Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, qwerty1982 είπε

Υπάρχει λόγος που το xumm δεν συμμετείχε στο airdrop? Επίσης αυτή η φάπα διαρκείας από εχθές σε όλα τα κρυπτο έχει να κάνει και με Καζακστάν μεριά? 

αυτός είναι ο λόγος

2 ώρες πριν, geoptik είπε

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους. 

Εχει κανεις νεα οσο αφορα τα EXFI που επρεπε να εχουμε παρει απο το Bitrue?

Εχω στειλει 2 email και η μονη απαντηση που εχω ειναι οτι το ψαχνουν...

Περιμένω απάντηση

Screenshot_2022-01-06_141744~3.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, qwerty1982 είπε

Υπάρχει λόγος που το xumm δεν συμμετείχε στο airdrop?

Μα πρόκειται για διαφορετικό network. Το ExFI είναι token που βρίσκεται στο Songbird Network.

Το XUMM υποστηρίζει μόνο tokens που είναι στο XRPL. Το έχει πει πολλές φορές ο Wietse Wind, ότι θέλουν να κάνουν focus μόνο στο XRPL.

Το Bifrost wallet υποστηρίζει πολλαπλά δίκτυα. Είναι σαν το Exodus για παράδειγμα. Βέβαια για να συμμετάσχεις σε airdrop κάποιου XRPL token, θα πρέπει να βάλεις trustline, μέσω τρίτου εργαλείου (όπως το XRP toolkit).

25 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Περιμένω απάντηση

Screenshot_2022-01-06_141744~3.jpg

Δεν είναι το επίσημο account του Bitrue αυτό. Είναι το κλασσικό scam που έχουν στήσει στο twitter με bots που ζητάνε να τους στείλεις XRP, SGB or whatever για να σου στείλουν κάτι άλλο πίσω.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thomasG4 είπε

Μα πρόκειται για διαφορετικό network. Το ExFI είναι token που βρίσκεται στο Songbird Network.

Το XUMM υποστηρίζει μόνο tokens που είναι στο XRPL. Το έχει πει πολλές φορές ο Wietse Wind, ότι θέλουν να κάνουν focus μόνο στο XRPL.

Το Bifrost wallet υποστηρίζει πολλαπλά δίκτυα. Είναι σαν το Exodus για παράδειγμα. Βέβαια για να συμμετάσχεις σε airdrop κάποιου XRPL token, θα πρέπει να βάλεις trustline, μέσω τρίτου εργαλείου (όπως το XRP toolkit).

Δεν είναι το επίσημο account του Bitrue αυτό. Είναι το κλασσικό scam που έχουν στήσει στο twitter με bots που ζητάνε να τους στείλεις XRP, SGB or whatever για να σου στείλουν κάτι άλλο πίσω.

Παιζει και στο telegram κοροιδια. Εγω email τους εστειλα και μου απαντησαν αυτο...IMG_20220106_170951.jpg.d1ab1c34a47d8a6c5d708c6647d25650.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, geoptik είπε

Παιζει και στο telegram κοροιδια. Εγω email τους εστειλα και μου απαντησαν αυτο...IMG_20220106_170951.jpg.d1ab1c34a47d8a6c5d708c6647d25650.jpg

και με το ΣΟΛΟ και με το ΕΧΦΙ μαλακίες. Οπότε φαντάσου πόσο σημαντικά είναι τα προτζεκτ αυτά...εις βάρος των χρηστών βγάζουν κέρδος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, καλή χρονιά σε όλους με υγεία πάνω από όλα και πολλά κέρδη!! Έλειπα αρκετό καιρό και τα γεγονότα τρέχουν, ελπίζω να σας προλάβω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εχουν αρχισει και μας κανουν πλακα. Μου ηρθε ενα μην. απο το Bitrue οτι την ωρα του snapshot ηταν καποξα απο τα SGB μου σε ανοιχτες εντολες και δεν λαμβανονται υποψιν συμφωνα με τους κανονες τους. Παρολα αυτα θα μου δωσουν το ποσο των Exfi που αναλογει σε αυτα τα τεμαχια ετσι για να μου παρεχουν μια υποδειγματικη υπηρεσια. 

