Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panosbel είπε

Καλημέρα. Το bitrue μείωσε το withdrawal στο sgb από το 20 στα 5sgb👌

 

8 λεπτά πριν, geoptik είπε

image.png.530c3949f58143c6b8aa2a71b1706fb3.png

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ρε παιδιά, τα ρεγουόρντς τα πήρατε ή Πρεοει να γίνει ξεκλειδώσεις το delegate για να κάνεις κλαιμ? Για ΣΓΒ μιλάω.

Ναι εγώ τα πήρα κανονικά. Δεν ξεκλειδώνεις κανένα SGB για να κάνεις claim. Στο Bifrost πηγαίνεις στο wrapped songbird, μετά delegate και εκεί θα πρέπει να λέει unclaimed rewards.

Είχα διαβάσει ότι μπορεί να πάρει και 1-2 μέρες για να σου έρθουν τα rewards.

Σε αυτό το epoch είχα περίπου 1,8% κέρδος. Στη προηγούμενη ήμουν στο 2,8%

Με τους ίδιους FTSO που είχα τη πρώτη εβδομάδα. Μάλιστα ο ένας FTSO (FTSO AU) είχε καλύτερες επιδόσεις σε σχέση με τη πρώτη εβδομάδα.

Παιδιά επίσης μην ξεχάσετε να κάνετε wrap και μετά delegate τα rewards, γιατί δεν γίνονται αυτόματα όταν τα κάνεις claim. Έτσι δημιουργείται το φαινόμενο του compounding interest.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Εμένα ενώ μου έγραφε πως είναι delegated, δεν μου έδωσε αμοιβή. Θα επικοινωνήσω με την Bifrost. 

Δες και αυτό που έγραψα πάνω:

Αναφορά σε κείμενο

Είχα διαβάσει ότι μπορεί να πάρει και 1-2 μέρες για να σου έρθουν τα rewards.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, opcast είπε

Αν θέλει και μπορεί κάποιος που το έχει ήδη κάνει να μας εξηγησει την διαδικασία και για τα rewards πως να τα κάνουμε delegate.

Το ίδιο πράγμα είναι όπως κάνεις τα Songbird στην αρχή.

Δες πάνω το post του Sakis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, thomasG4 είπε

Το ίδιο πράγμα είναι όπως κάνεις τα Songbird στην αρχή.

Δες πάνω το post του Sakis.

Αν τα rewards που πήρα τα βάλω στους ίδιους providers που είχα βάλει τα προηγούμενα θα προστεθούν μαζί με τα αλλά που εχω η θα πάνε ξεχωριστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosbel είπε

Αν τα rewards που πήρα τα βάλω στους ίδιους providers που είχα βάλει τα προηγούμενα θα προστεθούν μαζί με τα αλλά που εχω η θα πάνε ξεχωριστά;

Όταν θα κάνεις delegate τα rewards, τότε αυτόματα μοιράζονται στους providers στο ποσοστό που έχεις ορίσει από πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ η διαδικασία είναι σωστή και πέρασα στην νέα εποχή δεν έχω λάβει τίποτα... Η διαδικασία βάση του μυνηματος του Σάκη είναι σωστή..... Καμία ιδέα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Όταν θα κάνεις delegate τα rewards, τότε αυτόματα μοιράζονται στους providers στο ποσοστό που έχεις ορίσει από πριν.

Σούπερ το έκανα όπως είπες και μοιράστηκαν 👌 θενκς! Τα αφήνω και αυτήν την εβδομάδα με τους ίδιους και βλέπω από την επόμενη να αλλάξω provider την σωστή στιγμή για παραπάνω rewards. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ψιλοάσχετο. Με την Ν26 τι παίζει ακριβώς; Φαίνονται πουθενά οι κινήσεις; Από ό,τι είδα δε σου ζητάει να βάλεις το ΑΦΜ σου. Έχει ασχοληθεί κανείς; 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...