Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

30 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Μην μου πεις ότι θα αγοράσεις παλι; 

οχι ρε....εγώ το ξεκκαθάρισα...περιμένω να πάμε μούν. ώς τότε θεωρώ πως το μπούλραν τελείωσε και τα έχω ξεγράψει. 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

οχι ρε....εγώ το ξεκκαθάρισα...περιμένω να πάμε μούν. ώς τότε θεωρώ πως το μπούλραν τελείωσε και τα έχω ξεγράψει. 

Απλά είναι ηλιθιοι οι έχοντες bitcoin .....το κύριο θέμα τους στο συνέδριο θα έπρεπε να είναι ......όλοι μαζί πουλάμε bit και αγοράζουμε xrp........έτσι θα πήγαιναν τα λεφτά τους x100+++++++

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Απλά είναι ηλιθιοι οι έχοντες bitcoin .....το κύριο θέμα τους στο συνέδριο θα έπρεπε να είναι ......όλοι μαζί πουλάμε bit και αγοράζουμε xrp........έτσι θα πήγαιναν τα λεφτά τους x100+++++++

Αυτοί οι τύποι έχουν παααααρα πολλά μπιτκοιν ήδη, τα οποία τα έχουν αγορασμένα σε πολύ μικρή τιμή…όποτε γιατί να το αφήσουν;κοροϊδεύουν την μάζα έτσι ώστε να αγοράζουν και αυτοι να πλουτίζουν ακόμα περισσότερο….δεν έχουν χορτάσει ακόμα…

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Απλά είναι ηλιθιοι οι έχοντες bitcoin .....το κύριο θέμα τους στο συνέδριο θα έπρεπε να είναι ......όλοι μαζί πουλάμε bit και αγοράζουμε xrp........έτσι θα πήγαιναν τα λεφτά τους x100+++++++

Tο έχουμε ξαναπεί αυτό το θέμα, δέν είμαστε μπιτκοιν.... εμάς μας ενδιαφέρει το ξεκαθάρισμα απο το ΣΕΚ, όχι το να αγοράσουν οι μπιτκοινάδες το ΧΡΠ. 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panosbel είπε

 Αυτό δεν σχολιάστηκε πάντως από εχθές..

Εγω βλέπω πλέον πως το sec είναι σε θέση άμυνας.

Πάνο, το ΣΕΚ ξύνετε για ακύρωση της μήνυσης απο την δικαστίνα. Ειδικά που τώρα στείλανε και απειλιτηκή επιστολή προς το δικαστήριο. Είπαν οτι σε περίπτωση που χάσει το ΣΕΚ θα έχει αρνητικά αποτελέσματα σε μελοντικές δίκες. 

Μιλάμε δέν θα είχαμε φτάσει εδώ αν ήμουν εγώ δικαστής. Δέν σου έχω πεί...η αδικία (βλακία-κακία/κακοπροαίρεση-αυθάδια και αναίδια) είναι τα τοπ5 που με φέρνουν στα άκρα....

45 λεπτά πριν, vrkyriakos είπε

Θυμίζει τη ρήση Ιταλού "the more you drink, the more you drink !"

some drink to forget, some drink to remember....άλλοι πίνουν για να μην πνίξουν καναδυό τσογλανια.....#SEC 

Βλέπω προσπαθεί δήθεν να σπάσει προς τα πάνω η τιμή... βλέπουμε....

image.png.edd2f989161e36744e8d93877effee6d.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αμαρτια μου εγω πηρα λιγα ακομα…

Και γενικα οποτε διαθετω λεφτα για κρυπτο παιρνω και λιγα xrp σε οτι τιμη και να ειναι!!!

θα σηκωσουμε κεφαλι σε λιγο καιρο τα νεα φαινονται καλα :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sec απλά ξεφτυλιζεται ......έστειλαν επιστολή που λένε αν χάσει θα είναι αρνητικό για το sec και τη φήμη του;

Δεν θα είναι αρνητικό για τη δικαίοσυνη να ξεφτυληστει; 

 

Οπότε η δικαιοσύνη θα διαλέξει αν θα ξεφτυληστει η ίδια η θα ξεφτυλησει το sec.....ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.......

 

ΓΙΑΤΙ αν πάει παρακάτω η δουλειά και δούμε mail του sec για bitcoin και ethereum..........βλέπω το sec να πουλάει καστανά έξω από τη wall streat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, WEE8282 είπε

Να πω την αμαρτια μου εγω πηρα λιγα ακομα…

Και γενικα οποτε διαθετω λεφτα για κρυπτο παιρνω και λιγα xrp σε οτι τιμη και να ειναι!!!

θα σηκωσουμε κεφαλι σε λιγο καιρο τα νεα φαινονται καλα :)

Αμαρτωλέ..... xD

confess.jpg

17 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Το sec απλά ξεφτυλιζεται ......έστειλαν επιστολή που λένε αν χάσει θα είναι αρνητικό για το sec και τη φήμη του;

Δεν θα είναι αρνητικό για τη δικαίοσυνη να ξεφτυληστει; 

 

Οπότε η δικαιοσύνη θα διαλέξει αν θα ξεφτυληστει η ίδια η θα ξεφτυλησει το sec.....ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.......

 

ΓΙΑΤΙ αν πάει παρακάτω η δουλειά και δούμε mail του sec για bitcoin και ethereum..........βλέπω το sec να πουλάει καστανά έξω από τη wall streat

Ξέρεις γιατί δέν θα δούμε ποτέ εμαιλς Μπίτ και Εθ ? γιατί τα έχουνε χώσει χοντρά και γιατί πολύ μεγάλοι που κρύβονται πίσω απο το Εθέριουμ και το Μπίτκοιν έχουνε λερωμένη την βράκα τους...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε ή αυτοί πρέπει να αλλάξουν νόμισμα η δεν έπρεπε να φτάσει το sec σ αυτά τα χάλια και να κανει μυνησεις ο διευθυντής του sec μια μέρα πριν πάει στα τσακιδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω η δικαστίνα να βάλει τελεσήδικο , ή δίνετε τα εμαιλς ή ακυρώνω την μήνυση...

Δέν ξερω αλλα δέν με πείθει η άνοδος....μπορεί να έσπασε το τρίγωνο όμως πολύ διστακτικό το βλέπω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...