Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Odyssey [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειλικρινά με ξεπερνά που κάποιοι συνεχίζεται να κάνετε pre-order ειδικά από Ubisoft μετά από τόσα και τόσα...

9 ώρες πριν, logistoulis είπε

παρόλο που έχω ταχθεί κατά των προπαραγγελιών, άντε είπα να κάνω μια εξαίρεση... αν βγει πατάτα καλά να πάθω

Όχι εσύ είσαι τελείως self aware οποτε καλά κανεις, άντε δικαιολογώ και αυτούς που έχουν κάτω από 10Mb connection για το preload.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι θα μπορουσαν να βρουν το παιχνιδι σε πολυ καλυτερη τιμη απο οτι υπαρχει τωρα που φτανει ο καιρος να κυκλοφορησει... Και μονο αυτος ο λογος ειναι υπεραρκετος για καποιον να θελει να  κανει preorder..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I know dude, αλλα και πάλι δεν είναι αρκετός λόγος γιατί συνεχίζεις την υπάρχον κατάσταση και συγχρόνως αυτά τα λεφτά που γλίτωσες μπορεί να μην έχουν καμια σημασία στο τέλος εάν το game είναι μούφα. ;) Οποτε περιμένω ενημερώνομαι και είμαι σίγουρος για την αγορά ακόμα και άμα είναι λίγο πιο ακριβή από πριν. ;) Για να μην παρεξηγούμαστε δεν σου είπα τι να κανεις απλά εξέφρασα την γνώμη μου περί pre-order bs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ισως και να υπαρχει θεωρητικα ενα ρισκο αλλα εχω δει και παιχνιδια με φοβερες κρητικες που αγορασα και παιχτηκε ελαχιστα .. το σημαντικο ειναι ο καθενας  οτι κανει να ξερει και  τι να περιμενει .. Περιμενω ενα refresh του origins  αλλα η ελληνικη περιοδος που ειναι το παιχνιδι θα με εχει ευχαρηστημενο μονο και μονο απο αυτο .. Καλο παντως ειναι να σκεφτομαστε και αλλους παραγοντες οπως πχ εγω που λογο αγορας vega 64 + 4K tv ξερω οτι θα δω γραφικαρες και θα ειναι ενα παιχνιδι που θα αξιζει να παιχτει σε τετοιο consept. , οποτε η διαφορα τιμης σε σχεση με την αγορα οταν βγει θα ειναι παντα σημαντικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάποιος είναι συνειδητοποιημένος και ξέρει τι μπορεί να συναντήσει, μαγκιά του να κάνει pre-order κι αν φάει άκυρο μετά να δεχτεί τις "συνέπειες". Το να βγαίνεις μετά και να κράζεις όμως ότι δεν ήταν αυτό που σου υποσχέθηκαν (βλέπε No Mans Sky) είναι αστείο, καθώς δεν σου φταίει κανείς παρά μόνο το κεφάλι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
41 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Όταν κάποιος είναι συνειδητοποιημένος και ξέρει τι μπορεί να συναντήσει, μαγκιά του να κάνει pre-order κι αν φάει άκυρο μετά να δεχτεί τις "συνέπειες".

Με φώναξε κανείς; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι ΚΑΙ το origin εγώ ούτε καν δεν θα έπαιρνα παιχνίδι της ubi πρώτη μέρα

 

Αλλά επειδή ουσιαστικά μιλάμε για ένα reskinned origin με ακόμα περισσότερα rpg χαρακτηριστικά, επιλογές με συνέπειες κτλ βάσει "λογικής" να το πω πιστεύω ότι δεν θα είναι χειρότερο από κάτι που βρήκα αρκετά καλή εξέλιξη για τη σειρά πέρυσι, με εξαιρεση το σχετικά αδιάφορο σενάριο το παιχνίδι ήταν πολύ ευχάριστο, ελπίζω βέβαια να γίνει κάτι επιτέλους για αυτό..

 

Επίσης πρέπει να ομολογήσω ότι λύγισα με την αρχαία Ελλάδα, εδώ και 10 χρόνια το έπαιζα αδιάφορος με το θέμα , αλλά μόλις ανακοινώθηκε ψαρωσα άσχημα.

 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, enable_your_mind είπε

Γιατι θα μπορουσαν να βρουν το παιχνιδι σε πολυ καλυτερη τιμη απο οτι υπαρχει τωρα που φτανει ο καιρος να κυκλοφορησει... Και μονο αυτος ο λογος ειναι υπεραρκετος για καποιον να θελει να  κανει preorder..

Ποια είναι η χαμηλότερη τιμή που έχει παίξει δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...