Προς το περιεχόμενο

Εγκαίνια πλαίσιο Αγίας Παρασκευής


Giannis Vasi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει η go pro hero 5 είναι τρομερή προσφορά αν σκεφτείς ότι έχει 322 euro , αν μπορώ να κάνω κάποια κράτηση από εβδομάδα να περάσω να την πάρω θα το κάνω , αν και φοβάμαι οτι ειναι προσφορά για ότι κομμάτια έχουν εκεί και πρέπει να περάσεις να την πάρεις επί τόπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πέρασα κατά τις 20:30.  Μένω 100 μέτρα από εκεί και πήγα με τα πόδια.  Γινόταν το σώσε.  Γεμάτοι όλοι οι όροφοι και ουρά στα ταμεία.  Γεμάτα και τα πάρκινγκ. 

Από τον κόσμο ένιωθες το κτίριο να κουνιέται πάνω / κάτω - πολύ έντονα σε σημείο φόβου.  Η κινητή τηλεφωνία έλεγε ότι το δίκτυο είναι κατειλημμένο και ούτε data δεν συνδεόταν.

Πήρα έναν Intel ssd 512Gb στα 100 ευρώ με 5 έτη εγγύηση.  Η ουρά μεγάλη στο ταμείο αλλά έφυγε γρήγορα.

Δεν θα έλεγα ότι έπεσε το μάτι μου σε κάτι τρομερό, αλλά και πάλι δεν ήθελα κάτι πέρα από το δίσκο.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Δώσε του Έλληνα "προσφορά" και πάρτου όλα τα λεφτά. 

Σωστό ως ένα βαθμό, αλλά έχουμε δει ότι το φαινόμενο συμβαίνει και αλλού και μάλιστα με τραυματίες...

Τώρα θα μου πεις ότι εκεί έχει πραγματικά καλές προσφορές, αλλά και πάλι πιστεύω ότι εδώ έχουμε μια αξιοπρέπεια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Δώσε του Έλληνα "προσφορά" και πάρτου όλα τα λεφτά. 

Προφανος δεν εχεις δει τι γινεται ΠΑΝΤΟΥ στον πλανητη οταν παιζουν προσφορες, καλες η λιγοτερο καλες, παντα τραβανε κοσμο.
Αλλα γιατι να χαθει μια εξαιρετικη ευκαιρια για ενα τοσο αναζωγονητικο αυτομαστιγωμα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, papars είπε

Πέρασα κατά τις 20:30.  Μένω 100 μέτρα από εκεί και πήγα με τα πόδια.  Γινόταν το σώσε.  Γεμάτοι όλοι οι όροφοι και ουρά στα ταμεία.  Γεμάτα και τα πάρκινγκ. 

Από τον κόσμο ένιωθες το κτίριο να κουνιέται πάνω / κάτω - πολύ έντονα σε σημείο φόβου.  Η κινητή τηλεφωνία έλεγε ότι το δίκτυο είναι κατειλημμένο και ούτε data δεν συνδεόταν.

Πήρα έναν Intel ssd 512Gb στα 100 ευρώ με 5 έτη εγγύηση.  Η ουρά μεγάλη στο ταμείο αλλά έφυγε γρήγορα.

Δεν θα έλεγα ότι έπεσε το μάτι μου σε κάτι τρομερό, αλλά και πάλι δεν ήθελα κάτι πέρα από το δίσκο.

Παιζει να εισουν μπροστα μου στην ουρα. Εγω πηρα το μικρο ssd.  Ειχε κοσμο αλλα οχι σε σημειο να  τιθενται θεματα στατικης ασφαλειας

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kmarios είπε

Παιζει να εισουν μπροστα μου στην ουρα. Εγω πηρα το μικρο ssd.  Ειχε κοσμο αλλα οχι σε σημειο να  τιθενται θεματα στατικης ασφαλειας

Καλά δεν εννοώ ότι θα πέσει το κτίριο.  Ήταν βέβαια πολύ έντονη η ταλάντωση.  Τα πατώματα μάλλον είναι κούφια.

Μήπως είδατε κάποια προσφορά σε τροφοδοτικό;  Μέχρι 500w για ένα i5 σύστημα με GTX1060.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/07/2018 at 20:30, SPANK said:

Εντάξει η go pro hero 5 είναι τρομερή προσφορά αν σκεφτείς ότι έχει 322 euro , αν μπορώ να κάνω κάποια κράτηση από εβδομάδα να περάσω να την πάρω θα το κάνω , αν και φοβάμαι οτι ειναι προσφορά για ότι κομμάτια έχουν εκεί και πρέπει να περάσεις να την πάρεις επί τόπου

Πήγα χθες το απόγευμα κατά τις 20:20 και ρώτησα για την go pro, δεν υπήρχε. Θα έφερναν σήμερα το πρωί (07/07/2018) 35 κομμάτια όπως μου είπε ένας πωλητής και θα είναι τα τελευταία. Κράτηση δεν γινόταν να κάνεις ούτε με προπληρωμή. Πέρασα κατά τις 13:30 σήμερα και πήρα την τελευταία, ίσως μία από τις δύο τελευταίες που ήταν πάνω στον πάγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, PETROS13 είπε

Θα συνεχίσουν οι προσφορές και τη Δευτέρα;

Για 3 ημέρες είχαν πει από τα εγκαίνια. Δηλαδή 5-6 και 7 του μηνός. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, papars είπε

Καλά δεν εννοώ ότι θα πέσει το κτίριο.  Ήταν βέβαια πολύ έντονη η ταλάντωση.  Τα πατώματα μάλλον είναι κούφια.

Μάλλον τα τελικά δάπεδα είναι συνθετικά πάνω σε μεταλλικό σκελετό και από κάτω στο κενό θα περνάνε τίποτα καλώδια. Αν το πάχος του mdf είναι μικρό ή/κ τα ανοίγματα του σκελετού μεγάλα,  τότε κάνει κοιλιά. Οι πλάκες πάντως πρέπει να είναι καινούργιες όπως φαίνεται στο βιντεάκι της  ανακαίνισης που έχουν στο site https://youtu.be/ufcdZgMzhA0?t=6

Επεξ/σία από Philippe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το μαγαζι οσο εντυπωσιακο φαινεται απεξω τοσο μουφα ειναι μεσα. πολυ μικρο-μακροστενο, καμια σχεση με αυτο που φανταζομουν πριν μπω. Σε καθε περιπτωση καλυτερο απο αυτο που ηταν πριν διπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kathytherion είπε

Ειδα στον κσταλογο αυτο το λαπτοπ με τα 599 κ νομιζω ηταν καλη προσφορα! Ισχυει η ειναι ψιλοπαγιδα?

Screenshot_2018-07-08-07-10-58.png

Παγίδα δεν μπορεί να είναι σε μεγάλα τέτοια μεγάλα μαγαζιά και εφόσον το έχει σε επίσημο φυλλάδιο , απλά όπως και με την go pro που έπρεπε να πάω απο εκει για να την βρώ και για το laptop πρέπει να πάς να το προλάβεις απο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...