Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με τη κοπέλα μου


divnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σε ολους! 

Θα ήθελα μια γνώμη σχετικα με κατι που με προβληματίζει εδω και καιρο. Εχει να κανει με τη σχέση που εχω με τη κοπέλα μου (20χρ ειναι). 

Ειμαστε μαζι 1.5 χρόνο και γενικα μπορω να πω πως περνάμε καλα, ομως αυτο το οποίο με νευριάζει/δε μου αρεσει καθόλου ειναι πως ό,τι μα ό,τι κανουμε μαζι (σε ό,τι εμπεριεχομαι και εγω δλδ) αυτη τα σχολιάζει με τη μάνα της. Πχ, ήμασταν μαζι εξω, με πήραν εμενα τηλέφωνο απο το σπιτι για κάποιο προσωπικό θέμα και αναγκαστικά έπρεπε να μιλήσω εκείνη την ώρα, και αυτη μετά τα σχολίαζε στο τηλ με τη μάνα της. Είπε ετσι, του είπαν ετσι/ αλλιώς.. και περισσότερο με πειράζει που δε τα λεει απλώς αναφορικά, αλλα με χλευαστικό και κοροϊδευτικό τροπο. 

Της εχω κανει συζήτηση πως πιστεύω οτι συζητάς πράγματα για τη σχέση μας / για εμενα πράγμα το οποίο δε μου αρεσει καθόλου. Γενικη και αόριστη κουβέντα  βέβαια, αλλα αυτη τα αρνείται ολα (πράγμα που δεν ισχυει) και ετσι δε μπορω να το συνεχίσω κι’ άλλο. 

Εμενα όλο αυτο που γίνεται δε μου αρεσει καθόλου και εχω σκεφτεί και χωρισμό. Τι θα με συμβουλεύατε οι πιο έμπειροι;

Επεξ/σία από divnt
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, g_alkis είπε

Πρεπει να εισαι εμπειρος με τις γυναικες

Θα το παρω ως μη ειρωνικο το σχόλιο σου και θα σου απαντήσω πως: Ειμαι η δεν ειμαι εγω έμπειρος με τις γυναίκες, αυτο δεν νομίζω να εχει σχέση με το να μη ξέρουν ποτε πρεπει να κλείνουν το στοματάκι τους απο μόνες τους (Μη μου απαντησεις παλι το ίδιο). 

Εσυ λοιπον που πρεπει να  εισαι πολυ έμπειρος θα σε παρακαλούσα να μου δώσεις τις γνώσεις σου.

3 λεπτά πριν, randomcat είπε

Σχολίασε και εσύ το ό,τι κάνει, με τη δική σου μάνα. Στο τηλέφωνο. Μπροστά της. Ενώ κάνετε σεξ.

Αυτο μου φαινεται όντως πολυ καλη λύση αλλα μετά θα το σχολιάσει και αυτο παλι στάνταρ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε φυγε τωρα που ειναι νωρις....  αν σε "δεσει" με τον τροπο που ξερουν οι γυναικες θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο μια ζωη !!!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε για να καταλάβω... Εσύ τα συζητάς με ενα κάρο άσχετους - άγνωστους σε ένα forum ως επι τω πλείστον τεχνολογίας, και σε πείραξε που εκείνη τα συζητάει με τη μάνα της... χμμμμ.. 

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "με χλευαστικο τροπο" μαλλον ειναι προβλημα, το οτι τα συζηταει ΟΛΑ με την μανα της ειναι το φυσιολογικο, απλα η κοπελα δεν το κρυβει, θα μπορουσε ανετα να το εκρυβε και να μην το ηξερες αλλα παλι θα συνεβενε, αποδεξου το.

Τωρα οσον αφορα τον χλευαστικο τροπο, θελεις να μας δωσεις καποιο παραδειγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, G.bar είπε

Κάτσε για να καταλάβω... Εσύ τα συζητάς με ενα κάρο άσχετους - άγνωστους σε ένα forum ως επι τω πλείστον τεχνολογίας, και σε πείραξε που εκείνη τα συζητάει με τη μάνα της... χμμμμ.. 

Με συγχωρείς. Εγω τι ακριβως συζήτησα και σχολίασα σχετικα με εκεινη; 

Αναφέρω απλώς καποια γεγονότα που γίνονται και εμενα δε μου αρέσουν καθόλου και πάνω σε αυτα θα ήθελα μια γνώμη έστω απο ενα φόρουμ. Δεν νομίζω να ειναι κατι κατακριτέο αυτο. Ναι, με ενοχλεί που τα συζητάει ΟΛΑ με τη μάνα της!

Επεξ/σία από divnt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...