Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γκάρι Γκένσλερ....2018..... 

Οχι πες μου κύριε πρόεδρε....αδικο έχω ; 

1 ώρα πριν, Gouthas είπε

αληθεια τι γινεται με το EXFI??? ψαχνω να βρω κατι αλλά δεν εχω βρει ακόμα, εχει πάρει την κατηφόρα για καλά, αγοράζουμε ή κλαίμε???

Εγώ έμεινα από λεφτά.....σε 2 βδομάδες πιστευω να αγοράσω κάτι λιγουλάκι 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spyrage είπε

Εγινε τιποτα τελικα και περιμενουμε να το μαθουμε? ποπ κορν σαμπανιες και μουγκα? εντωμεταξυ βρισκω λιγοτερα στο διαδικτυι σχετικα απ οτι χτες, ξερει κανενας τιποτα?

Τι να γίνει; Το κλασσικό ξεβράκωμα του SEC έγινε. Έχουμε βαρεθεί να τα γράφουμε.

Άντε να δούμε πότε θα τελειώσει αυτό το αστείο...

Επίσης για τα memos που πήρε η Ripple που έγραψα και σε προηγούμενο post, τελικά ήταν τακτική της Ripple να εναντιώνεται στο να βγουν, έτσι ώστε να τσιμπίσει το δόλομα τo SEC και να νομίζει ότι κάτι κρύβει η Ripple.

Θα καταστρέψει πολλές καριέρες δικηγόρων εκεί στο SEC αυτή η υπόθεση.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Γκάρι Γκένσλερ....2018..... 

Οχι πες μου κύριε πρόεδρε....αδικο έχω ; 

Εγώ έμεινα από λεφτά.....σε 2 βδομάδες πιστευω να αγοράσω κάτι λιγουλάκι 😄

αδερφέ λες να χώσουμε κι άλλα? ειναι δελεαστικό το νούμερο πλέον!!! αξίζει το ρίσκο!! όλα ή τίποτα!!! λες????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρακολουθειτε το whale alert θα εχετε δει οτι γινονται ξαφνικα πολλες και μεγαλες κινησεις απο πορτοφολια προς ανταλλακτηρια και γενικα υπαρχει μεγαλη κουβεντα στο twitter για relisting του xrp.

Θα το δουμε καμια μερα ξαφνικα στα $20 και δε θα ξερουμε πως να το διαχειριστουμε μου φαινεται!

 

untitled_1.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εγινε ξαφνικα με το XRP? Εχασα κατι?

Επισης twittαρε ο Hugo Philion το εξης. 

Τωρα που εκαναν τη δουλεια τους μας στελνουν απο εκει που ηρθαμε

 

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, geoptik είπε

Τι εγινε ξαφνικα με το XRP? Εχασα κατι?

Επισης twittαρε ο Hugo Philion το εξης. 

Τωρα που εκαναν τη δουλεια τους μας στελνουν απο εκει που ηρθαμε

 

Και μετα αναρωτιούνται μερικοι γιατι το EXFI εχει παει -50% σε μια εβδομάδα.

Εκτος αν ειναι στημένο να βγει η μαριδα να το κανουν pump αργότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, narta είπε

Και μετα αναρωτιούνται μερικοι γιατι το EXFI εχει παει -50% σε μια εβδομάδα.

Εκτος αν ειναι στημένο να βγει η μαριδα να το κανουν pump αργότερα 

Κλεψανε τα EXFI  απο τον κοσμο και μετα πατωσαν την τιμη του με τα tokens που επρεπε να δωσουν και υστερα σου λεει αν δεν σου αρεσει η πορτα εκει ειναι. Δανεισαν επίσης με ευνοικους ορους SGB ωστε να πατωσει και αυτο και να μην ξεχναμε ανεβαλαν και το snapshot 1 εβδομαδα πριν γινει oπου επεσε παλι η τιμη 50% . To Kraken σημερα τελειωσε με το airdrop του SGB αρα πιστευω σε νεα πτωση τιμης. Θα το φτασουν στο 0.01$ ωστε να παει μακροπροθεσμα στα 0.10$ και να πουν οτι εδωσε Χ10 κερδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geoptik είπε

Κλεψανε τα EXFI  απο τον κοσμο και μετα πατωσαν την τιμη του με τα tokens που επρεπε να δωσουν και υστερα σου λεει αν δεν σου αρεσει η πορτα εκει ειναι. Δανεισαν επίσης με ευνοικους ορους SGB ωστε να πατωσει και αυτο και να μην ξεχναμε ανεβαλαν και το snapshot 1 εβδομαδα πριν γινει oπου επεσε παλι η τιμη 50% . To Kraken σημερα τελειωσε με το airdrop του SGB αρα πιστευω σε νεα πτωση τιμης. Θα το φτασουν στο 0.01$ ωστε να παει μακροπροθεσμα στα 0.10$ και να πουν οτι εδωσε Χ10 κερδη.

Υπάρχουν καλυτερα project στο xrpl, αρα στο καλο και να μας γραφουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, geoptik είπε

Τι εγινε ξαφνικα με το XRP? Εχασα κατι?

Επισης twittαρε ο Hugo Philion το εξης. 

Τωρα που εκαναν τη δουλεια τους μας στελνουν απο εκει που ηρθαμε

 

 

Τότε να μας επιστρέψουν τα λεφτά που δώσανε για να τα αγοράσουμε τα ΣΓΒ και να τα αποσύρουν από τα συναλλακτηρια και να τα κάνουν μόνο προσβάσιμα για προγραμματιστές αν δεν μας θέλουν....

Screenshot_2022-02-20_002118~2.jpg

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δε σας ανάγκασε να αγοράσετε το SGB, ξέρατε ότι το main προϊόν είναι το Flare. Και τα 2 προϊόντα είναι δωρεάν μέσω airdrop για τους XRP holders καλή ώρα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Κανείς δε σας ανάγκασε να αγοράσετε το SGB, ξέρατε ότι το main προϊόν είναι το Flare. Και τα 2 προϊόντα είναι δωρεάν μέσω airdrop για τους XRP holders καλή ώρα. 

Νομίζω πως δέν κατάλαβες τί συμβαίνει, ο Hugo Philion τον έπιασε για κάποιο λόγο περίοδο και πέταξε ένα τουίτ. 

Στο τουίτα αυτό λέει πως το ΣΓΒ δέν ήταν για να παίρνουμε αμοιβή, αλλα για να βελτιώσουνε το σύστημα. 

Πάνω σε αυτό απάντησα και εγώ πως εάν δεν μας θέλουν και αν το ΣΓΒ ΔΕΝ προορίζετε για κανένα άλλο εκτός απο προγραμματιστές, τότε ας μας επιστρέψουν τα λεφτά που δώσαμε(μόνο αυτά που αγοράσαμε, όχι αυτά που μας δώσαν) και τους δίνουμε τα ΣΓΒ μας να τα κάνουν οτι θέλουν. και να το βγάλουν απο τα συναλλακτήρια και μονο οι προγραμματιστές να έχουν πρόσβαση. Αλλιώς τέτοια τουιτεράκια ας τα βάλει στο cold wallet του. 

Γιατί έτσι όπως φαίνετε απο αυτά που είπε ο Φίλιον, φαίνετε πως τσεπώσαν τα λεφτά, ρίξαν την τιμή, και τώρα θέλουν να μας πετάξουν έξω πρίν ξεκκινήσει το τρένο. Δέν γίνετε έτσι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...