Προς το περιεχόμενο

EVGA EU STORE - Featured Bundles


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Vasilis 07 είπε

Ποιόν Σεπτέμβρη ?  :D Μην κοιτάς πότε ανοίχτηκε ξεχωριστό θέμα καθυστερημένα. Έπαιζε ήδη από τα μέσα Αυγούστου και τα πακέτα άλλαξαν 4-5 φορές. Εγώ ήμουν σε δίλημμα από την αρχή που το έμαθα και μετά από πολύ ψάξιμο-σκέψη και αναμονή 1 εβδομάδας παράγγειλα 26/8. Λίγες μέρες μετά είδα ότι η GTX1080Ti FTW3 δεν υπήρχε σε πακέτο πλέον.

άρα θα βγάλουνε άλλες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Setha123 είπε

άρα θα βγάλουνε άλλες; 

 

Κάτσε μια στιγμή να πάω στην EBΓΑ της γειτονιάς να ρωτήσω αν δεν έχει κλείσει με τον Ζορμπά :lol:. Τι ερώτηση είναι αυτή για να απαντηθεί εδώ μέσα ?

Με βάση την λογική, το πόσο διάστημα κράτησε η προσφορά (πάνω από μήνα) και το ότι τα αποθέματα τελείωσαν δεν το βλέπω πιθανό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alex_man είπε

Μόνο εγώ πιστεύω ότι ακόμα και τα bundles δεν άξιζαν ιδιαίτερα? Οι τιμές στην Ευρώπη είναι ακόμα στα ύψη 

Οταν σου βγαινει ο 1070ti κατω απο 400ευρω καινουργια ή η 1080ti ftw κατω απο 700,ηταν ακρως ανταγωνιστικες οι τιμες των bundles(με τα μικροτερα τροφοδοτικα που εφευγαν και γρηγορα στις αγγελιες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, alex_man είπε

Μόνο εγώ πιστεύω ότι ακόμα και τα bundles δεν άξιζαν ιδιαίτερα? Οι τιμές στην Ευρώπη είναι ακόμα στα ύψη 

H 1080 FTW 2 έβγαινε στα 420-440 (χονδρικά βγάζoντας το τροφοδοτικό). Πριν 6 μήνες με τόσα έπαιρνες GTX1060. Εντός και εκτός παίζει στα 667 και χωρίς τα έξοδα αποστολής.

Παρομοίως η EVGA GTX 1080 Ti FTW3 μου βγήκε γύρω στα 640-650, όταν εδώ είχε 874Ε.

Εκτός και αν κάποιοι περιμένατε με την κυκλοφορία των RTX οι 1070-1080 να πέσουν στα 200-300 και οι 1080Τi στα 500.

Επεξ/σία από Vasilis 07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ τέλος ?  27/9 έκανα μια παραγγελία 1050ti + τροφοδοτικό 189 ευρώ , ενώ 26/9 δεν ήταν διαθέσιμο , εξαντλημένο δηλαδή , αλλά είχαν αρκετά πακέτα , τώρα τα έβγαλαν όλα με τη μια ... Ρίχτε καμιά ματιά πάντως που και που , ποτέ δε ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, V-a-c είπε

έχουν βάλει ένα πακέτο με την GTX 1070 Ti FTW 

Το οποιο αξιζει μια χαρα. Το τροφοδοτικο παει στα 140 αρα ενα 120αρι το πουλατε βγαινει 430 η 1070ti. Ελλαδα πανε 540 οι καλες 1070ti. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Arkin είπε

Το οποιο αξιζει μια χαρα. Το τροφοδοτικο παει στα 140 αρα ενα 120αρι το πουλατε βγαινει 430 η 1070ti. Ελλαδα πανε 540 οι καλες 1070ti. 

Ναι αλλά ξεχνάς και τα μεταφορικά. 

εγώ ακόμα περιμένω τις 1060 :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Arkin είπε

Το οποιο αξιζει μια χαρα. Το τροφοδοτικο παει στα 140 αρα ενα 120αρι το πουλατε βγαινει 430 η 1070ti. Ελλαδα πανε 540 οι καλες 1070ti. 

Ναι να δω ποσο ανετα θα το πουλησει καποιος το 750ρι 120ευρω οταν με τα ιδια χρηματα αγοραζεις 850 gold απο Corsair.

https://www.skroutz.gr/s/14549882/Corsair-RMx-Series-RM850x-2018.html

Επισης στα 125ευρω βλεπω και 750ρι Platinum τροφοδοτικο......

https://www.skroutz.gr/s/14549882/Corsair-RMx-Series-RM850x-2018.html

Και εγω evga τροφοδοτικο εχω αλλα τα συγκεκριμενα ειναι τερμα υπερκοστολογημενα στην Ελλαδα.

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Setha123 είπε

Ναι αλλά ξεχνάς και τα μεταφορικά. 

εγώ ακόμα περιμένω τις 1060 :(

Απο Ευρωπη δεν ερχεται γιατι κανει τοσο πολυ? Τα μεταφορικα νομιζω κανα 20αρι ειναι παλι ειναι 100 ευρω κατω απο Ελλαδα. Σιγουρα στα 479+τροφοδοτικο ηταν καλυτερο deal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...