Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, kate23 είπε

@Thulogur Ναι, μπούκοβο καυτερό (Μ' αρέσει πολύ στο φαΐ :) ) Είνα από μια κρεπερί που έχουμε εδώ στην Ήπειρο κυρίως (νομίζω) και λέγεται Τραμ. 

@Fotis13 Εμένα μου μούδιασε ο εγκέφαλος και μόνο που είδα τις εικόνες 😮

Το μπουκοβο παιζει πολυ ηπειρο και μακεδονια, ελα ρε εσυ απο ηγουμενιτσα εισαι χαχαχα εγω για κρεπα οταν ερχομαι προτιμω απο ποπαυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολυ καλο το μπουκοβο γενικά, εγω το βαζω παντού(τον χειμώνα γιατι τώρα το καλοκαίρι δεν με παίρνει).

@ThReSh Ρομαντικό δωρακι, ξερεις που το βρίσκουμε στην Ελλάδα ;

 

 

Επεξ/σία από Thulogur
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έμαθα ότι έχουμε μαγαζί στήν γειτονιά πού κάνει καλά pancakes , εννοείτε ότι δεν έχασα την ευκαιρία και παρήγγειλα egg n bacon pancakes.

Κράτησα στο τέλος μια σκέτη καί την έφαγα με νουτελα :)

 

IMG_20180624_144222~2.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα κιλά είσαι αν επιτρέπεται? :P Πρέπει να εχεις τρελό μεταβολισμό για να μην παχαίνεις με όλα αυτά που ποσταρεις, ζηλεύω. :P 

Για να είμαι on topic, απλά σπιτικό φαΐ. 

ep3dUz2.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Anorymous Ναι και εγώ Ποπάυ προτιμώ κατά 99% αλλά ήθελε τραμ η παρέα οπότε ενέδωσα μιας και είχα πολύ καιρό να πάρω απο εκεί. :D On topic, με κατέστρεψες για μια ακόμα φορά με τα pancakes 😮 

@Thulogur Μπούκοβο χειμώνα - καλοκαίρι, μ' αρέσουν πολύ τα καυτερά. Σκάω που σκάω, ας το απολαύσω τουλάχιστον :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εμένα, αλλα κέντρο Αθήνας, με 40αρια.. δεν.. (δεν ειμαι φτιαγμένος για τέτοιες ζέστες)

Αν ποτε πας σε Ουγγρικό εστιατόριο(λογικα θα εχει) ή πας Ουγγαρία να δοκιμάσεις κάποια στιγμή αυτό: eros pista, η αλλιώς spicy paprika paste

για σπιρτάδα στις σούπες :P

photo-7.jpg?w=500&h=340

Επεξ/σία από Thulogur
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, ADHD είπε

Ποσα κιλά είσαι αν επιτρέπεται? :P Πρέπει να εχεις τρελό μεταβολισμό για να μην παχαίνεις με όλα αυτά που ποσταρεις, ζηλεύω. :P 

Για να είμαι on topic, απλά σπιτικό φαΐ. 

ep3dUz2.jpg

Κοίτα βασικά είμαι πολλά κιλά αλλά εδώ και ένα μήνα αν θες το πιστεύεις χάνω βάρος κιόλας τον τελευταίο καιρό

Επειδή είδα ότι δίαιτα δεν παίζει πότε να κάνω τό πήρα απόφαση να τρώω ότι γουστάρω καί νά το καίω με άσκηση οπότε ξεκίνησα κολύμβηση και έχω δεί καλά αποτελέσματα έως τώρα.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Διπλό μοσχαρίσιο από καταδρομική στον Χολαργό.Ειχε προηγηθεί αερόβια άσκηση.

Μια τέτοια επίσκεψη έκανα και σε άλλο στέκι.Πιο γρήγορο service, ποικιλία σε burger αλλά και τιμές ,άνετος,φιλικός χώρος.

received_1848490798494445.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Ειχε προηγηθεί αερόβια άσκηση.

Πάλι καλά που το ανέφερες γιατί διαφορετικά θα σε είχαμε παρεξηγήσει σε thread με τίτλο ANTI-FITNESS! 😂

Επεξ/σία από Apsinthos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 ώρες πριν, Apsinthos07 είπε

Πάλι καλά που το ανέφερες γιατί διαφορετικά θα σε είχαμε παρεξηγήσει σε thread με τίτλο ANTI-FITNESS! 😂

Νομίζω τρέξιμο μεγάλης έντασης στα 7-9 χλμ😝Και την επομένη , σίγουρα θα είχα προπόνηση ... για να το κάψω χαχα.Σαρωσε τα όλα αλλά την επόμενη μέρα εχει προπόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2018 στις 10:11 ΜΜ, theoritikos είπε

@Anorymous που είναι το μαγαζί? Φτιάχνει γλυκά pancakes Αμερικάνικου στυλ?

Δεν ξέρω αν τά κάνει αμερικανικά αλλά εμένα μού αρέσουν παίρνω συνέχεια από τότε πού τά βρήκα, το μαγαζί είναι Κολωνό στον Κηφισό πάνω έχει και περιστέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Anti-fitnessακηδες της Αθηνας, φίλη μου ερχεται Αθηνα με οικογένεια και θελει καλα μερη στο κεντρο για Ελληνικο φαγητο στο κεντρο και περιξ. Δωστε τα φωτα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...