Προς το περιεχόμενο

[Ebay] Κουπόνι 5$ για αγορά από λίστα συγκεκριμένων προϊόντων μέσω Paypal [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι 30 Σεπτεμβριου ελεγε αλλα λογικα το ποσο που εδωσε/διεθεσε το ebay/paypal για επιδοτηση promo αγορων μαλλον εξαντληθηκε...γι αυτο λογικα σταματησε προωρα να λειτουργει ο κωδικος.Τα ποσα που ειναι για promo δεν ειναι ανεξαντλητα οπως τα λεφτα του ΓΑΠ 😀

 

Επεξ/σία από afterhours
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 hours ago, Mr_Terror said:

Πως αγορασατε την λεντοταινια?Ο κινεζος δεν στελνει Ελλαδα.

Ε το άλλαξε μετά λογικά. 

Το posted δεν σημαίνει πως το έστειλε; 

Έχω να αγοράσω 2 χρόνια από ebay. 

Screenshot_1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναμενω με ενδιαφερον τους ευρηματικους τροπους που θα σκαρφιστειτε για να ζητησετε refund απο το paypal για τις παραγγελιες που δεν θα ερθουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, what_if είπε

αναμενω με ενδιαφερον τους ευρηματικους τροπους που θα σκαρφιστειτε για να ζητησετε refund απο το paypal για τις παραγγελιες που δεν θα ερθουν 

Καλά αυτό το έχουν προνοήσει ήδη στο PayPal...τα λεφτά θα πάνε πίσω σε αυτούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, georgep800 είπε

Καλά αυτό το έχουν προνοήσει ήδη στο PayPal...τα λεφτά θα πάνε πίσω σε αυτούς...

ηταν ειρωνικο ,αν διαβασεις ολο το θρεντ θα καταλαβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 minutes ago, what_if said:

αν τσεκαρα σωστα το high score πρεπει να ειναι παραγγελιες με 4 account ,κριμα περιμενα περισσοτερα

Νομίζεις. Βάλε άλλα 9-10 και είσαι μέσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, afterhours είπε

Ναι 30 Σεπτεμβριου ελεγε αλλα λογικα το ποσο που εδωσε/διεθεσε το ebay/paypal για επιδοτηση promo αγορων μαλλον εξαντληθηκε...γι αυτο λογικα σταματησε προωρα να λειτουργει ο κωδικος.Τα ποσα που ειναι για promo δεν ειναι ανεξαντλητα οπως τα λεφτα του ΓΑΠ 😀

Δεν θα επρεπε όμως η επιδότηση να φτάνει μεχρι να εξαντληθουν τα διαθεσιμα προϊόντα; Μιας και υπηρχαν περιορισμενες ποσότητες εξ αρχής και εφόσον αναφέρει μεχρι τις 30 σεπτεβρη" or while supplies last ".

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα περίεργο πράγμα μου συμβαίνει.

Αγόρασα συνολικά 5 προϊόντα με το κουπόνι και μάλιστα επειδή ξεπέρασα τα 5$ πλήρωσα την διαφορά.

Στο ιστορικό των αγορών μου στο ebay εμφανίζονται μόνο τα 3 από αυτά ( αξίας 3 ευρώ ) και μάλιστα στο paypal φαίνεται να έδωσα και χρήματα γι αυτά. ( το ποσό της χρηματικής διαφοράς που πλήρωσα ) .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, magdalhnh είπε

Ένα περίεργο πράγμα μου συμβαίνει.

Αγόρασα συνολικά 5 προϊόντα με το κουπόνι και μάλιστα επειδή ξεπέρασα τα 5$ πλήρωσα την διαφορά.

Στο ιστορικό των αγορών μου στο ebay εμφανίζονται μόνο τα 3 από αυτά ( αξίας 3 ευρώ ) και μάλιστα στο paypal φαίνεται να έδωσα και χρήματα γι αυτά. ( το ποσό της χρηματικής διαφοράς που πλήρωσα ) .  

Αφαιρεί αναλογικά τα ποσά του κουπονιού και σου εμφανίζει πάλι αναλογικά τι πλήρωσες για κάθε προϊόν

Νομίζω σε όλους έτσι φαίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...