Προς το περιεχόμενο

EVGA EU STORE - Featured Bundles


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο για κολλημένους Nvidia fan είναι καλή προσφορά.

Αλλιώς η άλλη προσφορά ήταν κλάσεις ανώτερη...

Η καλύτερη RX580 vs μια από τις χειρότερες 1060. Και τρέχα ψάχνε να πουλήσεις το τροφοδικό σε καλή τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Για μια κάρτα που θα έπρεπε να έχει 200 ευρώ ε... Μην το ξεχνάμε.

ναι αλλα αν θες να την παρεις απο ελλαδα https://www.skroutz.gr/s/9527424/EVGA-GeForce-GTX1060-6GB-SC-Gaming-06G-P4-6163-KR.html

310 θες,τωρα ποσα επρεπε να κανει ειναι αλλη ιστορια,ο κοσμος του hardaware!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν παιρνεις απο Ελλάδα, γιατι δεν εχουν καμια δικαιολογια για τη διαφορα τιμων. Ειδικα κατι σκρουτζομαγαζα της συμφορας που δεν εχουν και στοκ να πεις οτι καθεται απο περυσι με τις παλιες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, oceanborngr είπε

Γενικα δεν παιρνεις απο Ελλάδα, γιατι δεν εχουν καμια δικαιολογια για τη διαφορα τιμων. Ειδικα κατι σκρουτζομαγαζα της συμφορας που δεν εχουν και στοκ να πεις οτι καθεται απο περυσι με τις παλιες τιμες.

Πρόσφατα είχα ρωτήσε σε κάποιο αν χτίσω όλο το νέο PC από αυτό (1.200€ περίπου) τι έκπτωση θα μου κάνουν και μου απάντησαν... 10 ευρώ!!! ΛΟΛ

Btw από εξωτερικό ποια sites παίζουν τον τελευταίο καιρό; Θέλω να ανανεωθώ και έχω χάσει επαφή τα τελευταία χρόνια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Για μια κάρτα που θα έπρεπε να έχει 200 ευρώ ε... Μην το ξεχνάμε.

Ασχετο ειναι αυτο. Τα πραγματα εχουν ως εχουν.Οταν μια 1060 6gb βγαινει 150 ευρω σημερα με τις τιμες που εχουμε ειναι οχι απλα εξαιρετικη τιμη αλλα κατι παραπανω απο εξαιρετικη. Παιζεις τα παντα σε 1080p 60fps ανετα και τα Online 100+ fps. Ενα ps4 pro που παιζει στα 30fps η βαρια βαρια medium με 60fps 1080p και εχει 400 ευρω μια 1060 ειναι κλασεις ανωτερη. Η evga εχει βγαλει πολυ καλα bundles με αυτες τις προσφορες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ασχετο ειναι αυτο. Τα πραγματα εχουν ως εχουν.Οταν μια 1060 6gb βγαινει 150 ευρω σημερα με τις τιμες που εχουμε ειναι οχι απλα εξαιρετικη τιμη αλλα κατι παραπανω απο εξαιρετικη. Παιζεις τα παντα σε 1080p 60fps ανετα και τα Online 100+ fps. Ενα ps4 pro που παιζει στα 30fps η βαρια βαρια medium με 60fps 1080p και εχει 400 ευρω μια 1060 ειναι κλασεις ανωτερη. Η evga εχει βγαλει πολυ καλα bundles με αυτες τις προσφορες. 

300€ έχει το bundle + μεταφορικά. Δεν υπάρχει περίπτωση να σπρώξεις για 150€ τροφοδοτικό+game.

To pc θέλει και άλλα κομμάτια για να παίξει, πέραν της κάρτας γραφικών. :)

Kαι αφού σε βρήκα εδώ NVMe>>Sata III.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Κι εγώ θέλω να ξέρω καλά και αξιόπιστα sites του εξωτερικού για hardware. Που να μην αισχροκερδουν.. 

Amazon αγγλικο και γερμανικο καθώς και caseking.de ειναι αυτα που ψωνιζω εγω και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Ακομη και ιδια τιμη να βρεις με skroutz με τα μεταφορικα μεσα, το support ειναι γενικα αψογο και μπορεις να επωφεληθεις και απο promos που συχνα τρεχουν μαζι με τα προιοντα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

300€ έχει το bundle + μεταφορικά. Δεν υπάρχει περίπτωση να σπρώξεις για 150€ τροφοδοτικό+game.

To pc θέλει και άλλα κομμάτια για να παίξει, πέραν της κάρτας γραφικών. :)

Kαι αφού σε βρήκα εδώ NVMe>>Sata III.

