Προς το περιεχόμενο

BlitzWolf BW-L2 15W 2A Foldable Portable Dual USB SunPower Solar Cell Panel Charger with Power3S 15.45€ @ banggood


gismotolis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, mcret είπε

Και εμένα μου ήρθε sms και τους έκανα forward το email του PayPal, είναι οκ λέτε;

Ναι, σωστα εκανες, αφου σου ηρθε sms τοτε εισαι καλυμενος με αυτό που εστειλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τίποτα το έστειλα κατευθείαν το μειλ απλά συνήθως κάνουν καμία εβδομάδα να το τακτοποίησουν και το ήθελα στις διακοπές (για πλακα) τώρα θα ξεμείνει με τα 5-6 powerbank μόνο 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα σε 24 ώρες ήρθε απάντηση στο email που έστειλα το παρακάτω

Ολοκληρώθηκε η υποβολή των παρασταστικών για το δέμα σας και αναμένεται η απελευθέρωσή του από το Τελωνείο ώστε να αποσταλεί στο τοπικό σας ταχυδρομικό κατάστημα. Σας ευχαριστούμε.

Ε.Π.Τ

ΤΜΗΜΑ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ

Αυτό σημαίνει ότι όλα οκ αλλά θα χρεωθώ τα 3 ευρώ για τη διαδικασία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2018 στις 7:12 ΜΜ, mcret είπε

Μέσα σε 24 ώρες ήρθε απάντηση στο email που έστειλα το παρακάτω

Ολοκληρώθηκε η υποβολή των παρασταστικών για το δέμα σας και αναμένεται η απελευθέρωσή του από το Τελωνείο ώστε να αποσταλεί στο τοπικό σας ταχυδρομικό κατάστημα. Σας ευχαριστούμε.

Ε.Π.Τ

ΤΜΗΜΑ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ

Αυτό σημαίνει ότι όλα οκ αλλά θα χρεωθώ τα 3 ευρώ για τη διαδικασία;

Τα 3 ευρω τα χρεωνεσαι ουτως ή αλλως μιας και αφορουν την διαδικασία ελεγχου των εγγραφων ακόμη και ατελή δεματα. Αφορα το κοστος απο και προς το τελωνειο μιας και αυτο ειναι υποχρεωτικο για τα παντα εκτος Ε.Ε. Απλα το τελωνειο δεν σου βαζει δασμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πέρασε απο τελωνείο αλλά βγήκε ελεύθερο με το πράσσινο αυτοκόλλητο και δεν πλήρωσα τίποτα. Παρεπιπτόντως φορτίζει σχετικά καλά θα έλεγα ~1A μου βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτος απο camping,τι θα το κανετε; 

Επισης το τηλεφωνο θελει σκια οχι ηλιο καμπανα. Οποτε παρτε και καμια ομπρελιτσα μαζι ειδικη για smartphone :)

Επεξ/σία από Zerg13
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι τα Amper με τα οποία φορτίζει μια συσκευή (κινητό, power bank, ...) δεν είναι σταθερά. Αυτό δεν μπορεί να βλάψει την συσκευή άμεσα ή σε βάθος χρόνου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2018 στις 8:23 ΠΜ, SeNNinhA είπε

Τα 3 ευρω τα χρεωνεσαι ουτως ή αλλως μιας και αφορουν την διαδικασία ελεγχου των εγγραφων ακόμη και ατελή δεματα. Αφορα το κοστος απο και προς το τελωνειο μιας και αυτο ειναι υποχρεωτικο για τα παντα εκτος Ε.Ε. Απλα το τελωνειο δεν σου βαζει δασμους.

Τελικά δεν χρέωσαν ούτε τα 3 ευρώ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...