Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άσχετο αλλά δεν ξέρω που αλλου να ρωτησω. Επειδή το βλέπω όλο και πιο συχνά πλέον. Αφορά την μετοχή της ριπλ. Δεν είναι διαθέσιμη ακόμα αποσο ξέρω. Ξέρετε ποτέ θα βγει για trade? Θα έσπρωχνα άνετα ένα καλό ποσο εκεί για long term 😛

Επεξ/σία από panosbel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, panosbel είπε

Άσχετο αλλά δεν ξέρω που αλλου να ρωτησω. Επειδή το βλέπω όλο και πιο συχνά πλέον. Αφορά την μετοχή της ριπλ. Δεν είναι διαθέσιμη ακόμα αποσο ξέρω. Ξέρετε ποτέ θα βγει για trade? Θα έσπρωχνα άνετα ένα καλό ποσο εκεί για long term 😛

LINQTO κατέβασαν το ποσό στα 5κ $.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

LINQTO κατέβασαν το ποσό στα 5κ $.

Πρέπει να είσαι accredited investor όμως για να πάρεις. Δηλαδή θα πρέπει να βγάζεις πάνω από 200,000$ ετησίως ή συνολικό net worth πάνω από 1 εκ. δολάρια. Κοινώς δεν είναι για τους "κοινούς θνητούς".

Μόνο όταν θα γίνει public η εταιρεία (με το καλό όταν θα τελειώσει το μαρτύριο με το SEC) και θα είναι στα χρηματιστήρια θα μπορεί να αγοράσει ο καθένας.

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, thomasG4 είπε

Πρέπει να είσαι accredited investor όμως για να πάρεις. Δηλαδή θα πρέπει να βγάζεις πάνω από 200,000$ ετησίως ή συνολικό net worth πάνω από 1 εκ. δολάρια. Κοινώς δεν είναι για τους "κοινούς θνητούς".

Μόνο όταν θα γίνει public η εταιρεία (με το καλό όταν θα τελειώσει το μαρτύριο με το SEC) και θα είναι στα χρηματιστήρια θα μπορεί να αγοράσει ο καθένας.

Δεν ξέρω τί περιουσία έχει ο καθένας εδω μέσα. Σίγουρα όμως στον επόμενο κύκλο θα έχουμε αρκετά για να γίνουμε accredited :P ειδικά μετά τα 589$ ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλτε ολα σας τα λεφτα απο binance kraken coinbase γενικα ολα τα ανταλακτιρια και βαλτε τα σε λετζερ πριν πεσουν ολα και ειναι αργα με αποτελεσμα να χαθουν ολα σας τα νομισματα..NOT YOUR KEYS NOT YOUR CRYPTO

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iianfoti είπε

βγαλτε ολα σας τα λεφτα απο binance kraken coinbase γενικα ολα τα ανταλακτιρια και βαλτε τα σε λετζερ πριν πεσουν ολα και ειναι αργα με αποτελεσμα να χαθουν ολα σας τα νομισματα..NOT YOUR KEYS NOT YOUR CRYPTO

Γαμησετα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, popai32 είπε

Μυριζομαι ραλι

Weekly όλοι οι oscillators είναι στο πάτωμα. Λογικό . Επειδή είμαστε όμως σε bearmarket είμαι επιφυλακτικος. 

27 είναι σήμερα και είχα πεί για τις μεταξύ 18-28 ιουλίου. 

  

Στις 14/7/2022 στις 8:43 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Αφού δέν το αφήσανε να πέσει χθές(ακόμη δέν τελείωσε  η μέρα) βλέπουμε τί θα γίνει μεταξύ 18 με 28 ιουλίου. image.png.01147eb392a08199c6965ae8cb18720b.png

image.png.b3250078e75122da6f12a1e9f7bea853.png

 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...