Προς το περιεχόμενο

Identify the screenshot - Βρες ποιό παιχνίδι είναι - Topic v2


Greygore
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από NickTG,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Καλά που μου το θύμισες, γιατί θα το έδινα για όποιον να είναι, αφού δεν είχε μπει κάτι άλλο.

Xenomorph / Alien με το δικό του vision από Αliens vs Predator 1999 ή AvP2. Τέτοιες γωνίες στα πολύγωνα δεν μου φέρνουν για AvP3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deep Rock Galaxy ή Galactic ή καπως ετσι δεν το θυμαμαι καλα. Καπου ειχε παρει το ματι μου ενα μικρο gameplay χαζευοντας παιχνιδια που χρησιμοποιουν την unreal engine.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Gatilaras είπε

Παμε λιγο κ με ενα tip. Εχουν βγει 5 συνολικα με το τελευταίο να κανει ντεμπούτο το 2020. Παρ'ολο το χαβαλε εχει κατι σοβαρο στο ονομα του.

Serious Sam!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Serious Sam!

Σωστος και συγκεκριμένα το second encounter. Οποιος δεν το εχει δοκιμασει ας το δοκιμασει συνιστάται για αρκετο γελιο κ πιστολιδι. Βαζεις φιλε μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι το Invictus:In the Shadow of Olympus. Κυκλοφόρησε από την Interplay γύρω στο 2000 και πρόκειται για μείγμα strategy\RPG που εξελίσσεται σε μια fantasy εκδοχή της αρχαίας Ελλάδας όπου στρατολογείς ήρωες της ελληνικής μυθολογίας. Καλούτσικο παιχνιδάκι το οποίο όμως δεν απέκτησε οπαδούς και ξεχάστηκε γρήγορα, άσε που ο περισσότερος κόσμος την ίδια εποχή έπαιζε ακόμη Starcraft, Red Alert 2 ή Τotal Annihilation Kingdoms, μπροστά στα οποία το Invictus έδειχνε "λίγο". Το έχω σε κουτάτη έκδοση, θα το παίξω καμιά ωρίτσα απόψε, μιας και το θυμήθηκα! 😀

Aν πάντως σας ενδιαφέρει η θεματολογία του, παίξτε καλύτερα το Age of Mythology.

 

 

Επεξ/σία από emmanuel5
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...