Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σου πώ τις αγορές τις δικές μου. 

0.40-0.50-0.60-0.70-0.85(greed).....0.60-0.40-0.30-0.20-0.30.  απο το 2018 ώς τώρα. 

Αυτή την στιγμή βρισκόμαστε σε μία διόρθωση. Το ασφαλές είναι να περιμένεις να δείς που θα ηρεμίσει λιγάκι τα πράγματα. 

Το ΧΡΠ ήταν στα 0.20 κάτι τον νοέμβριο 2020 οπότε όσοι αγοράσανε τότε είχαν κέρδος. Δέν αξίζει με τα ΧΡΠ που έχεις και την προμήθεια που θα πληρώσεις αν τα πουλήσεις για να αγοράσεις πιό κάτω. Τα έξοδα δεν καλύπτουν τα έσοδα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

20 λεπτά πριν, panosbel είπε

Ποοοοοσο ακόμα ρε παιδιά και νόμιζα αγόρασα καλά στα 0,34 άλλα 500 χρπ όταν έφυγα από ρεβολυτ 😂 δλδ αν πάει και στα 0,25 ενταξει (θα προυμε Κι αλλα εννοείται ) πισωγύρισμα πάλι και μετά ξανά στα 0,50 και μετά στην επόμενη διόρθωση ξανά 0,25 Ε τι κάνουμε τότε ρε παιδιά; 🥲

Ενταξει όλα καλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου και κάποιος να με ξαναβάλει στον δρόμο μας 🤓

Μπορει κάποιος να μου πει ότι δεν θα πάει  έτσι; 🤔

Δεν είμαι έμπειρος αλλά κλαιν θα πω την γνώμη μου και σε όποιον αρέσει.. έχει ο κάτοχος xrp δύο καθοριστικά σημεία να περιμένει. 1 το Sec πως θα καταλήξει 2 την πιθανή φούσκα του Μπίτ Κόιν στο μέλλον και 3 την σφήνα του imf ακόμα πιο μελλοντικά ίσως. Άρα και στις 3 περιπτώσεις έχεις λόγο να φοβάσαι μια μεγάλη πτώση στου χαντάκι όσο ψηλά και να είναι το xrp. Τίποτα δεν είναι όμως από αυτά δεν είναι σίγουρο για πτώση στο ξρπ εκτός βέβαια απ' την πιθανή φουσκα του μπιτ κοιν. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, panosbel είπε

Ποοοοοσο ακόμα ρε παιδιά και νόμιζα αγόρασα καλά στα 0,34 άλλα 500 χρπ όταν έφυγα από ρεβολυτ 😂 δλδ αν πάει και στα 0,25 ενταξει (θα προυμε Κι αλλα εννοείται ) πισωγύρισμα πάλι και μετά ξανά στα 0,50 και μετά στην επόμενη διόρθωση ξανά 0,25 Ε τι κάνουμε τότε ρε παιδιά; 🥲

Μια χαρα αγορασες στα 0,34.Μπορεις να χωρισεις τα χρηματα σου σε  αυτα που θα επενδυσεις και σε αυτα που θελεις να κανεις traiding.Αυτα που θα επενδυσεις θα τα κρατησεις μεχρι εκει που νομιζεις εσυ πχ στα 3-5 ευρω  στα 10 η στα 1000.Αυτο το κρινει ο καθενας μονος του.Τα υπολοιπα μπορεις να τα παιζεις μιας που εισαι ανυπομονος.Αλλα αν δεν ξερεις πολυ καλα τι κανεις το πιο πιθανον ειναι να τα χασεις ιδιως αν παιζεις με levarage

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρατήθηκε καλά το ΧΡΠ σε σχέση με το Μπιτκοιν (δυστυχώς) . Το Μπίτκοιν το βλέπω μεταξύ 32κ-36κ Σήμερα το βραδυ/ξημερώματα και αύριο βλέπουμε τί θα κάνει η τιμή, που θα φτάσει. Το σίγουρο είναι πως το αίμα δεν το γλιτώνουμε. Είναι ευκαιρία ειδικά για τους ελιτ να μας διώξουν και να μπούν αυτοί φθηνά. 

