Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

 

 

 

12 λεπτά πριν, Kostas808080 είπε

Για την παρουσία του garlinghouse στο συνέδριο τι έχεις να πεις φίλε...;

Γιατί όλοι αυτοί όταν ξεκκινήσαν στον κρυπτοχώρο, ξεκκινήσαν με το μπίτκοιν, και έχουν αγοράσει πολλά πολύ φθηνά και βγάζουν τώρα τα άντερά τους. Επίσης, αυτό λέγετε "networking" κάνεις διασυνδέσεις . 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 λεπτά πριν, Kostas808080 είπε

Εντάξει μας έπεισαν για την χρησιμότητα του bit...παω να αγοράσω μερικά τώρα που είναι στα κάτω του 

Η χρησιμότητα του μπίτκοιν είναι πυραμίδα, μονο οι πάνω πάνω βγάζουν λεφτά, και οι υπόλοιποι καλούνται να αγοράσουν μπίτκοιν αλλά να μήν τα πουλήσουν γιατί άμα τα πουλήσουν θα πέσει η αξία. 

Αγοράστε και κρατήστε τα, ενώ εμείς θα πουλήσουμε. 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα καλή εβδομάδα!!

Δεν μπορώ στην binance να μετατρέψω κάτι xlm που έχω σε XRP.αντιμετωπιζει άλλος αυτό το θέμα;ότι άλλο θέλω το μετατρέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Καλημέρα καλή εβδομάδα!!

Δεν μπορώ στην binance να μετατρέψω κάτι xlm που έχω σε XRP.αντιμετωπιζει άλλος αυτό το θέμα;ότι άλλο θέλω το μετατρέπω.

Γιατι προφανως δεν υπάρχουν όλα τα ζευγάρια διαθεσιμα για μετατροπή. Κάντο πρώτα stablecoin και από εκεί ό,τι θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gre23 είπε

Καλημέρα καλή εβδομάδα!!

Δεν μπορώ στην binance να μετατρέψω κάτι xlm που έχω σε XRP.αντιμετωπιζει άλλος αυτό το θέμα;ότι άλλο θέλω το μετατρέπω.

Καλημέρα φίλε μου,υπάρχει κανονικά η μετατροπή από xlm σε xrp στην binance.οπως και από xlm σε usdt.Μολις το τσεκαρα στο convert button από το κινητό μου

1 λεπτό πριν, kaptevilla είπε

Καλημέρα φίλε μου,υπάρχει κανονικά η μετατροπή από xlm σε xrp στην binance.οπως και από xlm σε usdt.Μολις το τσεκαρα στο convert button από το κινητό μου

Καλημέρα και σε όλη την παρέα.εχω κάνα 2 μήνες που ασχολούμαι με τον κόσμο των crypto,δεν έχω πολλά γύρω στα 100 xrp τα αγόρασα στα 0.83 άλλα τα κρατάω με βάση όσα διαβάζω, μπας και γίνει κάνα μπαμ ξαφνικό και πάρουν μεγαλύτερη αξία Σας παρακολουθώ εδώ και καιρο και έχω να πω ότι δίνεται πολύτιμη βοήθεια σε μας τους καινούργιους!

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα έρευνα στο ίντερνετ και διάφορες εταιρίες και έχω κάνει  ερωτήση στην κοινώτητα, τον Γκάρλιγκχαους και πολλούς youtubers για το ΣΕΚ......

Υποπτεύομαι πως το ΣΕΚ καθυστερεί την Ριπλ για να δώσει περισσότερο καιρό στην FNALITY και το USG coin, το οποίο βασίζετε στο Εθέριουμ και η εταιρία που το χειρίζετε είναι στην Ελβετία με σύμβουλο.....τον Βιτάλικ του εθέριουμ.....

Ίσως γιαυτό ο Γκάρλιγκχαουζ είχε πεί πως υπάρχει κίνδυνος να βγεί κάποια άλλη εταιρία και να αντικαταστήσει την Ριπλ.

Ίσως και γιαυτό η Σανταντέρ σταμάτησε την συνεργασία με το ΧΡΠ. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Έκανα έρευνα στο ίντερνετ και διάφορες εταιρίες και έχω κάνει  ερωτήση στην κοινώτητα, τον Γκάρλιγκχαους και πολλούς youtubers για το ΣΕΚ......

Υποπτεύομαι πως το ΣΕΚ καθυστερεί την Ριπλ για να δώσει περισσότερο καιρό στην FNALITY και το USG coin, το οποίο βασίζετε στο Εθέριουμ και η εταιρία που το χειρίζετε είναι στην Ελβετία με σύμβουλο.....τον Βιτάλικ του εθέριουμ.....

Ίσως γιαυτό ο Γκάρλιγκχαουζ είχε πεί πως υπάρχει κίνδυνος να βγεί κάποια άλλη εταιρία και να αντικαταστήσει την Ριπλ.

Ίσως και γιαυτό η Σανταντέρ σταμάτησε την συνεργασία με το ΧΡΠ. 

Τι ειναι το USG? USGold Coin? 

https://www.ledgerinsights.com/bank-of-england-omninus-central-bank-account-fnality-blockchain-settlement-tokens/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ακριβώς.... https://www.fnality.org/about-fnality#partnerships

Είναι συνεργασία Εθέριουμ και Swift.....η πουτάνα σουίφτ συνεργάζετε με το Εθέριουμ και γιαυτό έχουν βάλει το ΣΕΚ να καθυστερήσει την Ριπλ ....για να δώσουν σε εκείνους λίγο χρόνο ακόμη.....μιλάμε για τρελά συμφέροντα.....γιαυτό έχουμε τέτοια καθυστέρηση....αλλά θα έπρεπε να η δικαστήνα να έχει πετάξει την υπόθεση στα σκουπίδια εδώ και καιρό....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

Ακριβώς.... https://www.fnality.org/about-fnality#partnerships

Είναι συνεργασία Εθέριουμ και Swift.....η πουτάνα σουίφτ συνεργάζετε με το Εθέριουμ και γιαυτό έχουν βάλει το ΣΕΚ να καθυστερήσει την Ριπλ ....για να δώσουν σε εκείνους λίγο χρόνο ακόμη.....μιλάμε για τρελά συμφέροντα.....γιαυτό έχουμε τέτοια καθυστέρηση....αλλά θα έπρεπε να η δικαστήνα να έχει πετάξει την υπόθεση στα σκουπίδια εδώ και καιρό....

 

To token τους που ειναι ωστοσο; Δε βλεπω κατι listed πουθενα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://bitcoinexchangeguide.com/utility-settlement-coin-usc-developer-fnality-partners-with-consensys-backed-adhara/

Αμάν ρε με τα ICO που ψάχνεις χαχαχαχα

Το Λίμπρα(Diem)  του Φέησμπουκ μήν ξεχνάμε μόλις πρίν μερικές ημέρες μάθαμε πως έφυγε απο την ελβετία....τυχαίο ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...