Προς το περιεχόμενο

[Ebay] Κουπόνι 5$ για αγορά από λίστα συγκεκριμένων προϊόντων μέσω Paypal [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προηγουμένως που έψαχνα που πήγαν τα 2 προϊόντα της προηγούμενης αγοράς, μπήκα στο καλάθι και το βρήκα κενό.

Προσθέτω τώρα ένα αντικείμενο που θέλω και ανοίγει το καλάθι και έχει μέσα αυτό που πρόσθεσα, συν τα δυο προιόντα που  έψαχνα, να περιμένουν να τα αγοράσω. Πάρα πολύ ωραία!

edit: και στο email που μου έστειλε το paypal μονο τα 3 προϊόντα έχει. Δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό, αλλά απο τη στιγμή που η αξία των τριών δεν ξεπερνάει τα 5 δολάρια, δεν έπρεπε να πάρουν και χρήματα απο την κάρτα μου, τα οποία τονίζω προέκυψαν απο την χρηματική διαφορά, που είχαν στο σύνολο τα 5 που παρήγγειλα. 

Επεξ/σία από magdalhnh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εμανα δεν δουλευει κανενας απο τους 2... και εχω παλιο acc και δοκιμασα και αο αλλο account και με διαφορετικα paypal accounts .. τπτ.. μίλησα με ebay μου ειπε στην αρχη οτι ισχυει μονο για usa registered users...και οταν τους εστειλα το link με τους ορους και την λιστα των χωρων,, το ξανατσεκαρε.. ναι μου λειι. ολα καλα.. και βλεπω οτι και τα προιοντα που εχετε στο καλαθι ειναι απο την λιστα.. την σωστη... και οτι θα το στειλει στο τμημα του technical support και υα μου απαντησουν σε 3-4 μερες... οποτε αναμονη για την απαντηση αν βγει ακρη βεβαια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, link67 είπε

Είπαμε από υπολογιστή, από το κινητό έχει πρόβλημα η όλη διαδικασία.

3 παραγγελίες από κινητό χωρίς κανένα πρόβλημα...     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα δεν παιζει κανένα ρολο το αν ειναι παλιός ο λογαριασμός η οχι.. Και μενα ο λογαριασμός παμπαλαιος ειναι και δεν παιζει το δευτερο.

Περίεργο αλγόριθμο έχουν εκει στο eBay να διαλεγουν πελατες που δουλεύουν οι κωδικοί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το επαθα κ γω αυτο που αναφερεται παραπάνω..Εκανα παραγγελια με δυο πραγματα πληρωσα τη διαφορα και το δευτερο δε προχωρησε ποτε..απο τον πωλητη του δευτερου αντικειμενου πηρα απαντηση οτι δε πληρωθηκε ποτε..τωρα εχω στειλει στο ebay και περιμενω απαντηση..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα και εγώ στο ebay. Μάλλον αύριο θα μας απαντήσουν.  Στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία του email που έχω δηλωμένο στο ebay βρήκα mail order confirmed όπου φαίνονται και τα 5 προϊόντα μου αναλυτικά. 

Θα δω, μήπως χρειαστεί να τους το προωθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...