Ποσα ειναι τα μεταφορικα γνωριζουμε γιατι δεν εχω ιδεα. Το τροφοδοτικο παει περιπου 100-110 ευρω. Το παιχνιδι ενα 30-40αρι φευγει ειναι αρκετα καινουργιο. Και 200 να βγει ειναι τοπ υλοποιηση που θα την προτεινα οπως και να εχει σε τετοιο bundle. Μετα παμε σε 1070 με +100-150 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, oceanborngr είπε

Amazon αγγλικο και γερμανικο καθώς και caseking.de ειναι αυτα που ψωνιζω εγω και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Ακομη και ιδια τιμη να βρεις με skroutz με τα μεταφορικα μεσα, το support ειναι γενικα αψογο και μπορεις να επωφεληθεις και απο promos που συχνα τρεχουν μαζι με τα προιοντα.

Mια επιπλεον ευχαριστη λεπτομερεια που δεν γνωριζα ειναι οτι το αμαζον δινει τρια χροννια εγγυηση σε αντιθεση με τα ελληνικα σκρουτζομαγαζα και πολυκαταστηματα(ως επι το πλειστον βεβαια)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, di maria kun είπε

Mια επιπλεον ευχαριστη λεπτομερεια που δεν γνωριζα ειναι οτι το αμαζον δινει τρια χροννια εγγυηση σε αντιθεση με τα ελληνικα σκρουτζομαγαζα και πολυκαταστηματα(ως επι το πλειστον βεβαια)

 

Εδώ και μια 2ετία το amazon δίνει εγγύηση για τον 1 χρόνο. Μετά σου λέει μίλα πρώτα με τον κατασκευαστή του προϊόντος και αν δεν βγει άκρη απευθύνσου σε εμάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Εδώ και μια 2ετία το amazon δίνει εγγύηση για τον 1 χρόνο. Μετά σου λέει μίλα πρώτα με τον κατασκευαστή του προϊόντος και αν δεν βγει άκρη απευθύνσου σε εμάς. 

Σίγουρα Βασίλη? Γιατί σε πρόσφατη αγορά κάρτας αναφέρει στις λεπτομέρειες 3 χρόνια εγγύησης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amazon αγγλικό γαλλικό γερμανικό Caseking Computeruniverse 

Δεν ξέρω τη λεπτομέρεια των 2-3 χρόνων όσον αφορά εγγύηση gpu αλλά υπάρχει πάντα διάθεση από πλευράς τους(Amazon)να σε εξυπηρετήσουν τέτοια που δεν συναντάς αλλού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

Ασχετο ειναι αυτο. Τα πραγματα εχουν ως εχουν.Οταν μια 1060 6gb βγαινει 150 ευρω σημερα με τις τιμες που εχουμε ειναι οχι απλα εξαιρετικη τιμη αλλα κατι παραπανω απο εξαιρετικη. Παιζεις τα παντα σε 1080p 60fps ανετα και τα Online 100+ fps. Ενα ps4 pro που παιζει στα 30fps η βαρια βαρια medium με 60fps 1080p και εχει 400 ευρω μια 1060 ειναι κλασεις ανωτερη. Η evga εχει βγαλει πολυ καλα bundles με αυτες τις προσφορες. 

Όχι και άσχετο! Συνεχίστε να δίνετε τις 250άρες και τις 300άρες για κάρτες δύο ετών και να ψαρώνετε ότι κάνουν προσφορές όταν τις δίνουν 200 και οι επόμενες αυτής της κλάσης θα έχουν αρχική τιμή 400...Δεν είναι σε καμιά περίπτωση σούπερ προσφορά. Αν πουλήσεις το τροφοδοτικό βγαίνει εκεί ακριβώς που έπρεπε να πωλείται σήμερα...η προσφορά είναι στο παιχνίδια απλά. Μια χαρά βγαίνει και πάλι αλλά μην λέμε υπερβολές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimoskoutr είπε

Όχι και άσχετο! Συνεχίστε να δίνετε τις 250άρες και τις 300άρες για κάρτες δύο ετών και να ψαρώνετε ότι κάνουν προσφορές όταν τις δίνουν 200 και οι επόμενες αυτής της κλάσης θα έχουν αρχική τιμή 400...Δεν είναι σε καμιά περίπτωση σούπερ προσφορά. Αν πουλήσεις το τροφοδοτικό βγαίνει εκεί ακριβώς που έπρεπε να πωλείται σήμερα...η προσφορά είναι στο παιχνίδια απλά. Μια χαρά βγαίνει και πάλι αλλά μην λέμε υπερβολές.

Ναι μαζι με το παιχνιδι ολα μαζι τα εβαλα. Εγω εχω 1070ti οτι ηταν να δωσω το εδωσα. Για τους φιλους που θελουν να πανε σε κατι καλο και φθηνο για να παιξουν κανα παιχνιδακι γραφω. Η κατασταση ουτε εμενα δεν μου αρεσει αλλα χωρις ανταγωνισμο ετσι γινεται παντα. Παρακολουθω ακομα τους ssd κοιταω των mx500 m2 στα 140 ευρω και ετοιμος ειμαι να πατησω το κουμπι. Αλλα λενε για Q1 2019 μεγαλες πτωσεις και λεω αν τον παρω 140 και παει στα 90-100 ευρω ας περιμενω 2 3 μηνες ακομα δεν χαθηκε και ο κοσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...