Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, DZ-Photographer είπε

Χαρίζονται 4 κωδικοί COSMOTE DEALS for YOU έχουν χρησιμοποιηθεί μόνο για Village Cinemas ισχύουν μέχρι 20/10.

2 κωδικοί ανά άτομο - Ποστ πρώτα εδώ και μετά στείλτε ΠΜ.

έχεις πμ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, AccountSaver είπε

Ευχαριστώ πολύ το μέλος kostas.karras , για  το σετ. Θα τυρηθούν τα δέοντα ;)

Από εμένα τώρα έχουμε ξανά ξεσκαρτάρισμα.

Θα δωθούν ΌΛΕΣ Μαζί ,και όποιος θέλει ξανά χαρίζει δεν υπάρχει χρόνος ούτε για πλάκα.

Παραλαβή μόνο από την περιοχή μου

ΟΡΟΣ ΧΑΡΙΣΜΑΤΟΣ : ΟΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ 1 ΜΉΝΑ ΜΈΛΟΣ ,ΔΗΛΑΔΉ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ "ΣΥΛΛΟΓΩΝ" .

Όλες παίρνουν , αλλά καμία δεν κάνει POST , η μια από αυτές γράφει κιόλας στο χαρτί ότι έχει και CPU AMD επάνω. Ότι βλέπετε χωρίς ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΤΡΑ.

ΜΗΤΡΙΚΕΣ!

https://postimg.cc/HJ2sQs9y

https://postimg.cc/vg2YNqj8

https://postimg.cc/N9jGbqdP

https://postimg.cc/6TT5vK28

https://postimg.cc/SYXSFLF6

καλησπερα, ενδιαφερομαι να τις ριξω μια ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, DZ-Photographer είπε

Χαρίζονται 4 κωδικοί COSMOTE DEALS for YOU έχουν χρησιμοποιηθεί μόνο για Village Cinemas ισχύουν μέχρι 20/10.

2 κωδικοί ανά άτομο - Ποστ πρώτα εδώ και μετά στείλτε ΠΜ.

Ενδιαφέρομαι....

Ευχαριστώ και δημόσια τον DZ-Photographer για τους κωδικούς...

:-)

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται το Xiaomi Band της φωτογραφίας. Προτεραιότητα έχουν όσοι μένουν Ηράκλειο Κρήτης και μπορούν να περάσουν να το πάρουν

IMG_20181010_150127.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, WebDevGr είπε

Χαρίζεται το Xiaomi Band της φωτογραφίας. Προτεραιότητα έχουν όσοι μένουν Ηράκλειο Κρήτης και μπορούν να περάσουν να το πάρουν

IMG_20181010_150127.jpg

Θα το ήθελα... αλλά μένω Αθήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, drkar είπε

καλησπερα, ενδιαφερομαι να τις ριξω μια ματια

Δικιές σου ,εφόσων είδα ότι έχεις ξανά χαρίσει κιόλας στο παρελθόν ;)

Στείλε μου ΡΜ για τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ζυγαριά AEG, έχουνε ξεκολλήσει τα ποδαράκια και ένα καλώδιο από την λιπομέτρηση, αν κάποιος θέλει να την  επισκευάσει είναι 10 λεπτά υπόθεση, Sony Vaio PCG 7181M χωρίς σκληρό δίσκο και τις μνήμες. Κατά πάσα πιθανότητα έχει κάψει κάρτα γραφικών και μια ακουστική κιθάρα prince λίγο ταλαιπωρημενή  Παραλαβή από Εξάρχεια και μόνο. Θα προτιμηθούν μέλη που έχουν χαρίσει στο παρελθόν και μέλη με έντονη δραστηριότητα. Αφήστε μήνυμα εδώ και στείλτε μου και Pm. Δώστε μου λίγο χρόνο για να σας απαντήσω. Ευχαριστώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fmarkos είπε

Χαρίζονται ζυγαριά AEG, έχουνε ξεκολλήσει τα ποδαράκια και ένα καλώδιο από την λιπομέτρηση, αν κάποιος θέλει να την  επισκευάσει είναι 10 λεπτά υπόθεση, Sony Vaio PCG 7181M χωρίς σκληρό δίσκο και τις μνήμες. Κατά πάσα πιθανότητα έχει κάψει κάρτα γραφικών και μια ακουστική κιθάρα prince λίγο ταλαιπωρημενή  Παραλαβή από Εξάρχεια και μόνο. Θα προτιμηθούν μέλη που έχουν χαρίσει στο παρελθόν και μέλη με έντονη δραστηριότητα. Αφήστε μήνυμα εδώ και στείλτε μου και Pm. Δώστε μου λίγο χρόνο για να σας απαντήσω. Ευχαριστώ. 

Ενδιαφερον για τη κιθαρα! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, fmarkos είπε

Χαρίζονται ζυγαριά AEG, έχουνε ξεκολλήσει τα ποδαράκια και ένα καλώδιο από την λιπομέτρηση, αν κάποιος θέλει να την  επισκευάσει είναι 10 λεπτά υπόθεση, Sony Vaio PCG 7181M χωρίς σκληρό δίσκο και τις μνήμες. Κατά πάσα πιθανότητα έχει κάψει κάρτα γραφικών και μια ακουστική κιθάρα prince λίγο ταλαιπωρημενή  Παραλαβή από Εξάρχεια και μόνο. Θα προτιμηθούν μέλη που έχουν χαρίσει στο παρελθόν και μέλη με έντονη δραστηριότητα. Αφήστε μήνυμα εδώ και στείλτε μου και Pm. Δώστε μου λίγο χρόνο για να σας απαντήσω. Ευχαριστώ. 

Στελνω πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, fmarkos είπε

Χαρίζονται ζυγαριά AEG, έχουνε ξεκολλήσει τα ποδαράκια και ένα καλώδιο από την λιπομέτρηση, αν κάποιος θέλει να την  επισκευάσει είναι 10 λεπτά υπόθεση, Sony Vaio PCG 7181M χωρίς σκληρό δίσκο και τις μνήμες. Κατά πάσα πιθανότητα έχει κάψει κάρτα γραφικών και μια ακουστική κιθάρα prince λίγο ταλαιπωρημενή  Παραλαβή από Εξάρχεια και μόνο. Θα προτιμηθούν μέλη που έχουν χαρίσει στο παρελθόν και μέλη με έντονη δραστηριότητα. Αφήστε μήνυμα εδώ και στείλτε μου και Pm. Δώστε μου λίγο χρόνο για να σας απαντήσω. Ευχαριστώ. 

Στελνω   πμ  για  λαπτοπ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kostas.karras είπε

Παραχωρω στον Γρηγορη χωρις δευτερη σκεψη!!

Ευχαριστω. Το  θελω   μηπως   μου   κανει  η  οθονη  και  ο  φορτιστης. Αν   οχι   σε   ειδοποιω   και  το  μαζευεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...