οκ, Σαν φρανσίσκο ήπιαν τον καφε τους , τα είπαν με Νέα Υόρκη και τώρα αρχίζει το μάτς...."κελαϊδόνης" 

προσδεθείτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

κρατήθηκε καλά το ΧΡΠ σε σχέση με το Μπιτκοιν (δυστυχώς) . Το Μπίτκοιν το βλέπω μεταξύ 32κ-36κ Σήμερα το βραδυ/ξημερώματα και αύριο βλέπουμε τί θα κάνει η τιμή, που θα φτάσει. Το σίγουρο είναι πως το αίμα δεν το γλιτώνουμε. Είναι ευκαιρία ειδικά για τους ελιτ να μας διώξουν και να μπούν αυτοί φθηνά. 

Ολοι οι δρομοι φαινετε να καταληγουν στο 0,32.μακαρι να κρατηθει τα 0,37 και μετα να πιασει ανηφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

28 λεπτά πριν, popai32 είπε

Μια χαρα αγορασες στα 0,34.Μπορεις να χωρισεις τα χρηματα σου σε  αυτα που θα επενδυσεις και σε αυτα που θελεις να κανεις traiding.Αυτα που θα επενδυσεις θα τα κρατησεις μεχρι εκει που νομιζεις εσυ πχ στα 3-5 ευρω  στα 10 η στα 1000.Αυτο το κρινει ο καθενας μονος του.Τα υπολοιπα μπορεις να τα παιζεις μιας που εισαι ανυπομονος.Αλλα αν δεν ξερεις πολυ καλα τι κανεις το πιο πιθανον ειναι να τα χασεις ιδιως αν παιζεις με levarage

Μπα δεν θέλω να ασχοληθώ με τα tradings γιατί όπως είπες δεν γνωρίζω καλά το παιχνίδι! Γενικά είμαι πολύ υπομονετικός (άσχετα αν δεν φάνηκε στο μήνυμα που έγραψα παραπάνω)και πάω για μακροχρόνια επένδυση μόνο για ξρπ. Απλά εξέφρασα την απορία μου. Ότι δλδ σε γενική τάση μακροπρόθεσμα να βλέπουμε αύξηση και όχι πισωγυρίσματα. 

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panosbel είπε

 

Μπα δεν θέλω να ασχοληθώ με τα tradings γιατί όπως είπες δεν γνωρίζω καλά το παιχνίδι! Γενικά είμαι πολύ υπομονετικός (άσχετα αν δεν φάνηκε στο μήνυμα που έγραψα παραπάνω)και πάω για μακροχρόνια επένδυση μόνο για ξρπ. Απλά εξέφρασα την απορία μου. Ότι δλδ σε γενική τάση μακροπρόθεσμα να βλέπουμε αύξηση και όχι πισωγυρίσματα. 

Σορι δεν το καταλαβα καλα εγω.Ναι οκ απλα το οτι θεωρητικα κανεις μια επενδυση δεν σημαινει και οτι θα εχεις 100 τις 100 κερδος.Μπορει και να πεσεις εξω και να τα χασεις ολα.Γιαυτο λενε μην επενδυσεις ποτε σε να πραγμα.Τωρα για το πισω μπρος ολοι σπαζομαστε αλλα υπομονη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, popai32 είπε

Σορι δεν το καταλαβα καλα εγω.Ναι οκ απλα το οτι θεωρητικα κανεις μια επενδυση δεν σημαινει και οτι θα εχεις 100 τις 100 κερδος.Μπορει και να πεσεις εξω και να τα χασεις ολα.Γιαυτο λενε μην επενδυσεις ποτε σε να πραγμα.Τωρα για το πισω μπρος ολοι σπαζομαστε αλλα υπομονη

Τίποτα Κλάιν 😊 το γνωρίζω πολύ καλά για αυτό παίζω μόνο με χρήματα που δεν θα κλάψω και απλά ελπίζω να μου βγει 😁το όριο μου είναι 6 άντε 7 ψηφία κέρδος και δεν βγαίνω μέχρι τότε 🥰

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

έχω 4 μέρες με 1 με 2 ώρες ύπνο καθημερινός. ....έρεψα....

Πήγενε για ύπνο ρε άνθρωπε. Δώσε μου το πορτοφόλι σου να μπω εγώ όταν πέσει, θα ξυπνήσεις πλούσιος. 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...