Προς το περιεχόμενο

Ταινιες που βλεπετε ανετα ξανα και ξανα


Heybro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 30/10/2018 στις 10:53 ΜΜ, totalius είπε

Δε θα βάλω να τις δω αλλα οποτε τις πετύχω στη τηλεόραση απο οποίο σημείο κ αν ειναι θα τις ξαναδώ 

Λωρενς της Αραβιας , Braveheart , Kingdom of heaven , King Arthur , Private Ryan , Troy, Lord of the rings ειδικα το 2 , Τις Περισοτερες του Tarantino κ κυριως το Pulp fiction που πρεπει να το εχω δει περισοτερο απο οποιαδήποτε αλλη ταινία , τις περισοτερες του Spielberg και του Cameron .

Και για μενα το pulp fiction ειναι το νουμερο1 σε προβολες, μαζι Empire strikes back. Πραγματικα τι ταινιαρα, μουσικαρα, ατακες

Με ψησες να το δω ξανα XD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει απειρες ταινιες δυο τρεις φορες αλλα εκεινες που θα εβλεπα ξανα και ξανα, οχι επειδη ειναι στην κορυφη της λιστας, ουτε καν στην εικοσαδα, αλλα επειδη ειναι γαματες και γρηγορες , ειναι οι καπνισμενες κανες και η αρπαχτη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/7/2018 στις 1:22 ΜΜ, di maria kun είπε

good will huntin

την βλεπω ανα 3 χρονια φθινοπωρο

η πρωτη ταινια που ειδα σινεμα(κατα λαθος με το σχολειο)

ποσο κολοφαρδος που πετυχα τετοια ταινιαρα

Εχω απορία σχετικά με αυτή την ταινία.

Είχε δοθεί άνωθεν εντολή να πάνε τα σχολεία να δουν αυτή την ταινία?

Γιατί πολύς κόσμος την είδε τη χρονιά που βγήκε με το σχολείο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, SB_1957 είπε

Εχω απορία σχετικά με αυτή την ταινία.

Είχε δοθεί άνωθεν εντολή να πάνε τα σχολεία να δουν αυτή την ταινία?

Γιατί πολύς κόσμος την είδε τη χρονιά που βγήκε με το σχολείο!!!

Καλά θυμάσαι τόσο πίσω (20+ χρόνια).

Πολύ καλή ταινία όπως είναι όλες για μένα  οι ταινίες με το  Ρόμπιν Γουίλιαμς, ακόμη και "η κυρία Νταουτφάϊερ" την οποία δεν ξέρω το λόγο αλλά την έχω δει τουλάχιστον τρεις φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papoys1 είπε

Καλά θυμάσαι τόσο πίσω (20+ χρόνια).

Πολύ καλή ταινία όπως είναι όλες για μένα  οι ταινίες με το  Ρόμπιν Γουίλιαμς, ακόμη και "η κυρία Νταουτφάϊερ" την οποία δεν ξέρω το λόγο αλλά την έχω δει τουλάχιστον τρεις φορές.

Εχω γερή μνήμη αλλά όσο μεγαλώνω νιώθω ότι μειώνεται.

Είχα απορήσει τότε γιατί είχε πάει το σχολείο του γιού μου να τη δούν.

Συγκεκριμένα η τρίτη γυμνασίου, όχι η πρώτη και δεύτερη τάξη.

Και ήταν η πρώτη φορά και τελευταία φορά που έγινε κάτι τέτοιο όσο πήγαινε σχολείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.imdb.com/title/tt0099077/

εργαρος

επισης

https://www.imdb.com/title/tt0472033/

και

https://www.imdb.com/title/tt0481369/?ref_=nv_sr_2

εργαρες

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τριλογια του Αρχοντα εχει παιχτει περισσοτερες φορες απο οποιαδηποτε αλλη ταινια στην τηλεοραση/PC μου. Βεβαια εχω φτασει ενα σημειο που δεν νομιζω να τα ξαναδω,γιατι πολυ απλα μπορω να παιξω τις σκηνες στο μυαλο μου. Οποτε δεν ξερω αν μπαινει στην κατηγορια του ξανα και ξανα σε αυτη την φαση χεχε.

Παντως δεν νομιζω οποιεσδηποτε αλλες ταινιες να τις ξεπερασουν σε προβολες για μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 καθε χριστουγεννα βλεπω το The others   με τη νικολ κιντμαν.δε ξερω γιατι ισως γιατι χριστουγεννα ηταν η πρωτη φορα που το δα σε σινεμα με νατσος και ειμουνα στη τρομαρα...
εκτη αισθηση διοτι το κλασσικο παντα ειναι πιο τρομακτικο
το Game  με τον michael douglas.  σε αλους ξινισε το ξενερωτο φιναλε του.αλλα εγω το εργο το βρηκα Αριστουργημα
The Bodyguard   ισως η μοναδικη καλη ταινια που εβγαλε ποτε η αειμνηστη γουιτνει με το πιο κλασσικο σαουντρακ των 90ς.Καμια σχεση με το προσφατο αγγλικο που αυτο ηταν σκοτεινο και οχι ρομανς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τριλογία Indiana Jones. Τα πετυχαίνω καμιά φορά Σάββατο μεσημέρι στον Ant1. Αυτές οι ταινίες όσα χρόνια και να περάσουν θα παραμείνουν αγέραστες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

batman returns,τριλογια kill bill,taxi driver,the thing,pulp fiction,reservoir doigs,τριλογια godfather,TERMINATOR τα δυο πρωτα,καλος κακος και ασχημος,jacobs ladder,the pledge jack nickolson,the ,wailing,donnie darko,oldboy,σκοτεινο ποταμι,dark city,7 xιλιοστα,the interview,straw dogs του 71 εννοειται,τα 2 πρωτα madmax,The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford,There Will Be Blood,bone tomahawk αυτες παιζει να τις εχω δει πανω απο 20 φορες την καθεμια βεβαια ειναι και αλλες που ξεχναω τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...