Προς το περιεχόμενο

[Ebay] Κουπόνι 5$ για αγορά από λίστα συγκεκριμένων προϊόντων μέσω Paypal [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, georgep800 είπε

Καλημέρα,

Έχει παράγγειλε κανείς USB STICK απο τον πωλητή που είχε; Εγώ είναι το μοναδικό προιόν που πήρα και το οποίο δεν έχει αποσταλεί...

Το 16gb χρυσό και έγινε ship σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/8/2018 στις 10:34 ΠΜ, georgep800 είπε

Καλημέρα,

Έχει παράγγειλε κανείς USB STICK απο τον πωλητή που είχε; Εγώ είναι το μοναδικό προιόν που πήρα και το οποίο δεν έχει αποσταλεί...

Εκείνον που έλεγε στον τίτλο περιγραφής custom logo USB sticks αλλά πιο κάτω και under the fold έλεγε min 50τμχ;
Το έστειλε εχθές, αφού είχαμε συμφωνήσει για ακύρωση και περίμενα 2 ημέρες για επιστροφή χρημάτων...

Edit: Η οποία επιστροφή δεν έγινε ποτέ και συνεχίζουν να κάνουν τους Κινέζους...

Επεξ/σία από talos_2002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφάσισα κι εγώ να δοκιμάσω να πάρω κάτι, αλλά δεν μου δουλεύει κανένας από τους 2 κωδικούς. Δοκιμάζω από σταθερό, έχω παλιό ebay account και ήδη έτοιμο paypal. Δοκίμασα πολλές φορές από χθες, γιατί κάποιος ανέφερε ότι πιάνει μετά από κάποιες προσπάθειες, αλλά χωρίς επιτυχία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, skar1983 είπε

Το 16gb χρυσό και έγινε ship σήμερα.

 

53 λεπτά πριν, talos_2002 είπε

Εκείνον που έλεγε στον τίτλο περιγραφής custom logo USB sticks αλλά πιο κάτω και under the fold έλεγε min 50τμχ;
Το έστειλε εχθές, αφού είχαμε συμφωνήσει για ακύρωση και περίμενα 2 ημέρες για επιστροφή χρημάτων...
 

Ναι, αυτόν εννοώ! Τώρα μου ήρθε και εμένα μήνυμα ότι το έστειλε. Για να δούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Αποφάσισα κι εγώ να δοκιμάσω να πάρω κάτι, αλλά δεν μου δουλεύει κανένας από τους 2 κωδικούς. Δοκιμάζω από σταθερό, έχω παλιό ebay account και ήδη έτοιμο paypal. Δοκίμασα πολλές φορές από χθες, γιατί κάποιος ανέφερε ότι πιάνει μετά από κάποιες προσπάθειες, αλλά χωρίς επιτυχία.

Εντάξει. Μπορεί να γράφει [τέλος] στον τίτλο αλλά μπορεί με πολλές προσπάθειες να το καταφέρεις. Για δοκίμασε πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, fytotech είπε

Εντάξει. Μπορεί να γράφει [τέλος] στον τίτλο αλλά μπορεί με πολλές προσπάθειες να το καταφέρεις. Για δοκίμασε πάλι. 

Κι αυτοί που συνεχίζουν να ποστάρουν ότι πήραν τι είναι από παράλληλο σύμπαν;

Επίσης η ειδοποίηση με φέρνει κατευθείαν στο νέο post, δεν είχα δει ότι έγινε edit. Είρωνες με το παραμικρό.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fytotech είπε

Εντάξει. Μπορεί να γράφει [τέλος] στον τίτλο αλλά μπορεί με πολλές προσπάθειες να το καταφέρεις. Για δοκίμασε πάλι. 

Αφού μπήκε το [τέλος] έχουμε πάρει και το έχουμε γράψει αρκετοί. Με πολλές προσπάθειες μπορεί να ειρωνευτεις και να τα καταφέρεις 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fabricated είπε

Αφού μπήκε το [τέλος] έχουμε πάρει και το έχουμε γράψει αρκετοί. Με πολλές προσπάθειες μπορεί να ειρωνευτεις και να τα καταφέρεις 

Καλά. Κι εγώ προχθές είδα ένα δράκο στην κουζίνα. Δεν έκανα όμως post, μεθυσμένος άνθρωπος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα μην προσπαθειτε αλλο. Ουτε σε νεους ουτε σε παλιους λογαριασμους. Οταν ξεκινησε επιανε ο πρωτος κωδικος και σε μερικους και ο δευτερος δηλαδη με ενα account ειχες 2 κουπονια. Στην αρχη ειχε πολυ πραγμα. Usb ακουστικα led strip τα οποια εξαφανιστηκαν αργοτερα. Κρατησε περιπου 15 ωρες το ολο promotion. Σε μενα τα εχουν στειλει ολα μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, fytotech είπε

Καλά. Κι εγώ προχθές είδα ένα δράκο στην κουζίνα. Δεν έκανα όμως post, μεθυσμένος άνθρωπος. 

Θέλετε να κάτσουμε και ανεβάσουμε screen; Βέβαια Εσυ μετά δεν θα μπορείς να μας αποδείξεις ότι είδες τον δράκο άλλα δεν πειράζει τουλάχιστον  έγινες αστείος(γελοιος) για ένα απόγευμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fabricated είπε

Θέλετε να κάτσουμε και ανεβάσουμε screen; Βέβαια Εσυ μετά δεν θα μπορείς να μας αποδείξεις ότι είδες τον δράκο άλλα δεν πειράζει τουλάχιστον  έγινες αστείος(γελοιος) για ένα απόγευμα 

2nO5mPX.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το paypall ειδα οτι δεν μου προσθεσε δυο αγορες που ειχα κανει...οποτε σε δυο εφαγα σιγουρα ακυρο(δεν θυμαμαι αν ειχα κανει κ αλλες)τα υπολοιπα τα εστειλαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήρα δύο θήκες για το G6, και σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση στο app του paypal στο κινητό ότι εξοικονόμησα 3,5€ από την αγορά. Με τον πρώτο κωδικό πάντα! :-D

Ευχαριστώ τον TS. 

Έχουν γίνει ήδη dispatched με εκτιμώμενη ημερομηνία παραλαβής 10 Σεπτέμβρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...