Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Weekly όλοι οι oscillators είναι στο πάτωμα. Λογικό . Επειδή είμαστε όμως σε bearmarket είμαι επιφυλακτικος. 

27 είναι σήμερα και είχα πεί για τις μεταξύ 18-28 ιουλίου. 

  

image.png.b3250078e75122da6f12a1e9f7bea853.png

 

Χαχαχα μια που τοπα... τηλεφωνο στον θεο ειχα.Ε οκ αφου το ηξερες δεν ξαναλεω τιποτα 😄Υ.σ μην εμπιστευεσαι ποτε τους oscilators γιατι απλα δειχνουν οτι εχει γινει ηδη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, popai32 είπε

Χαχαχα μια που τοπα... τηλεφωνο στον θεο ειχα.Ε οκ αφου το ηξερες δεν ξαναλεω τιποτα 😄Υ.σ μην εμπιστευεσαι ποτε τους oscilators γιατι απλα δειχνουν οτι εχει γινει ηδη

 

ναι ρε γαμάτο ήταν, ούτε μισάωρο μετά το μήνυμα σου έφυγε εππανω xD 

Να λές ότι νομίζεις, είπαμε, ακούμε τους πάντες, τα διαφορετικά points of view είναι καλό, επίσης μπορεί να δεί κάποιος κάτι που εμείς δέν είδαμε. 

 

 

 

Αν μέχρι τον σεπτέμβριο έχει άνοδο βλέπουμε τί θα κάνει μετά. image.png.a6ec451ab79805bcdd9aed136345583d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω όμως τι δεν βλέπω ; το υπόλοιπο μάρκετ να ακολουθεί. Εκτός τα γνωστά. Εγώ το βλέπω σαν dead cat bounce για να βγάλουν λεφτά πριν το κρας. Βλέπουμε σε 2 εβδομάδες. 

Κάπου 12 Αυγούστου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το δικαστηριο ποτε θα τελειωσει? Ολοι σε αυτο δεν ελπιζουμε για να υπαρξει ανοδο στην περιπτωση της θετικης αποφασης?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ardi21 είπε

Ρε παιδια το δικαστηριο ποτε θα τελειωσει? Ολοι σε αυτο δεν ελπιζουμε για να υπαρξει ανοδο στην περιπτωση της θετικης αποφασης?

Εμείς δυστυχώς περιμένουμε το δικαστήριο ναί. Ακούγεται για μάρτιο 2023 ή όπως πάντα, ανα πάσα στιγμή σε περίπτωση settlement. 

image.png.0530415eee10d8fc75c3049706b324fc.png

Το ακατανόμαστο αναμένουμε να δούμε τί θα κάνει 8-12 αυγουστου. 

Πιθανόν image.png.58ce72482ab1928078bc6e54dfae9f03.png

Αλλιώς 

image.png.f8b524b0635d1cd395b4181542481079.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

τι πήδημα ήταν αυτό ;

αυτό είναι ένδειξη πολύ υποπτη.....

Γιατί ύποπτη; Άλλο ένα ράλυ που είχαμε μείνει κλασικά πίσω και ξυπνήσαμε τελευταίοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, eliascm21 είπε

Γιατί ύποπτη; Άλλο ένα ράλυ που είχαμε μείνει κλασικά πίσω και ξυπνήσαμε τελευταίοι.

Το πολύ σε μισή ώρα θα ξέρουμε. Σάν αρκουδοσημαία για τα 0.45 μοιάζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/7/2022 στις 11:03 ΠΜ, ardi21 είπε

Ρε παιδια το δικαστηριο ποτε θα τελειωσει? Ολοι σε αυτο δεν ελπιζουμε για να υπαρξει ανοδο στην περιπτωση της θετικης αποφασης?

