Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα ο Ιούνιος είναι όλος εκπλήξεις! Και μόλις μπήκε...

εγω περίμενα πάντως μετά το συνέδριο στο Μαιαμι να πάρει λίγο τα πάνω του το bit και μαζί με αυτό και τα υπόλοιπα αλλά από οτι φαίνεται έχουν αλλά σχέδια οι φάλαινες....

βεβαια έχουμε και το G7 να δούμε εξελίξεις...

νομιμζω δεν θα βαρεθούμε αυτόν τον μήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Εμένα κάτι μου λέει ότι από τις 10 του μήνα και μετά όποιος πρόλαβε πρόλαβε ............έχει εκτοξευσηηηηηηηη!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι youtubers,Twitterαδες και λοιπά μας έχουν λιανίσει με πιθανό settlement και εκτόξευση μέσα στον Ιούνιο +με όλα τα σημαντικά γεγονότα όπως G7.
ειδωμεν..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Εμένα κάτι μου λέει ότι από τις 10 του μήνα και μετά όποιος πρόλαβε πρόλαβε ............έχει εκτοξευσηηηηηηηη!!!!!

Not a financial advice.

Να τα λέμε κι αυτά.

😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω για να πω την αμαρτια μου εχθες σορταρα το xrp. Αφου το btc εσπασε το τριγωνο ηταν θεμα χρονου να πεσουν και αν το btc πεφτει μια φορα το xrp μας πεφτει 10. Δεν την εχω κλεισει ακομα την θεση μου. Περιμενω αλλα 15 με 20 cents πτωση μεχρι το ΣΚ

Επεξ/σία από george200-13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν από όλα  αυτά που λένε οι YouTubers και οι twiterάδες ισχύσει το 1 από τα  10 θα ετοιμάσω τος βαλίτσες μου... 

Καλού κακού κρατάω  μικρό καλάθι και μπόλικη υπομονή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kostas808080 είπε

Αν από όλα  αυτά που λένε οι YouTubers και οι twiterάδες ισχύσει το 1 από τα  10 θα ετοιμάσω τος βαλίτσες μου... 

Καλού κακού κρατάω  μικρό καλάθι και μπόλικη υπομονή 

Αυτα που λενε είναι αυτα που θέλεις να ακούσεις για να εχουν reviews

  • Like 3
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NikosKallithea είπε

Αυτα που λενε είναι αυτα που θέλεις να ακούσεις για να εχουν reviews

Εδώ το bitcoin που σε σχέση με άλλα είναι άχρηστο και το αγόρασαν σαν τρελοί όλοι ........αν τα χιλιάδες reviews που βλέπω είναι για να αγοράσουν xrp............τότε ας αγοράσουν κ ας μην ξέρουν καν τι είναι...δεν με χαλάει καθόλου...........και τα reviews........είναι εκατομμύρια τις τελευταίες μέρες.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν είμαι πεσμένος και κουρασμένος από την δουλειά για να φτιάξει η διάθεση μου μπαίνω youtube κάνω search xrp και διαβάζω μόνο τους τίτλους.Σε 1 λεπτό είμαι άλλος άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, sagy είπε

Εγώ όταν είμαι πεσμένος και κουρασμένος από την δουλειά για να φτιάξει η διάθεση μου μπαίνω youtube κάνω search xrp και διαβάζω μόνο τους τίτλους.Σε 1 λεπτό είμαι άλλος άνθρωπος.

Ποσο εγώ😂😂😂 και κάτι όνειρα γλυκά που κανείς μετά…!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...