Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
6 minutes ago, *nenya* said:

Κορμός, αδυναμία μου μεγάλη ❤️ [χωρίς αυτά τα κόκκινα από πάνω ε]

 

4 minutes ago, Apsinthos07 said:

Κορμός με ketchup 😋

"Κοκκινα", "Ketchup", χαλαροί χαρακτηρισμοί... :D

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, APPLEGEEK said:

ΧΤΕς ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ εφαγα 2 σνιτελ - τηγανυτες πατατες και 2 μπερκερκ....

ηταν μια χαλαρη ημερα 

Και εγώ 2 αρνιά, αλλά το τοπικ βασίζεται σε φωτογραφίες.

 

On topic, δεν ξέρω που βρέθηκαν, δεν ξέρω το πως κατέληξαν εκεί και δυστυχώς ούτε ο φίλος περιπτεράς γνώριζε λεπτομέριες. Αυτο το μοναδικό έδεσμα που είχα να δω χρόνια στην αγορά (πιθανότατα φουλ σε όλα τα Ε που υπάρχουν, χρωστικές και πρόσθετα) καταναλώθηκε πριν απο λίγες ημέρες. Ακόμα το σκέφτομαι και ελπίζω να ξανα κυκλοφορήσει επίσημα.

IMG_1549.jpg

Επεξ/σία από j0hnn1e
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, j0hnn1e said:

Και εγώ 2 αρνιά, αλλά το τοπικ βασίζεται σε φωτογραφίες.

On topic, δεν ξέρω που βρέθηκαν, δεν ξέρω το πως κατέληξαν εκεί και δυστυχώς ούτε ο φίλος περιπτεράς γνώριζε λεπτομέριες. Αυτο το μοναδικό έδεσμα που είχα να δω χρόνια στην αγορά (πιθανότατα φουλ σε όλα τα Ε που υπάρχουν, χρωστικές και πρόσθετα) καταναλώθηκε πριν απο λίγες ημέρες. Ακόμα το σκέφτομαι και ελπίζω να ξανα κυκλοφορήσει επίσημα.

 

Τα έχω δει στον ΑΒ της γειτονιάς μου τώρα τελευταία.  Είμαι μεγάλος φαν των κλασσικών αλλά δε τα έχω δοκιμάσει αυτά. Μετράνε δλδ λες ε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, MikeJ said:

Τα έχω δει στον ΑΒ της γειτονιάς μου τώρα τελευταία.  Είμαι μεγάλος φαν των κλασσικών αλλά δε τα έχω δοκιμάσει αυτά. Μετράνε δλδ λες ε ;

Προφανως. Πρώτη φορά είχα δοκιμάσει μια παραλλαγή τους (κάπου στο 2000; Τότε είχαν και λίγο κακάο μαζί με την βανίλια ) και μετά τα κατάργησαν. Δεν ξέρω αν ξανά κυκλοφορούν επίσημα, σίγουρα αξίζουν όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, j0hnn1e είπε

Και εγώ 2 αρνιά, αλλά το τοπικ βασίζεται σε φωτογραφίες.

On topic, δεν ξέρω που βρέθηκαν, δεν ξέρω το πως κατέληξαν εκεί και δυστυχώς ούτε ο φίλος περιπτεράς γνώριζε λεπτομέριες. Αυτο το μοναδικό έδεσμα που είχα να δω χρόνια στην αγορά (πιθανότατα φουλ σε όλα τα Ε που υπάρχουν, χρωστικές και πρόσθετα) καταναλώθηκε πριν απο λίγες ημέρες. Ακόμα το σκέφτομαι και ελπίζω να ξανα κυκλοφορήσει επίσημα.

IMG_1549.jpg

Μια φορά πήρα και δεν μου άρεσαν , γενικά προτιμώ στα γλυκά σοκολάτα από βανίλια.

Καί μια καί μου το θύμισες χτύπησα ένα με σοκολάτα που έχω από τό χειμώνα να φάω.

 

IMG_20180621_180649~2.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...