15 Νοεμβρίου είναι η τελική ημερομηνία για το δικαστήριο (αν φυσικά δεν υπάρξει νέα αναβολή). Για  την απόφαση θα χρειαστεί λογικά κάποιο διάστημα ακόμα. Ακόμη κα σε περίπτωση θετικής απόφασης, είμαι επιφυλακτικός αν θα υπάρξει άνοδο στην τιμή...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

https://www.binance.com/en/support/announcement/c5156a09aa4e4a9989f3605b3d4885fe

Binance has added XRP, SHIB and AVAX to the list of supported cryptocurrencies on Binance Card, effective from 2022-08-05 at 07:00 (UTC).

Η είδηση είναι σαφώς θετική! Για την ανταπόκριση στην τιμή των κρυπτονομισμάτων, είμαι επιφυλακτικός...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λιγο καιρο που η τιμη θα εκτοξευτει θα αρχισουν ολοι to the moon και εκει θα ερθει η μεγαλη σφαλιαρα.Το λεω ξανα και ξανα.Αρπαζω οτι μπορω και μπαινω ξανα στον καιαδα.Εχει ψωμι η τρυπα.Η...τρυπα το ψωμι μμ μπερδευτικα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, popai32 είπε

Σε λιγο καιρο που η τιμη θα εκτοξευτει θα αρχισουν ολοι to the moon και εκει θα ερθει η μεγαλη σφαλιαρα.Το λεω ξανα και ξανα.Αρπαζω οτι μπορω και μπαινω ξανα στον καιαδα.Εχει ψωμι η τρυπα.Η...τρυπα το ψωμι μμ μπερδευτικα!!

Μάλλον μιλάς για κάποιο bull trap έτσι; 😁 και εγω το μυρίζομαι πάντως. Η λογική λέει εφόσον ήμαστε σε bear market θα έχουμε καμπόσους μήνες ακόμα consolidation. Εγώ πάντως πήρα μερικά ακόμα σήμερα 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δέν κατέβηκε στο 0.35 που ήθελα αλλα το κόντεψε. 

Τώρα ίσως κάνει μιά ακόμη κατεύθυνση προς το 0.35+ για να κάνει dubble bottom, και μετά για σπάσιμο προς τα πάνω. 

Αυτό που με χαλάει είναι οτι όταν ολοι οι γιουτουμπάδες λέγαν "blow off top! ! ! we are not over yet" τοτε ηταν που ΄έπρεπε να πουλήσουμε....και τότε ήταν που έπεσε στον γκρεμό το μαρκετ. 

Μετά λέγανε πως "we are getting ready for one more leg down..."  τελικά δέν έγινε....

Τώρα όλοι αρχίσανε το "we are getting ready to rip upwards" .....σήμερα άκουσα κάποιον να λέει "i went all in"

O ίδιος γιουτουμας ήταν αυτός που είπε (λίγο πρόν το προηγούμενο σπάσιμο προς τα κάτω) " i took a loan and invested in crypto" ...... έχουνε καταντήσει τελείως contra indicator..... κάτι όπως καλη ώρα εγώ ahahhaha αλλα εγώ δ'εν 'εχω κέρδος ούτε κοινό για να κάνω μανιπουλεητ το μαρκετ. 

/Οταν έλεγε ο μαλάκας ο μπίτμποϊ "τον σεπτέμβριο" θα έχει λυθεί η υπόθεση της Ριππλ....μετά ξεκκίνησε η πτώση...για να κάνουν τον κόσμο να αγοράσει (φομο) . Εμείς ίσως πάμε προς το 0.50-0.60 και μετά θα συνεχιστεί το μπέαρ μαρκετ. 

@popai32 εγώ πάντως ετοιμάζω ρευστό. Τί λέει, θα μας το τραβήξουν ένα μικροbullrunάκι μέχρι τον ιανουάρι 2023 για να πέσουμε όλοι φόμο μέσα και μετά να μας κάνουν ντάμπ στην μάπα ; 

Επεξ/σία από FromMyAshesRRR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...