Προς το περιεχόμενο

BlitzWolf BW-L2 15W 2A Foldable Portable Dual USB SunPower Solar Cell Panel Charger with Power3S 15.45€ @ banggood


gismotolis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι φέρνει,σε αρκετά υπάρχει επιλογη κανονικά.

Πάντως ότι αντικείμενο και να φέρεις δεν περνάει τελωνείο με priority,ότι μέγεθος και βάρος να έχει. (Και εννοειται,ρούτερ,κινητά,τάμπλετ και όλα τα καλουδια με priority direct)

 

έχω φέρει 2 φορές xiaomi αφυγραντηρα και όλα πήγαν οκ.  (Xiaomi air purifier)

 

Βέβαια πλέον απ' ότι είδα δεν φέρνουν με priority. Οπότε πας σε άλλες επιλογές και εναλλακτικές :)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, FKLDS είπε

Προσωπικά, είμαι ευχαριστημένος με τα 2 panel. Όποιος θέλει τα 4 panel, το έβγαλε σε promo (αλλά και σε low stock) στα 34,70€ (με priority direct mail)

Ευχαριστώ και τους προηγούμενους το κάνω παράθεση για να μην χαθεί στο off-topic.

 

Επεξ/σία από drdedus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, teotsi21 είπε

Νομίζω πως ούτως ή άλλως δεν στέλνει πολύ μεγάλα δεματα με priority το banggood. 

Δεν στέλνει, πως πήραν μεγάλα πράγματα άλλοι, είναι αξιοσημείωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
25 λεπτά πριν, Agathoklis είπε

Σήμερα μου ήρθε μηνυμα να στείλω την πληρωμή στο τελωνείο....  Πρέπει να του κάνουμε add στα Threads να περνάνε αέρα τα δέματα μας... 

τι εννοεις σου ηρθε μυνημα να πληρωσεις στο τελωνειο? εξυγησε αν μπορεις περισσοτερο γιατι κι εγω περιμενω ένα να μου ερθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο φακελο δε γραφει 15.45 ευρω? η πχ σε δολλαρια? κατω από το οριο είναι. Κι εγω περιμενω με απλο registered, όχι priority, γι αυτό ρωταω

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Στείλτε από paypal την πληρωμή όσο πιο γρήγορα μπορείτε ώστε να αποδεσμευτεί το δέμα σας και να σας έρθει.

κατσε να πατησει πρωτα ελλαδα και αν ζητησουν, κι εννοείτε θα στειλω κι εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, makhs5 είπε

κατσε να πατησει πρωτα ελλαδα και αν ζητησουν, κι εννοείτε θα στειλω κι εγω

Ναι βρε εννοείται

 

Για τον agathoklis το είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ναι βρε εννοείται

Για τον agathoklis το είπα.

ναι βρε συ καταλαβα :P μου αρεσει που ειπα να μη βαλω prority μια φορα αφου είναι 15 ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, makhs5 είπε

ναι βρε συ καταλαβα :P μου αρεσει που ειπα να μη βαλω prority μια φορα αφου είναι 15 ευρω..

Ε εντάξει μικρό το κακό.δεν έγινε κάτι.απλα θα καθυστερήσει αν μπει τελωνείο 2-3-4 μέρες παραπάνω. Να πληρώσεις κάτι έξτρα δεν παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ε εντάξει μικρό το κακό.δεν έγινε κάτι.απλα θα καθυστερήσει αν μπει τελωνείο 2-3-4 μέρες παραπάνω. Να πληρώσεις κάτι έξτρα δεν παίζει.

Αρκει να μην το κοστολογησουν οσο θελουν αυτοι και να το στειλουν, οκ μικρες πιθανότητες, αλλα παιζει κι αυτό, και μετα παμε για αναθεωρηση τιμης, που πρεπει να ξερεις τι σημαινει αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, makhs5 είπε

στο φακελο δε γραφει 15.45 ευρω? η πχ σε δολλαρια? κατω από το οριο είναι. Κι εγω περιμενω με απλο registered, όχι priority, γι αυτό ρωταω

Παλιά παίρναμε κινητά και οι Κινέζοι έβαζαν αξία 5$. Σε κάποια φάση άνοιγαν τα περισσότερα δεματα από SG Post ή NL Post, πλέον απλά ζητάνε απόδειξη. Την στέλνεις και εντός 5 εργάσιμων το πολύ θα έχει προωθηθεί στην περιοχή σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, teotsi21 είπε

Παλιά παίρναμε κινητά και οι Κινέζοι έβαζαν αξία 5$. Σε κάποια φάση άνοιγαν τα περισσότερα δεματα από SG Post ή NL Post, πλέον απλά ζητάνε απόδειξη. Την στέλνεις και εντός 5 εργάσιμων το πολύ θα έχει προωθηθεί στην περιοχή σου. 

όλα αυτα που λες τα ξερω φιλε μου εχω κανει αρκετες αγορες από κινα κι εγω , αλλα άλλο κινητο, που εννοείτε ξερουν πανω κατω ποσο μπορει να κανει, δεν είναι ανόητοι να τους κοροιδεψει ο κάθε κινεζος με το να γραψει 5$ , και άλλο αυτό που ένα απλο ηλιακο πανελ είναι και ανετα μπορει να κανει 10-15 ευρω, αυτό εννοουσα όπως το εγραψα πριν

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...