Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread [Part II]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, ctasis είπε

Για κρέας στην Κέρκυρα στον Costas Steak house στους Λιαπάδες, για ψάρι στον Πετριτη στην Ψαροπούλα είτε στον Καρύδη στο Μπούκαρη. Κορυφαίος για ψάρι είναι και ο Μπέλλος στις Μπενίτσες (Κληματαριά)

Μέσα στην πόλη πολύ καλό το Pomo d'oro, 

Ηγουμενίτσα για κρέας Μπολιτσες και στον Λούη (ξέρω πολύ καλά μαγαζια αλλά είναι σε χωριά και θα χαθείς..), για ψάρι στην Σαγιάδα (είναι κανα 15' απο την Ηγουμενίτσα) στον Αλέκο

Σ ευχαριστω πολύ!!!στην Κέρκυρα βέβαια τα περισσότερα ειναι νότια και δεν νομίζω να πάμε αλλα σ ευχαριστώ πολύ!!το αμβροσία στην Ηγουμενίτσα μηπως τ ξέρεις άμα αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
Στις 2/10/2019 στις 11:05 ΠΜ, arxontas2323 είπε

Κρέατα κυρίως..και θαλασσινά αλλα καλό φαγητό ψάχνω!!δεν με πειράζει να δωσω και παραπάνω λεφτά (πχ 30-35€ τ άτομο αναλογα και τι τρως πάντα γιατι αλλο ψαρι και αλλο κρεας)

Δες Γιαννιτση για  ψησταριά που τρως γρήγορα και φτηνά. 

 

The square για burger & steak. 

 

Σέσουλα καλες γεύσεις Αλλα είναι για σουβλάκι. 

 

Για  ψάρι δεν έχω κάτι στο μυαλό μου γιατί πολλοί ειδικά στο κέντρο έχουν κατεψυγμένα. 

 

Σε ποια περιοχή θα είσαι; 

 

Κανένα καλό μαγαζί Για Γιάννενα; θα είμαι αύριο εκεί 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, gxyp said:

Για Ρώμη έχουμε καμία πρόταση;;;

χώρος σαν καφενές, τιμές ανθρώπινες, πίτσα θεϊκή 

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g187791-d1034599-Reviews-Pizzeria_Formula_1-Rome_Lazio.html 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω στα νότια προάστια σουβλάκι χοιρινό νωπό της προκοπής για ψήσιμο σε ψησταριά;

Ας είναι κρεοπωλείο, σουπερμάρκετ ή ό,τι άλλο.

Γιατί του ΑΒ είναι πολύ μικρά (~80 γραμμάρια) και στεγνώνουν, και του Σκλαβενίτη που είναι μεν μεγαλύτερα (~110 γραμμάρια) είναι μαριναρισμένα από πριν με αλάτι, και ψιλοσκληραίνουν κι αυτά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, phanispal said:

Ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω στα νότια προάστια σουβλάκι χοιρινό νωπό της προκοπής για ψήσιμο σε ψησταριά;

Ας είναι κρεοπωλείο, σουπερμάρκετ ή ό,τι άλλο.

Γιατί του ΑΒ είναι πολύ μικρά (~80 γραμμάρια) και στεγνώνουν, και του Σκλαβενίτη που είναι μεν μεγαλύτερα (~110 γραμμάρια) είναι μαριναρισμένα από πριν με αλάτι, και ψιλοσκληραίνουν κι αυτά.

δεν είναι νότια προάστια αλλά ένα τσακ δρόμος είναι, στον Δρακούλη θα βρεις ποιοτικά κρέατα (μην κοιτάς τις τιμές του eshop ) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, arxontas2323 είπε

Σ ευχαριστω πολύ!!!στην Κέρκυρα βέβαια τα περισσότερα ειναι νότια και δεν νομίζω να πάμε αλλα σ ευχαριστώ πολύ!!το αμβροσία στην Ηγουμενίτσα μηπως τ ξέρεις άμα αξίζει;

Συμπαθητικό μαγαζί το Αμβροσία. Φέρνει και κέρασμα κρέπες με παγωτό στο τέλος

8 ώρες πριν, Spect~ είπε

Δες Γιαννιτση για  ψησταριά που τρως γρήγορα και φτηνά. 

