά δεν ξέρω αν το SlimPort λειτουργεί με βάση αυτό το πρωτόκολλο). Νομίζω ότι θα λειτουργεί με ένα από τα προαναφερόμενα (LG Optimus G Pro, LG G2, HP Chromebook 11), μπορεί και με άλλα γιατί η λίστα των συμβατών συσκευών στο site της SlipPort ήταν αρκετά εκτεταμένη..

2. Μετατροπέας MHL 1ης γενιάς Samsung Galaxy S2 HDTV Adapter μοντέλο EIA2UHUNBEΔούλευε με το παλιό μου Samsung Galaxy S2 αλλά τώρα δεν βγάζει εικόνα/ήχο (το έχω ακόμα το S2 σαν ένα ωραίο media player/navigator).

Τα γνωστά: Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ, pm και παραλαβή από το σπίτι μου ή μετρό Εθνική Άμυνα.

 

Photo.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, akis_supernatural είπε

αν δεν κλειδωμενο σε παροχο ενδιαφερομαι αμεσα. Ευχαριστω!

Της NetOne ήταν, λογικά μπορείς να το φλασάρεις, ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dpolal είπε

Της NetOne ήταν, λογικά μπορείς να το φλασάρεις, ίσως.

χμ καταλαβα.. επειδη το θελω για τη μητερα μου και δεν εχς το χρονο να ασχοληθω. Ας το παρει καποιος αλλος.

Ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρειάζομαι ένα ακόμα modem/router αν έχει μείνει κανένα. Δεν με ενδιαφέρει μόνο σαν AP να συνδεθεί ενσύρματα σε κυριο ADSL modem/router.

Δεν ξέρω αν έχει μείνει κανένα και αν αυτά που τυχόν είναι κλειδωμένα κάνουν για τη δουλειά που θέλω.

Επίσης αν είναι ακόμα διαθέσιμα ενδιαφέρομαι για το Panasonic και κανένα DVD RW IDE.

Επεξ/σία από MessengerOfGood
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, MessengerOfGood said:

Χαρίζονται δύο μετατροπείς microUSB σε HDMI (1080p).

1. Ο εικονιζόμενος μετατροπέας SlimPort/MyDP σε HDMI. Σύνδεση: Micro USB male σε HDMI Female (+ Micro USB Type B Female για ταυτόχρονη φόρτιση του κινητού/tablet). Υποστηρίζει μεταφορά ήχου και εικόνας/video σε ανάλυση έως και Full HD 1080p. Στο κατάστημα πώλησης έλεγε ότι είναι συμβατό με LG Optimus G Pro, LG G2, HP Chromebook 11. Στο site της SlimPort το Asus Nexus 7 2013 μου αναφέρεται επίσης ως συμβατή συσκευή αλλά δεν δουλεύει στο δικό μου Asus Nexus 7 2013 (Το Asus Nexus 7 2013 δεν έχει MHL αλλά δεν ξέρω αν το SlimPort λειτουργεί με βάση αυτό το πρωτόκολλο). Νομίζω ότι θα λειτουργεί με ένα από τα προαναφερόμενα (LG Optimus G Pro, LG G2, HP Chromebook 11), μπορεί και με άλλα γιατί η λίστα των συμβατών συσκευών στο site της SlipPort ήταν αρκετά εκτεταμένη..

2. Μετατροπέας MHL 1ης γενιάς Samsung Galaxy S2 HDTV Adapter μοντέλο EIA2UHUNBEΔούλευε με το παλιό μου Samsung Galaxy S2 αλλά τώρα δεν βγάζει εικόνα/ήχο (το έχω ακόμα το S2 σαν ένα ωραίο media player/navigator).

Τα γνωστά: Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ, pm και παραλαβή από το σπίτι μου ή μετρό Εθνική Άμυνα.

Photo.jpg

Αν υπάρχουν διαθέσιμα θα με ενδιέφεραν, έχω Nexus 4 και galaxy S3 που θα ήθελα να τα έχω για netflix-android boxes.

Ευχαριστώ. 

