Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, kostass__ είπε

Το sgb είναι σε πτώση ξανά όπως πριν μερικές μέρες, τώρα στα 35 λεπτά σχεδόν. Λέτε να ακουμπήσει τα 0.3 η και πιο κάτω μπας και αγοράσουμε τίποτα;

Στα 0.10 να πάει να τα καταβρωχθήσουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Στα 0.10 να πάει να τα καταβρωχθήσουμε....

Από εκεί που ξεκίνησε 0.06-0.10$... αν θυμάμαι καλά εκείνο το μεσημεριανό στις 13:00:01 της 27ης Σεπτεμβρίου 2021!

Άντε να δούμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/10/2021 στις 12:52 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Άν κάνει διόρθωση το ακατανόμαστο, τότε θα συναντήσει αντίσταση στο 53κ 50κ 48κ. Δέν νομίζω να μπορέσει να πάει πιό κάτω αν και θα ήταν καλή διόρθωση. Έχει καλή αντίσταση εκεί στο 48κ. 

image.png.54e3f359bfa3447169c87e71f64fea88.png

@geoptik θέλω να δώ αν τελικά αυτό που περίμενα την προηγούμενη εβδομάδα το κάνει τώρα. Βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@geoptik θέλω να δώ αν τελικά αυτό που περίμενα την προηγούμενη εβδομάδα το κάνει τώρα. Βλέπουμε.

To Sgb μεχρι που πιστευεις οτι θα πεσει (οχι μεχρι που θες)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, geoptik είπε

To Sgb μεχρι που πιστευεις οτι θα πεσει (οχι μεχρι που θες)?

μου άρεσε αυτό χαχαχα. ¨Εχω βάλει στα 0.31 εντολή.  Δέν ξέρω κατα πόσο θα την κατεβάσουν την τιμή λόγο του EXFI airdrop αλλα ίσως να μήν την αφησουν να κατεβεί τόσο πολύ (0.10) αλλα ένα 0.24 καλά θα ήτανε. Ε'ιμαστε στο όριο να πέσει κάτω. Δέν έχει τόσο τρελή αντίσταση (ακόμα φρέσκο είναι έχει 2 εβδομάδες που κυκλοφόρησε) αλλά κάτω απο 0.25 δύσκολο το βλέπω. Εκτός αν το μάρκετ όλο πέσει οπότε τότε αλλάζει. 

Ήδη έχει σπάσει το τρέντ και παραμένει εκεί (πράγμα περίεργο μου φαίνετε ) είμαστε πολύ κοντά νομίζω για μπάουνς. 

image.png.1769c46c239893f2166d8628c5c2952e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

μου άρεσε αυτό χαχαχα. ¨Εχω βάλει στα 0.31 εντολή.  Δέν ξέρω κατα πόσο θα την κατεβάσουν την τιμή λόγο του EXFI airdrop αλλα ίσως να μήν την αφησουν να κατεβεί τόσο πολύ (0.10) αλλα ένα 0.24 καλά θα ήτανε. Ε'ιμαστε στο όριο να πέσει κάτω. Δέν έχει τόσο τρελή αντίσταση (ακόμα φρέσκο είναι έχει 2 εβδομάδες που κυκλοφόρησε) αλλά κάτω απο 0.25 δύσκολο το βλέπω. Εκτός αν το μάρκετ όλο πέσει οπότε τότε αλλάζει. 

Ήδη έχει σπάσει το τρέντ και παραμένει εκεί (πράγμα περίεργο μου φαίνετε ) είμαστε πολύ κοντά νομίζω για μπάουνς. 

image.png.1769c46c239893f2166d8628c5c2952e.png

Το χτυπησε το 0.31...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, geoptik είπε

Το χτυπησε το 0.31...

 

Screenshot_2021-10-13_114114~2.jpg

Screenshot_2021-10-13_114201~2.jpg

Σπινιαρει κατσίκα στον ταραμά ; 😉

Επειδή θα έχουν πάρα πολλές εντολές ακριβώς στο 0.31, εγώ το έβαλα πιο πάνω. 😈

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panosbel είπε

Πωωωω λίγο πιο κάτω να πάει το κόβω να φεύγουν κι αλλά λεφτά 😂😂😂

xD ετοιμάζομαι να στείλω....ααχχαχα

Πές πως ξεκκινά τώρα η άνοδος θα πάει προς το 0.48-0.53

image.png.f52d0ab135793bd36fb28f0064cc89ae.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

 

Screenshot_2021-10-13_114114~2.jpg

Screenshot_2021-10-13_114201~2.jpg

Σπινιαρει κατσίκα στον ταραμά ; 😉

Επειδή θα έχουν πάρα πολλές εντολές ακριβώς στο 0.31, εγώ το έβαλα πιο πάνω. 😈

Παντως εχει μια σταθεροτητα στη καθοδο.Ανα τακτα χρονικα διαστηματα χανει και 0.01.Στα περισσοτερα εχει και ακριβεια (0.31  0.32, 0.33 κλπ). Λιγο στο 0.36 - 0.37   μας το χαλασε. Για να δουμε που θα σταματησει η κατηφορα. Παντως αν βγεις σωστος(συνηθως γινεται) μεχρι το 0.25 εχουμε αρκετα τριωρα ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα 0.35 θα δούμε. Εάν συνεχίσει την άνοδο τότε αυξάνονται οι πιθανότητες να έχει φτάσει πάτο. Αλλιώς πάμε στα 0.28 στις επόμενες ημέρες. Καλά θα ήταν το Σ/Κ να τελείωνε η πτώση και μετά να ξεκκινήσει η άνοδος. Έχουμε άλλες 3 εβδομάδες πρίν το σναπσοτ στις 5 Νοέμβρη. 

https://ripplecoinnews.com/ripple-partners-with-nelnet-to-contribute-to-a-carbon-free-crypto-world/

image.png.b0d0fb5fccb27f256beb5c6f6fbc1e39.png

 

Σιγά σιγά μας δίχνει τον δρόμο η Ριππλ για το μέλον, για την είσοδό της στο χρηματιστήριο και για τους επερχόμενους δασμούς φόρους για τον άνθρακα....

αμα βλεπατε το πώς το κρατάνε για να μήν εκτοξευτεί.....

μπουμ.....0.36 μιλάμε τρελή πίεση για να μην φύγει τελείως

image.png.1c48bccec4ddee296c22a41c52a8d184.png

Αυτό ήταν και το διπλό μπάσιμο....πιστεύω πως τώρα ξεκκινάμε για τα 0.48-0.53, βλέπουμε

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε με mail το παρακάτω. Φαντάζομαι μουφα...

Introducing Universal Basic Redistribution Programs to the Ripple Community

On account of Ripple's legal woes, we are set to make a stand and support our community with the launch of two new programs - the Incentive Plan & Community Reallocation Program. By making available funds that have been previously reserved strictly for our corporate customers, we are confident that this current quantitative easing will help foster the community's spirit, push the price even further and imbue the current holders with the true power of XRP.

Ripple is set to release over 5.23 billion XRP from our reserve escrow, and will begin distribution based on criteria related to the profile of each and every owner.

All the current owners of XRP, in personal wallets or exchanges, are encouraged to check their eligibility and sign up for the Programs.

Whitelist Application

Thanking you for your support,

Team Ripple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίποτα μην πατήσεις αν εχει λινκ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ! ! ! ! 

 

όλα αυτά είναι ransomware ή απλά παίρνουν τον έλεγχο του υπολογιστή σου και σε ξαφρίζουν απο τα κρυπτο σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...