Προς το περιεχόμενο

Ταινιες που βλεπετε ανετα ξανα και ξανα


Heybro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

The Lion King, Toy Story, The Matrix 1, V For Vendetta, The Hobbit (ολη η τριλογια), The 5th Element, Sin City, Kill Bill 1, They Live, Inside Man, Mulan, Star Wars: Revenge Of The Sith, Karate Kid 1.

Επεξ/σία από Zendaya
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι Παρασκευή βράδυ, είσαι σπίτι και ετοιμάζεσαι να βγεις με τους φίλους σου. Καθώς ντύνεσαι ακούς απο την τηλεόραση τον γνώριμο ήχο ενός σιδερένιου ποδιού να λιώνει ένα ανθρώπινο κρανίο. Όπως είσαι βγάζεις και πετάς τα ρούχα σου πίσω στο κρεβάτι με κάρφωμα, βάζεις πυζάμες, στέλνεις στους φίλους σου "μαλάκες άκυρο, έχει terminator 2", ανοίγεις σακούλι με βρωμερά ντορίτος και απολαμβάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, gpapava said:

Είναι Παρασκευή βράδυ, είσαι σπίτι και ετοιμάζεσαι να βγεις με τους φίλους σου. Καθώς ντύνεσαι ακούς απο την τηλεόραση τον γνώριμο ήχο ενός σιδερένιου ποδιού να λιώνει ένα ανθρώπινο κρανίο. Όπως είσαι βγάζεις και πετάς τα ρούχα σου πίσω στο κρεβάτι με κάρφωμα, βάζεις πυζάμες, στέλνεις στους φίλους σου "μαλάκες άκυρο, έχει terminator 2", ανοίγεις σακούλι με βρωμερά ντορίτος και απολαμβάνεις.

Το έκανες όντως αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, funbreaker είπε

Οκ, για terminator II & Matrix I σε καταλαβαίνω, μπορεί να το έκανα κι εγώ.

Για μια στιγμή νόμιζα έγραψες Matrix II και μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο. Αλλά ναι για Matrix I το έκανα και εγώ στεγνά. Όπως και για Predator I.

Βασικά αν το σκεφτώ λίγο μου έρχονται και άλλες ταινίες στο μυαλό μου, αλλά σαν το Terminator το ΙΙ δεν έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, gpapava είπε

Είναι Παρασκευή βράδυ, είσαι σπίτι και ετοιμάζεσαι να βγεις με τους φίλους σου. Καθώς ντύνεσαι ακούς απο την τηλεόραση τον γνώριμο ήχο ενός σιδερένιου ποδιού να λιώνει ένα ανθρώπινο κρανίο. Όπως είσαι βγάζεις και πετάς τα ρούχα σου πίσω στο κρεβάτι με κάρφωμα, βάζεις πυζάμες, στέλνεις στους φίλους σου "μαλάκες άκυρο, έχει terminator 2", ανοίγεις σακούλι με βρωμερά ντορίτος και απολαμβάνεις.

Και αύριο στέλνεις στους φίλους σου για ποτό και σου ρίχνουν άκυρο αυτοί τώρα, γιατί παίζει άλλη επικούρα. Μια χαρά... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, GiOrGoSk21 είπε

Και αύριο στέλνεις στους φίλους σου για ποτό και σου ρίχνουν άκυρο αυτοί τώρα, γιατί παίζει άλλη επικούρα. Μια χαρά... :P

Σαν καλός φίλος, θα το δεχθώ χωρίς αντιρρήσεις. Αντρίκεια πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...