Προς το περιεχόμενο

Digoo Hosa alarm


crossmo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια,
Το σύστημα συναγερμού Digoo HOSA έχει πολλά χαρακτηριστικά, όπως: Εύκολη εγκατάσταση: Το σύστημα είναι εύκολο στην εγκατάσταση χωρίς να απαιτείται διάτρηση ή καλωδίωση. Ασύρματη συνδεσιμότητα: Οι αισθητήρες συνδέονται ασύρματα στη μονάδα ελέγχου, γεγονός που καθιστά την εγκατάσταση και τη συντήρηση χωρίς προβλήματα. Ειδοποιήσεις συναγερμού: Όταν οι αισθητήρες ανιχνεύουν κίνηση ή μια ανοιχτή πόρτα/παράθυρο, ηχεί ο συναγερμός και στέλνει μια ειδοποίηση στο smartphone σας. Τηλεχειριστήριο: Το σύστημα μπορεί να οπλιστεί, να αφοπλιστεί και να ελεγχθεί εξ αποστάσεως χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Digoo HOSA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 342
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 22/2/2022 στις 10:44 ΜΜ, mariosdemigod είπε

Καλησπέρα, μπορεί κάποιος να ανεβάσει το APK? Έχει ένας φίλος μου τον hosa και έπειτα από reset στο κινητό πήγε να κατεβάσει την εφαρμογή και δεν είναι στο store. Κατέβασε τα APK από το σάιτ της digoo και μου ανέφερε ότι δεν λειτουργούν.

Και εγώ το ιδιο έπαθα ,ακόμη ψαχνω την εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2022 στις 11:53 ΠΜ, nodas_21greek είπε

αυτή είναι νομίζω η τελευταία έκδοση (τουλάχιστον σε αυτή είμαι εγώ)

Και εγώ αυτό το πρόβλημα είχα δεν έβρισκα την εφαρμογή Πουθενά,,,,Την κατέβασα τώρα ,σκαναρισα το App και περάστηκε η εφαρμογή στο κινητο μου, εκανα Login με τους παλαιούς κωδικούς μου και βρήκε την μονάδα συναγερμού ,όλα δουλεύουν άψογα ,Ευχαριστώ πολύ παιδιά και τον nodas_21greek .........οτι θες πάντα θα το βρεις στην insomnia......++++++

 

1 ώρα πριν, gregory5699 είπε

Και εγώ το ιδιο έπαθα ,ακόμη ψαχνω την εφαρμογή.

Και εγώ αυτό το πρόβλημα είχα δεν έβρισκα την εφαρμογή Πουθενά,,,,Την κατέβασα τώρα ,σκαναρισα το App και περάστηκε η εφαρμογή στο κινητο μου, εκανα Login με τους παλαιούς κωδικούς μου και βρήκε την μονάδα συναγερμού ,όλα δουλεύουν άψογα ,Ευχαριστώ πολύ παιδιά και τον nodas_21greek .........οτι θες πάντα θα το βρεις στην insomnia......++++++

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδια και Χριστος Ανεστη.

Ξεχασα τον κωδικο που εβαλα για να μπεις στο μενου (εχω χρονια να χρησιμοποιησω τον συναγερμο).

Γνωριζει καποιος πως μπορουμε να τον κανουμε hard reset;

Δεν βρισκω καποιο μικροσκοπικο κουμπακι που το πατας με βελονα.

Επεξ/σία από Charis.a
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά

Βρέθηκε στα χέρια μου ένα το hosa, αλλά το Easy Security αφού το κατεβάσω από το παραπάνω λινκ και το κάνω install, η εφαρμογή δεν ανοίγει στο pixel 7 pro

Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά, μου χάλασε μια παγίδα παραθύρου-πόρτας για hama και δε μπορώ να βρω πουθενά. Αν ξέρει κανείς που υπάρχει ή αν πουλάει κάποιος ενημερώστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, nodas_21greek said:

Αν δεν κάνω λάθος θα παίξει οποιαδήποτε 433 hz

 

Έτσι πιστεύω κι εγώ αλλά αυτές που έχω τώρα δίνουν σήμα σε άνοιγμα και κλείσιμο, δεν ξέρω αν το κάνουν όλες αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Changing the email associated with your Resso account can be (How to Change Your Resso Account Email) necessary for various reasons, such as updating your contact information or enhancing account security. The process usually involves accessing your account settings within the Resso app and navigating through specific options. Copy Lyric Verses from Resso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω συνδέσει το αισθητήρα smoke alarm (ανιχνεύει καπνό), αλλά όταν χτυπάει δεν δίνει ειδοποίηση στο hosa, χτυπάει μόνο η μικρή σειρήνα του αισθητήρα. Έχει συνδέσει κάποιος άλλος τέτοιο εξάρτημα και παίρνει ειδοποιήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...