Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Στακινγκ εμείς κάνουμε και χοντλ...

1 ώρα πριν, VasilisMaril είπε

Ναι αλλά ρε παιδιά όσα καλά και να ακούμε με τις εξελίξεις στη δίκη η τιμή δεν ανεβαίνει.

Να πάει σε μια τιμή ούτως ώστε να μην παίζουν μπάλα οι φάλαινες να κονομανε τα άντερα τους και εμείς να μένουμε με το σταυρό στο χέρι.

Είναι τόσο χαμηλή η τιμή που ο άλλος αν βάλει 1.000.000 βγάζει για πλάκα 100.000 σε μια βδομάδα άντε μήνα.

Και μπαίνουν εύκολα αυτά τα λεφτά.

Αν δεν πάει στα 100$ δεν υπάρχει σωτηρία.

 

 

Μπα, οι φάλαινες πάντα βγάζουν....δες το ακατανομαστο πόσο έχει και οι φάλαινες κάνουν την δουλειά τους είτε πανω είτε κάτω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, VasilisMaril είπε

Ναι αλλά ρε παιδιά όσα καλά και να ακούμε με τις εξελίξεις στη δίκη η τιμή δεν ανεβαίνει.

Πρεπει να υπάρξει τελεσιδικία για να κινηθει αυτονομα απο το btc και γενικα την αγορα το xrp.

 

Επεξ/σία από narta
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, narta είπε

Tζα!
maksym.eristavi 🏳️‍🌈 on Twitter: "Things in Eastern Ukraine are spinning  out of Putin's control? http://t.co/uhnhFiZzMA via @MichaelKelleyBI  http://t.co/55hyKDqAKe" / Twitter

 

Το δάχτυλο μαλλον έχει σημασια.

Με το που είδα το κωλοδακτυλο είπα από μέσα μου "Τζα!" ....μετα βλέπω το "τζα" σου και λέω, απτό στόμα μου το πήρες χαχαχαχ 

Μπουλραν μου θέλατε ε;  πάρτε τώρα μπουλ σιτ και  bear shit αφού έχετε όρεξη να πειράξετε την αρκούδα....παμε για black swan event και κατευθείαν bearmarket.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Με το που είδα το κωλοδακτυλο είπα από μέσα μου "Τζα!" ....μετα βλέπω το "τζα" σου και λέω, απτό στόμα μου το πήρες χαχαχαχ 

Μπουλραν μου θέλατε ε;  πάρτε τώρα μπουλ σιτ και  bear shit αφού έχετε όρεξη να πειράξετε την αρκούδα....παμε για black swan event και κατευθείαν bearmarket.....

ουτως ή άλλως για consolidation ηταν απλα τωρα θα εχει και ευκαιρίες στο ξεπουλημα σε μερικά

Εγω προσωπικα φορτώνω SOLOs για το airdrop και οπου παει

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλος μας αι βασιλης εφερε το χρπ στα 0.6.Αν παει και 0.32 μουρλια θανε.Πως θελω και ενα doge στα 5 λεπτα.Το αφεντικο τρελαθηκε και τα μοιραζει ολα τσαμπα λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, popai32 είπε

Ο καλος μας αι βασιλης εφερε το χρπ στα 0.6.Αν παει και 0.32 μουρλια θανε.Πως θελω και ενα doge στα 5 λεπτα.Το αφεντικο τρελαθηκε και τα μοιραζει ολα τσαμπα λεμε

Μήν μας καταστρέψεις ρε, όχι κάτω απο 0.55 έλεος

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Μήν μας καταστρέψεις ρε, όχι κάτω απο 0.55 έλεος

 

Ο αι βασιλης ρε συ οχι εγω.Ελα ρε για λιγο 0.32 ισα να μας τον ακουμπησει οπως τον ιανουαριο του 17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0.32 ....τι πράμα εισαι συ ρε, η προσωποποίηση της αρκούδας λέμε Ο_Ο  εδώ θέλουμε να δούμε μούν όχι τον πάτο που δέν φέγγει ο ήλιος... μετά απο κάποια τεχνικά προβλήματα με το σύστημα, θα κάνω τις αγορές μου μέσα του επόμενου μήνα ....μονο ΧΡΠ το κόβω απο δώ και πέρα να αγοράζω...τιποτε άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Είναι πολλά τα λεφτά ακόμα... για το XRP!

9 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

0.32 ....τι πράμα εισαι συ ρε, η προσωποποίηση της αρκούδας λέμε Ο_Ο  εδώ θέλουμε να δούμε μούν όχι τον πάτο που δέν φέγγει ο ήλιος... μετά απο κάποια τεχνικά προβλήματα με το σύστημα, θα κάνω τις αγορές μου μέσα του επόμενου μήνα ....μονο ΧΡΠ το κόβω απο δώ και πέρα να αγοράζω...τιποτε άλλο. 

Το 2030 είπαμε να βγω... όχι το 2050!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βουτια στα παντα σημερα...το μονο που ανεβηκε ειναι το πετρελαιο και τα παραγωγα του.... 
κρατει και παλι κρατει... που λεν και στο χωριο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...