Προς το περιεχόμενο

Φτηνό web hosting.


steliosss94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομαδα, με συγχωρειτε που ξεθαβω το θεμα, πως ειναι ακομα το free hosting του παπακι? Θελω να ανεβασω ενα απλο react app ( χωρις βαση σκετη javascript). Γινεται με το free hosting ή πρεπει να παω αλλου και να πληρωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Prasino Mantarinh είπε

Καλησπερα στην ομαδα, με συγχωρειτε που ξεθαβω το θεμα, πως ειναι ακομα το free hosting του παπακι? Θελω να ανεβασω ενα απλο react app ( χωρις βαση σκετη javascript). Γινεται με το free hosting ή πρεπει να παω αλλου και να πληρωσω?

Γιατί δεν δοκιμάζεις netlify ή vercel;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, george1807 said:

Γιατί δεν δοκιμάζεις netlify ή vercel;

Αυτος που του εχω φτιαξει το site εχει ηδη αγορασει domain στο papaki, δεν ξερω αμα μπορω να τα συνδυασω vercel και papaki (δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε τιποτα απο τα δυο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Prasino Mantarinh είπε

Αυτος που του εχω φτιαξει το site εχει ηδη αγορασει domain στο papaki, δεν ξερω αμα μπορω να τα συνδυασω vercel και papaki (δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε τιποτα απο τα δυο)

Μπορείς να συνδέσεις κανονικά το domain και στα δύο. Είναι δωρεάν για static sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, parsifal είπε

Θα έβαζα και CloudFlare Pages στη λίστα. :)

Το σκέφτηκα να μπει στην Αγία τριάδα αλλά είναι το μόνο που δεν έχω δοκιμάσει. Βέβαια το χρησιμοποιώ για όλα τα αλλά πέρα από hosting.

Επεξ/σία από george1807
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...