Προς το περιεχόμενο

Σειρές με συνέχεια και όχι με πολλά μικρά σενάρια ανάμεσα.


mastoras007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, δεν είναι σκληρό θρίλερ αλλά είναι κάπως σκληρό (βαρύ) ως δράμα και μουντό ως ατμόσφαιρα. Προσωπικά πολύ αμφιβάλλω πως θα σου αρέσει. Δεν θα το πρότεινα σε καμία περίπτωση σε κάποιον που χαρακτήρισε το The Wire "copy+paste σενάριο" και πως έχει "βασανιστικά επεισόδια". Όμως ποιος ξέρει. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sanjuro είπε

Όχι, δεν είναι σκληρό θρίλερ αλλά είναι κάπως σκληρό (βαρύ) ως δράμα και μουντό ως ατμόσφαιρα. Προσωπικά πολύ αμφιβάλλω πως θα σου αρέσει. Δεν θα το πρότεινα σε καμία περίπτωση σε κάποιον που χαρακτήρισε το The Wire "copy+paste σενάριο" και πως έχει "βασανιστικά επεισόδια". Όμως ποιος ξέρει. 😕

Ωραια θα ξεκινήσω 1ο επεισοδειο και θα το δώ πώς θα πάει,Σχετικά με το copy paste που ανεφερα στο the wire ηταν για το σεναριο της κάθε σεζόν,Ενα πράμα σαν το the walking dead κάθε seasson πάνω-κάτω ειχε ιδιο σενάριο με διαφορετικους  κακους, 

Ετσι μου φάνηκε, ασε που τα επεισόδια ηταν 1 ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ότι σου ταιριάζουν οι mini series  όπως κ εμένα γιατί βαριέμαι και συχτιριζω το ξεχείλωμα . Μετά το 112263 που είμαι πολύ καλό  θα σου πρότεινα the night of https://m.imdb.com/title/tt2401256/ που είναι εκπληκτική σε όλα της σενάριο ερμηνείεςσκηνοθεσία και σίγουρα τη 1η σεζόν του Fargo  .Κ η 2η -3η είναι καλή αλλά όχι όσο η 1η.Απο σειρές που τραβάνε λίγο αλλά δε σε κουράζουν ποτε και θες αμέσως να βάλεις το επόμενο επεισόδιο σίγουρα το Narcos .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, mastoras007 είπε

Οντος εχουν κατι διαμαντάκια αυτοι, παλια εβλεπα το https://www.imdb.com/title/tt4499444/  the returned αλλα δυστιχός δεν βγήκε ποτέ ο 2ος κύκλος 

Το Αμερικάνικο ακυρώθηκε στον 1ο κύκλο. Το γαλλικό είχε 2 κύκλους.

Επεξ/σία από Zookeeper84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, totalius είπε

Φαίνεται ότι σου ταιριάζουν οι mini series  όπως κ εμένα γιατί βαριέμαι και συχτιριζω το ξεχείλωμα . Μετά το 112263 που είμαι πολύ καλό  θα σου πρότεινα the night of https://m.imdb.com/title/tt2401256/ που είναι εκπληκτική σε όλα της σενάριο ερμηνείεςσκηνοθεσία και σίγουρα τη 1η σεζόν του Fargo  .Κ η 2η -3η είναι καλή αλλά όχι όσο η 1η.Απο σειρές που τραβάνε λίγο αλλά δε σε κουράζουν ποτε και θες αμέσως να βάλεις το επόμενο επεισόδιο σίγουρα το Narcos .

Ξεκινησα εχθές το the night of καλό φαινετε,

το 112263 ηταν πολυ καλό το τέλος του με συγκίνησε κιόλας αρκετα...

Spoiler

τι μ@@αρα αυτη η σαντυ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...