Μου κανουν και χαρη δηλαδη

Εννοειται πως δεν ειχα ανοιχτες εντολες γιατι αλλιως θα τα ειχα δωσει και δεν θα ειχα 65% μειωμενη αξια κεφαλαιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, geoptik είπε

Νομιζω εχουν αρχισει και μας κανουν πλακα. Μου ηρθε ενα μην. απο το Bitrue οτι την ωρα του snapshot ηταν καποξα απο τα SGB μου σε ανοιχτες εντολες και δεν λαμβανονται υποψιν συμφωνα με τους κανονες τους. Παρολα αυτα θα μου δωσουν το ποσο των Exfi που αναλογει σε αυτα τα τεμαχια ετσι για να μου παρεχουν μια υποδειγματικη υπηρεσια. 

Μου κανουν και χαρη δηλαδη

Εννοειται πως δεν ειχα ανοιχτες εντολες γιατι αλλιως θα τα ειχα δωσει και δεν θα ειχα 65% μειωμενη αξια κεφαλαιου

WTF.......χρειαζόμαστε decetrelisation τώρα.....

όταν έρθει η στιγμή, μετά το κράς, θα δούμε πώς θα πάει και άμα μπορούμε μέσω λέτζερ να κάνουμε στάκιγκ και τέλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει αιμα στο χωρο των κρυπτο. Αραγε θα υπαρξει περισσοτερο ή μεχρι εδω ηταν?

BTC σχεδον 40k

Eth 3K!!!

XRP 0.73$

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geoptik είπε

Υπαρχει αιμα στο χωρο των κρυπτο. Αραγε θα υπαρξει περισσοτερο ή μεχρι εδω ηταν?

BTC σχεδον 40k

Eth 3K!!!

Τα support είναι για να σπάνε! Πάντα μπορούν και πιο κάτω.

BTC στα 38 πιστεύω θα δούμε μέσα στην εβδομάδα, γιατί όλο το τσιγκλάει το sup στα ~40.

Το ερώτημα για μένα αν θα δούμε πιο κάτω.

Όλα τα άλλα δυστυχώς ή ευτυχώς ακολουθούμε γενικά, αλλά ξεπετάγματα υπάρχουν!

41 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

XRP.... κράτα γερά!!! Σε θέλουμε... bullish!!!

O "γνωστός" Αλέσσιο...

image.png.84cde1df5ca1ad01532a8ba89c6655cf.png

Πάει το 0,74 άρα; 🤔

Τη βρίσκω άτοπη τη φράση του. Αν θεωρείς καλό το project είσαι bullish ανεξάρτητα από τη short-term τιμή του που απλά τώρα ακολουθεί την αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Πάει το 0,74 άρα; 🤔

Τη βρίσκω άτοπη τη φράση του. Αν θεωρείς καλό το project είσαι bullish ανεξάρτητα από τη short-term τιμή του που απλά τώρα ακολουθεί την αγορά.

😂😆🤣 καλό αλλά η απάντηση βρίσκετε στο "remain" , μπορεί να έσπασε το σαπορτ, παραμένει όμως πανω απο το 0,74. Όπως και να έχει, αν δεν εξαφανιστεί το ακατανομαστο, δεν βλέπει χαΐρι το μάρκετ. 

 Τώρα ....αυτο το "παρατεταμενο" μπουλραν δεν ξέρω που θα τελειώσει άσχετος που θα καταλήξουμε,  πάντως εμείς είμαστε από τους λίγους που δεν είδαμε σωστό μπουλραν . Ασ είναι καλά το ακατανομαστο και το διαπλεκόμενο που μας έχουν κάνει σαμποτάζ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

😂😆🤣 καλό αλλά η απάντηση βρίσκετε στο "remain" , μπορεί να έσπασε το σαπορτ, παραμένει όμως πανω απο το 0,74.

Εκεί ακριβώς έχει κάτσει για την ώρα με βόλτες προς τα κάτω.

Το point μου είναι άλλο όμως :P.

Θα το πω διαφορετικά! Αν μας αρέσουν τα fundamentals ενός project, δε γίνεται πιο σέξυ αν το μαζεύεις πιο φθηνά;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Εκεί ακριβώς έχει κάτσει για την ώρα με βόλτες προς τα κάτω.

Το point μου είναι άλλο όμως :P.

Θα το πω διαφορετικά! Αν μας αρέσουν τα fundamentals ενός project, δε γίνεται πιο σέξυ αν το μαζεύεις πιο φθηνά;

Για αυτό ακριβώς έχω πεί πρίν  μήνες πως για μένα προσωπικά το μπουλραν έχει τελειώσει, αναγκαστικά έχουμε μπροστά μας 3 χρόνια αρκούδια, και ευκαιρία να αγοράσουμε και άλλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...