Προς το περιεχόμενο

Πως τα πάτε με τους συγγενείς σας;


giannis2429

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, ILIAS GR είπε

Με συγγενείς φάε και πιές κι αλισβερίσια μην έχεις….

Αφιερωμένο το τραγουδάκι της Σιδέρη που μου το θύμησες λέγοντας "Με συγγενείς φάε και πιές"

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται οικογένεια όταν έχεις Internet. Για κάνε όμως οικογενειακό τραπέζι χωρίς Internet και τα λέμε.

Με άλλα λόγια η μόνη οικογένεια που θα χρειαστείς ποτέ είναι ο παροχος σου. Μηδενισμός και άγιος ο θεούλης μάγκες!!1!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, lek88 είπε

Δεν μπορείς να τα πας καλά με όλους σε καμία περίπτωση. Δεν ταιριάζουμε με όλους... Ακόμα κ αν αυτοί είναι συγγενείς!! Με άλλους θα είσαι πιο κοντά, με άλλους απλά δεν θα έχεις πολλά πάρε δώσε λόγω απόστασης ίσως και με άλλους δεν θα μιλιεστε καν. 

Κάποιοι κοιτάνε το συμφέρον τους και ίσως κάποια στιγμή σε "πατήσουν" για να κερδίσουν αυτό που θέλουν η να κινηθούν εις βάρος σου. Μιλάω από προσωπική εμπειρία. 

Με τους περισσότερους τα πάω καλά όχι με όλους. 

Είναι φυσιολογικό κάπου .Οι αλλαγές γίνονται απο τις συνθήκες της ζωής .Ανθρωποι αλλάζουν,κόσμος πάει και έρχεται στην ζωή μας.Και όλοι μπορεί να φύγουν και σε άλλη περιοχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, IOSIF SALEM είπε

Αφιερωμένο το τραγουδάκι της Σιδέρη που μου το θύμησες λέγοντας "Με συγγενείς φάε και πιές"

Το like για τη Σοφία που είναι από τους αγαπημένους μου.Έχει πει απίθανα παλιά Λαικά. Στο δίσκο 11 εποχές έχει τις καλύτερες επιτυχίες της.:) Άκου τον αν σου αρέσουν τα παλιά.

Γενικά δεν έχω προβλήματα απλά με κάποιους δεν έχω πολλά πάρε δώσε γιατί δεν ταιριάζουν τα χνώμα μας.Τα βασικά να είμαστε και αγαπημένοι.:P

Εγώ πιστεύω ότι γενικά όταν με κάποιους (και σε αυτούς περιλαμβάνονται υποχρεωτικά και οι συγγενείς) κάνεις συχνά πάρε δώσε θα έρθουν και κακές στιγμές.Μέσα στη ζωή είναι αυτά αρκεί να μη φτάνει κανείς σε ακραίες περιπτώσεις.Είναι αναπόφευκτο.Άσχημα βρισίδια δικαστήρια και τέτοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιζει ρολο και η αποσταση. Οσο ζουσα, για πολλα χρονια,εξωτερικο και μιλουσαμε μια φορα στις 15, οι σχεσεις με γονεις και αδελφη ηταν τελειες. Οταν επεστρεψα ομως και αρχισε η καθημερινη προστριβη αρχισαν και τα προβληματα(μικρα).

Γενικα δεν μου αρεσει να εχω πολλα πολλα με συγγενεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...