Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

μαλλον μπερδευτικα και μπηκα σε λαθος θεμα

ναι όμως τώρα θα έρθει mod και θα μας τραβήξει την φαβορίτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, ChownTuen είπε

ναι όμως τώρα θα έρθει mod και θα μας τραβήξει την φαβορίτα

σορρυ αν χρειαζετε καποιος να την πληρωσει τοτε να με εγω γιατι ηταν δικο μου λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/5/2019 στις 7:15 ΜΜ, omegals είπε

Σε Xbox One S που δεν έβλεπε ασύρματα δίκτυα έφταιγε το καλώδιο του εξωτερικού σκληρού δίσκου, μετά από αλλαγή με άλλο βλέπει ασύρματα δίκτυα κανονικά.

Και στο δικό μου βλέπει το wifi, αλλά δεν κάνει connect. Δεν το είχα "ψιλιαστεί" ότι μπορεί να φταίει ο εξωτερικός δίσκος. Να αλλάξω δίσκο ή καλώδιο δίσκου δεν παίζει, οπότε κάνω αυτό που "πιάνει" σε εμένα. Αλλάζω SSID name και password και συνδέεται.🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο παιχνιδι το halo 5 δεν ξερω αν ειναι τουμπανο γιατι ειναι xbox exclusive αλλα στο  ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΠΕΡΝΕΙ χαλαλι τα 90 γκικα και και οι 3 μερες που εκανα να το κατεβασω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2019 στις 11:03 ΜΜ, IceFrog είπε

Καλησπερα, καμια προταση για επεκταση χωρου? Ψαχνω κατι απο 4gb και πανω. Δεν ειμαι φαν των portable δισκων. Θα προτιμουσα να παρω εναν εσωτερικο δισκο και να τον μετατρεψω σε εξωτερικο με μια θηκη. Ο δισκος δεν θα μετακινηθει ποτε. δεν υπαρχει θεμα χωρου η αισθητικο κομματι. Ψαχνω απλα κατι που δεν θα χαλασει μεσα σε ενα χρονο

Καλημερα, καποια προταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, IceFrog είπε

Καλημερα, καποια προταση?

Χωρίς budget τι πρόταση να κάνουμε; Το ιδανικό είναι να πάρεις έναν 860 Evo 4TB! Εσύ είναι το θέμα πόσα θέλεις να δώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Χωρίς budget τι πρόταση να κάνουμε; Το ιδανικό είναι να πάρεις έναν 860 Evo 4TB! Εσύ είναι το θέμα πόσα θέλεις να δώσεις.

Συγνωμη.
Μεχρι και 150 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Πρωτο παιχνιδι το halo 5 δεν ξερω αν ειναι τουμπανο γιατι ειναι xbox exclusive αλλα στο  ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΠΕΡΝΕΙ χαλαλι τα 90 γκικα και και οι 3 μερες που εκανα να το κατεβασω

Αγορασε και την κολεξιόν του Μαστερ-Τσιφτη σιγα-σιγα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/5/2019 στις 7:24 ΜΜ, tsofras είπε

Ωχ παίζει τέτοιο bug? Θα το δοκιμάσω γιατί και εμένα μου το κάνει και τώρα που το λές μάλλον τα παίζει όταν συνδέω τον εξωτερικό δίσκο.

Πολύ παράξενο , ευχαριστούμε για την αναφορά

Άσχετο ρε παιδιά κατέβασα το Monster Hunter World που το έβαλε στο game pass γιατί ήθελα τόσο καιρό να το αγοράσω αλλά δεν ήξερα μήπως το αγόραζα τσάμπα.

Είναι χάλια τα γραφικά ή εμένα μου φένεται ? Πρώτη φορά παίζω παιχνίδι στο xbox που να με χαλάνε τόσο τα γραφικά, μία θολούρα ..... δεν μπορώ να το εξηγήσω. Παίζω αυτές τις ημέρες και το Uncharted 4 στο απλό PS4 και η σύγκριση μου φάνηκε μέρα με νύχτα.

Ιδέα μου είναι ή όντως δεν έχει καλά γραφικά ? Το έκανα uninstall μετά απο μισή ώρα , δεν μου άρεσε καθόλου.... κρίμα

Δεν νομίζω ότι είναι bug. Το κάνει γενικά και σε μερικά stick, με το που κουμπώνει χάνει το ασύρματο. Γενικά αν το καλώδιο ή το στικάκι δεν είναι ποιοτικό χάνει το ασύρματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, acomaedo είπε

Δεν νομίζω ότι είναι bug. Το κάνει γενικά και σε μερικά stick, με το που κουμπώνει χάνει το ασύρματο. Γενικά αν το καλώδιο ή το στικάκι δεν είναι ποιοτικό χάνει το ασύρματο.

Τι είναι; Feature? Αυτα τα λένε οι φαν της apple. 😂

Ξεκάθαρα είναι θέμα, απλά ίσως όχι κάτι τραγικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα φαν. Το λέω γιατί το έχω παρατηρήσει σε συγκεκριμένα stick (συνήθως κυρίως πλαστικά) και μόνο σε  USB3.

Περισσότερες λεπτομέρειες εδώ: https://www.intel.com/content/www/us/en/io/universal-serial-bus/usb3-frequency-interference-paper.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, non-serviam είπε

Γράφεις για 4+ οπότε υποχρεωτικά 3.5αρι θέλεις. Κουτί εχεις ή είναι και αυτό μέσα στο budget;

Οχι κουτι δεν εχω εαν μπορει να βγει μεσα στο budget οκ. διαφορετικα θα ηθελα κατι ποιοτικο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...