The square για burger & steak. 

Σέσουλα καλες γεύσεις Αλλα είναι για σουβλάκι. 

Για  ψάρι δεν έχω κάτι στο μυαλό μου γιατί πολλοί ειδικά στο κέντρο έχουν κατεψυγμένα. 

Σε ποια περιοχή θα είσαι; 

Κανένα καλό μαγαζί Για Γιάννενα; θα είμαι αύριο εκεί 

Τράκας στην Κατσικά, Σιάννας στα Γραμμενοχωρια (κορυφαίο), Μετσοβιτικη φωλιά στο κέντρο, Φρόντζου Πολιτεία για πιο upscale καταστάσεις, Μπουκια Μπουκιά, motleys για επιδόρπιο

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/10/2019 στις 12:03 ΠΜ, arxontas2323 είπε

Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλα μαγαζιά για φαγητό σε Ηγουμενίτσα και Κερκυρα;;

Πήγαινε Ikos Δασιά.Εχουν καλή κουζίνα ,έχω άτομο μέσα.Απο τιμές πρέπει να τσιμπάει λιγουλακι😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, phanispal είπε

Ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω στα νότια προάστια σουβλάκι χοιρινό νωπό της προκοπής για ψήσιμο σε ψησταριά;

Ας είναι κρεοπωλείο, σουπερμάρκετ ή ό,τι άλλο.

Γιατί του ΑΒ είναι πολύ μικρά (~80 γραμμάρια) και στεγνώνουν, και του Σκλαβενίτη που είναι μεν μεγαλύτερα (~110 γραμμάρια) είναι μαριναρισμένα από πριν με αλάτι, και ψιλοσκληραίνουν κι αυτά.

Νασοπουλο. Άκου με και θα με φωνάξεις για κέρασμα από την ευγνωμοσύνη σου! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Spect~ είπε

Δες Γιαννιτση για  ψησταριά που τρως γρήγορα και φτηνά. 

The square για burger & steak. 

Σέσουλα καλες γεύσεις Αλλα είναι για σουβλάκι. 

Για  ψάρι δεν έχω κάτι στο μυαλό μου γιατί πολλοί ειδικά στο κέντρο έχουν κατεψυγμένα. 

Σε ποια περιοχή θα είσαι; 

Κανένα καλό μαγαζί Για Γιάννενα; θα είμαι αύριο εκεί 

Στο κανόνι θα μένω αλλα γενικα θα οαω να δω κατι πελατες κτλ οποτε θα συνδιάσω αυτα που μου ειπες!! ευχαριστω πολύ πάντως!!

4 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Πήγαινε Ikos Δασιά.Εχουν καλή κουζίνα ,έχω άτομο μέσα.Απο τιμές πρέπει να τσιμπάει λιγουλακι😁

Το ειδα τωρα μόλις!!αν βολεψει καλως γιατι είναι και ξενοδοχείο!! Ευχαριστω πολύ πάντως!!

Επεξ/σία από arxontas2323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέλος της εβδομάδας, Α λα fotis & mclein . Τυλιχτεί με λουκάνικο τυροκαυτερη ντομάτα , πατάτες, μπύρα και δίσκο καβατζωμενο από Λεβέντη 20 Χρόνια πριν 

20191006-215512.jpg

 

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, margaritagr είπε

Τέλος της εβδομάδας, Α λα fotis & mclein . Τυλιχτεί με λουκάνικο τυροκαυτερη ντομάτα , πατάτες, μπύρα και δίσκο καβατζωμενο από Λεβέντη 20 Χρόνια πριν 

20191006-215512.jpg

Θεϊκό πράγμα η τυροκαυτερή μέσα στη πίτα. Τα τελευταία χρόνια αν μαγαζί μοθ πει δεν έχει τυροκαυτερή να βάλει μέσα στη πίτα δε παραγγέλνω.

 

Αλλά από Διόνυσο? ΗΜΑΡΤΟΝ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...