5 minutes ago, MessengerOfGood said:

Χρειάζομαι ένα ακόμα modem/router αν έχει μείνει κανένα. Δεν με ενδιαφέρει μόνο σαν AP να συνδεθεί ενσύρματα σε κυριο ADSL modem/router.

Δεν ξέρω αν έχει μείνει κανένα και αν αυτά που τυχόν είναι κλειδωμένα κάνουν για τη δουλειά που θέλω.

Έχω κάτι modem routers αλλά δεν είμαι σίγουρος οτι μπορούν να λειτουργήσουν οπως θες, είναι κλειδωμενα σε εταιρίες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Χαρίζονται δύο μετατροπείς microUSB σε HDMI (1080p).

1. Ο εικονιζόμενος μετατροπέας SlimPort/MyDP σε HDMI. Σύνδεση: Micro USB male σε HDMI Female (+ Micro USB Type B Female για ταυτόχρονη φόρτιση του κινητού/tablet). Υποστηρίζει μεταφορά ήχου και εικόνας/video σε ανάλυση έως και Full HD 1080p. Στο κατάστημα πώλησης έλεγε ότι είναι συμβατό με LG Optimus G Pro, LG G2, HP Chromebook 11. Στο site της SlimPort το Asus Nexus 7 2013 μου αναφέρεται επίσης ως συμβατή συσκευή αλλά δεν δουλεύει στο δικό μου Asus Nexus 7 2013 (Το Asus Nexus 7 2013 δεν έχει MHL αλλά δεν ξέρω αν το SlimPort λειτουργεί με βάση αυτό το πρωτόκολλο). Νομίζω ότι θα λειτουργεί με ένα από τα προαναφερόμενα (LG Optimus G Pro, LG G2, HP Chromebook 11), μπορεί και με άλλα γιατί η λίστα των συμβατών συσκευών στο site της SlipPort ήταν αρκετά εκτεταμένη..

2. Μετατροπέας MHL 1ης γενιάς Samsung Galaxy S2 HDTV Adapter μοντέλο EIA2UHUNBEΔούλευε με το παλιό μου Samsung Galaxy S2 αλλά τώρα δεν βγάζει εικόνα/ήχο (το έχω ακόμα το S2 σαν ένα ωραίο media player/navigator).

Τα γνωστά: Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ, pm και παραλαβή από το σπίτι μου ή μετρό Εθνική Άμυνα.

Photo.jpg

Καλησπερα , με ενδιαφέρει το slimport της delock για το κινητο μου που ειναι της Umidigy που λεει οτι είναι συμβατό , μια δοκιμη θα μας πείσει ειδεμή θα μπει ξανα εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύν τα

φανάρι απο Huyndai Accent RH 1η 2η γενια.
Alcatel OT-209 χωρις  μπαταρια και  φορτιστη
Σετ ακουστικων της Sony Ericsson
 ΙΚΕΑ Observator βαση στηριξης CRT τηλεορασης
1 συσκευασια με  γυαλι για Samsung Galaxy S3
 Ποντικι MS optical mouse 2.0 χωρίς δέκτη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, 360city είπε

Καλησπερα , με ενδιαφέρει το slimport της delock για το κινητο μου που ειναι της Umidigy που λεει οτι είναι συμβατό , μια δοκιμη θα μας πείσει ειδεμή θα μπει ξανα εδω

 

24 λεπτά πριν, Errik είπε

Αν υπάρχουν διαθέσιμα θα με ενδιέφεραν, έχω Nexus 4 και galaxy S3 που θα ήθελα να τα έχω για netflix-android boxes.

Ευχαριστώ. 

Έχω κάτι modem routers αλλά δεν είμαι σίγουρος οτι μπορούν να λειτουργήσουν οπως θες, είναι κλειδωμενα σε εταιρίες. 

Δικά σου. Αν τυχόν δεν σου δουλέψει το SlimPort είδα ότι ενδιαφέρεται και ο 360City, οπότε έρχεται και το παίρνει απο σένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...